Coolbet veebikasiino arvustus - Мillega kasiinomaailma “Karu” üllatab?

Coolbet ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto DreamBet juures!

Coolbet on üks omapärasemaid netikasiinosid Eesti turul. 2015. aastal mängijatele virtuaalsed uksed avanud veebikasiino on sajaprotsendiliselt kodumaiselt loodud. Avamist orkestreeris sama juht, kes on olnud Triobeti ja NordicBeti taga.

Näita rohkem

Tulemuseks on äärmiselt kvaliteetne ja vinge mänguportaal.

Kasutajana võid oodata Coolbet Eesti netikasiinost küllaga boonuseid, jõhkralt head mänguvalikut, tasemel disaini ning turvalist kasiinolahendust. Murede korral ei pea juurdlema, kas saad eesti keeles abi. Tegu on ju puhtalt kodumaise kasiinoga! Järgnevalt sukeldumegi selle kasiino sügavustesse, et kõike juba põhjalikumalt analüüsida.

Näita vähem
Coolbet
4.1
  • Kasiino Tervituspakkumine
  • Täiendavad tasuta keerutused
  • Live-diilerimängud
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 4.3
Väljavõtmiseks: 4.1
Sissemakse: 4
Kujundus: 4.1
Tarkvara: 4.1
Kasutusmugavus: 4
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Mida peab enne tegema, et Coolbetis mängima saaks hakata?

Iga uus elamus peab kuskilt algama ja Coolbeti puhul tähendab see kasutaja registreerimist. Värske tulijana on sul laias laastus kaks võimalikku lähenemist, et nende prisket mänguvalikut nautima hakata. Esimene variant on täita põhjalikku ankeeti. Teine võimalus on hoopiski Trustly makse kaudu siseneda.

Ankeedi täitmine on üsna lihtne, sest sa ei pea hakkama täitma üleliigseid lahtreid. Esmalt on vaja lisada oma e-posti aadress ja parool. Kui need on lisatud, siis läheb Coolbet registreerumine edasi telefoninumbri lisamisega. Ülitähtis on veenduda, et lisad õige numbri. Sinna saabub kood, mis on konto lõpliku kinnitamise eelduseks.

Registreerimine
Coolbet

Edasi liigud täiendavate andmete juurde. Ole valmis jagama oma täisnime, praeguse elukoha aadressi ja isikukoodi. Mõtle välja endale sobilik kasutajanimi, mis pole veel võetud. Samuti saad otsustada, millises ulatuses soovid kasiinolt saada reklaami ja teateid. Valikus on e-post, tavapost, telefon ning SMS.

Oled jõudnud kõik lahtrid ära täita? Siis on aeg kontrollida oma mobiili sõnumikasti. Sinna peaks olema potsatanud PIN. Kui kood olemas, siis sisesta see vajalikku lahtrisse. Mõnikord ei jõua kood kohale. Sel juhul vajuta nuppu, et soovid endale koodi uuesti tellida. Teise korraga peaks ikka õnnestuma.

Coolbet registreerumine on meie hinnangul sujuv. Kui oled kõik eelnevad sammud ära teinud, siis jääbki üle vaid oma esimene deposiit ära teha. Pealegi on alati võimalik ankeedi täitmise asemel hoopiski Trustly süsteemi kasuks otsustada. See pakub veelgi kiiremat ja hõlpsamat viisi oma lemmikmängudeni jõudmiseks.

Mida kujutavad endast Coolbet kasiino pakkumised?

Coolbet kasiino pakkumised on mõnusal tasemel. Kõigepealt tervitatakse kõiki uusi kasutajaid tervitusboonusega ehk 100% või 500% boonust oma esimese sissemakse pealt. Täpsemaid detaile saad lugeda juba järgmisest lõigust. Kuid selle tervituspaketi kõrval pakutakse ka püsikasutajatele mitmesuguseid võimalusi.

Üldjoontes jäävad püsipakkumised turu keskmiste hulka, kuid aeg-ajalt on selles veebikasiinos saada eriti silmapaistvaid boonusdiile. Samuti korraldatakse põnevaid auhinnakampaaniaid, milles osalemine annab võimaluse oma õnn proovile panna ka tavaliste kasiinomängude väliselt.

Coolbet registreeruge pakkumine on mõnusalt üllatav

Kui teed kasiinosse uue kasutaja, siis saad kasu lõigata heldest tervitusboonusest. Seejuures on välja pandud kaks erinevat varianti, mille vahel saad ainult ühe endale välja valida. Arvesta, et kummagi pakkumise kasutamiseks on vajalik Coolbet veebikasiino boonuskood.

Esimene variant on teha 10-eurone sissemakse. Seepeale annab kasiino sulle kokku mängimiseks 60 eurot. Protsentidesse ümber arvestades tähendab see 500% deposiidi boonust. Teine võimalus on nautida 100% sissemakseboonust kuni 150 euro ulatuses. Lisaks antakse 50 priikeerutust slotikas Agent Jane Blonde Returns.

Esimese boonuse kasutamise puhul tuleb teha 30 päeva jooksul läbimängimine, mille kohustus on vähemalt 45x. Arvestades, et tegu on 500% määraga boonusrahaga, siis on keskmisest kõrgem läbimängimisnõue täiesti õigustatud. See on netikasiinode seas tavapärane praktika.

Тervitusboonus
Coolbet

Teise boonuse rakendamiseks on minimaalne sissemakse 20 eurot. Kuna protsendi määr on madalam, siis pole läbimängimiskohustus sedavõrd range. Kuigi 30-päevane periood jääb samaks, siis sel juhul tuleb raha läbi mängida 35-kordselt. Tegu on küll kasiino boonusega, kuid Coolbet pakub võimalust kohustust täita ka virtuaalspordis või spordipanustamises.

Panustamisnõuete täitmise osakaal on tavalistes slotikates 100% ning live-kasiinos, videopokkeris, lauamängudes ja BetGamesTV’s ainult 10%. Teatud mängudes nagu Jimi Hendrix ja Guns N’ Roses on määr 70% peal. Lisaks eelnevale on saadaval nimekiri mängudest, kus pole hoopistükkis võimalik boonusrahaga mängida.

Kui sul on aktiivne boonus, siis pead arvestama, et maksimumpanus on 6 eurot. Sealhulgas on see nõue kehtiv, kui rakendad duubelduse või gamble funktsiooni. Seda igas mängus, k.a. slotid ja videopokker. Reegli vastu eksimisel võib kasiino boonuse ja kõik sellega seotud võidud tühistada.

Kahele eelnevale variandile lisaks on võimalus registreerumisel saada 25 tasuta keerutust. Kuid 100% sissemakseboonusega kuni 150 eurot saab samuti priispinne.

Äärmiselt lahedaks teeb priikeerutuste pakkumise see, et võitudele kehtib vabastus läbimängimiskohustusest.

Teeme ülevaate püsivatest boonuspakkumistest

Coolbet kasiino boonused ei piirdu ainult tervituspaketiga. Regulaarsetele kasutajatele on suunatud mitmesuguseid boonusvariante, mis pakuvad lisapõnevust ja mänguhasarti. Näiteks on üks tüüpilisi pakkumisi tasuta keerutuste jagamine. Selleks mõeldakse välja mitmesuguseid variante.

Illustreerimiseks siin üks kampaania: kui mängid enda valitud slotimängu vähemalt 30 euro eest, siis saad kindlaks määratud mänguautomaadis 10 tasuta spinni. Seda saab teha kuni kolm korda päevas. Taolises stiilis pakkumisi võib leida Coolbet kasiino keskkonnast püsiva regulaarsusega.

Ka loosipiletitega kampaaniaid korraldatakse Coolbet keskkonnas järjepidevalt. Mängija seisukohast on osalemine lihtne. Pead keerutama slotikaid, saama tasuta spinnide boonusmängu avatud ning saadki loosipileti. Tavaliselt on kingitused päris kenad: nutitelefonid, koduelektroonika ja kodumasinad. Küll aga on sellistes kampaaniates kvalifitseeruvate mängude valik piiratud 3-6 mänguga.

Coolbet kasiino pakkumised hõlmavad endas Network Promotion tüüpi boonuste kampaaniaid. See tähendab, et ühe konkreetse tarkvarafirma mängud osalevad kasiinode üleselt auhinnaloosimistes. Üldiselt on seda tüüpi pakkumistes välja pandud auhinnad pärisrahaga.

Aeg üle kontrollida Coolbet kasiinomängud ja tarkvara

Alustame sellest, et netikasiinos on suurepärane mängude valik. Näiteks Coolbet sloti kategooriasse kuulub üle 1200 mängu! Iga üksiku peli juures on kohe välja toodud, milline on selle RTP näitaja. Jahmatav on aga see, et Coolbet live-kasiino võimaluste hulgas on üle 200 toa!

Populaarseimate slotikate seast leiad kõik suured hitid nagu Reactoonz, Book of Dead, Starburst, Immortal Romance ja Bonanza Megaways. Slotikate hulgas on mitukümmend jackpotiga slotikat. Esindatud on nii suured tootjad kui väiksema tuntusega tegijad. Igav ei saa juba hakata!

Laiamängudest saad nautida kõiki klassikalisi ja uuenduslikke kasiinomänge. Olemas on rulett, blackjack, pokker, bakaraa ja sic bo. Muuhulgas on mängimiseks välja pandud traditsiooniliste mängude eriversioone. Niiviisi ongi sinu käsutuses näiteks Russian Poker, Vegas Strip Blackjack ja Euroopa rulett.

Kui teistes kasiinodes kiputakse lauamängude lisamisele aja möödudes pidurit tõmbama, siis Coolbet keskkonna puhul ei saa seda üles märkida. Nimelt töötavad nad nähtavalt selle nimel, et pidevalt värskendada ka klassikaliste kasiinomängude valikut, mitte ainult slotikate repertuaari. Nõnda on lisatud näiteks First Person Craps ja No Commission Baccarat.

Tootjate nimekiri on üsna kirju. Suurtest tegijatest on olemas Microgaming, Evolution Gaming, Play’n GO, NetEnt ja Pragmatic Play. Kuid nende suuremate stuudiote kõrval saad nautida mänge stuudiotelt nagu Skillzzgaming, Stormcraft Studios, 4ThePlayer ja Iron Dog Studio.

Videopokker on Coolbetis absoluutselt saadaval. Kümmekond videopokkeri mängu katavad selliseid tooteid nagu Jacks or Better, Deuces Wild Poker ja Aces & Eights Poker. Parimate kasiinotoodete RTP ulatub Coolbet portaali selles kategoorias kuni 99.92% näitajani (All Aces Poker).

Kas Coolbet kasiinomängude valik on ideaalne? Kindlasti mitte. Puudu on tavalised lotomängud, kraapekaardid ja bingo. Tegu on olulise miinusega, kuna Eestis on arvestatav hulk mängijaid, kes just nimelt selliseid õnnemänge armastavad.

Oled live-kasiino austaja? Aga palun! Coolbet veebikasiino ülevaade näitab, et olemas sadu tubasid, mille vahel valida. Ühest ja samas mängust on saadaval erinevate minimaalsete panusevahemikega toad. Võtame siinkohal ühe praktilise näite. Blackjack White A, B ja C toad on vastavalt miinimumpanusega 10, 15 ja 20 eurot.

Pikem ülevaade Coolbet live-kasiino võimalustest

Live-kasiino sektsioon on korralikult eesrindlik. Võrreldes mitmete teiste kasiinodega on produkt huvitavalt kokku pandud. Miinimumpanuste kaupa on jaotatud toad justkui eraldiseisvateks mängudeks. See annab suure eelise kõikidele, kes soovivad pigem algajana reaalajas kulgevaid mänge nautida.

Praktikas tähendab see, et toad on tähtede põhjal jaotatud: A, B, C, D jne mängulaudadeks. Tähestiku tõustes hakkavad minimaalsed panused aina kasvama. See tekitab uutele tulijatele alguses illusiooni nagu üksikuid mänge oleks live-sektsioonis erakordselt palju. Tegelikult pole individuaalseid mänge mitmeid sadu.

Kui vaadata mängude tüüpe, siis live-kasiinos on saadaval mängud nagu Monopoly, Crazy Time õnneratas, Football Studio, rulett, Mega Ball, pokkeri erinevad variatsioonid, blackjacki variandid ja palju muud. Põnevust jagub kauaks!

Mida näitavad testid kasiino mobiilse versiooniga?

Coolbet mobiilikasiino ülevaade on selline, et seda oli lausa lust teha! Nimelt on selgelt teinud see netikasiino suuri samme, et pakkuda oma kasutajatele maksimaalselt tasemel mängukogemust. Ja seda sõltumatult sellest, mis nutiseadet või mobiiltelefoni parasjagu kasutad.

Testisime mitme erineva kaasaegse nutitelefoniga, et saada parema pildi ette sellest, mis tasemele on leht optimeeritud. Mitte ükski osa portaali põhilistest arhitektuurist ei hakanud mobiiltelefonis tõrkuma. Küll aga on lihtne sattuda mängude otsa, mis ei toimi mobiilis hästi.

Kuid see asjaolu on seletatav sellega, et Coolbeti keskkonnas on igal juhul väga suur arv mitmesuguseid mänge. Nende hulgas leidub vanemaid kasiinomänge, mille puhul ei toimunud juba alguses tarkvaratootja poolt mingit optimeerimist. Küll aga ei kehti see uuemate mängude puhul. Need jooksevad mobiilis suurepäraselt.

Coolbet kasiino app pole tavalistele kasiinomängijatele saadaval. Neil on välja arendatud mobiiliapp ainult pokkeritubades mängimiseks. See võib aga tulevikus muutuda. Arvestades, et oma äpi loomine annab kasiinole konkurentsieelise, siis on selle lisandumine lähiaastatel tõenäoline.

Rahakannete teostamine Coolbet Eesti kasiinokeskkonnas

Julgelt võib öelda, et Coolbet sissemakseboonus on lihtne rabada, kuna panganduse võimalusi on igat masti saadaval. Kõigepealt on sul võimalik kasutada menukaid e-rahakotte nagu NETELLER ja Skrill. Kui eriti kiireteks ja mugavateks makseteks on saadaval ka Trustly makseplatvorm.

Palju Eesti kasiinomängijate seas on Trustly eelistatud variant, kuna see võimaldab eriti kiireid makseid oma kodupanga ja kasiinokonto vahel. Eesti kodumaistest pangalinkidest on saadaval LHV, Swedbank ja SEB. See on veidi puudulik. Kuhu jäävad Inbank, Luminor Nordea ja Coop Pank? Mõttekoht kasiinole.

Pangakaartide valik on tavapärasest mitmekesisem, kuivõrd saad lisaks Mastercardile ja Visale teha makseid ka Revolut Card Deposit funktsiooni kaudu. Kui otsustad Trustly maksete kasuks, siis saad tavalistele esindatud pankadele kasutada ülekannet ka Luminor Nordeast.

Kõikide maksevahendite kasutamisel pead arvestama minimaalse deposiidiga, milleks on 2 eurot. Siinkohal on üks erand. Nii Skrilli kui NETELLERi kasutamisel tuleb teha deposiit vähemalt 10 euro suuruses. Kuid see pole eriti karm reegel, sest see on paljudes Eesti netikasiinodes kõikide maksemeetodite minimaalseks nõudeks.

Maksed
Coolbet

Kui hakkad e-rahakottide kaudu väljamakseid teostama, siis võib teoreetiliselt olla toetatud ainult üks väljakanne nädalas. Kasutajate endi kogemused on siinkohal erinevad. Mõned on saanud teha rohkem, mistõttu sõltub see ilmselt kannete rahalise väärtuse suurusest.

Tehes väga tihti e-rahakotiga väljamakseid võib neile lisanduda lisatasu, mis ei ületa 4%. Kui tahad deponeeritud summat välja maksta endale, siis pead selle vähemalt korra läbi mängima. N-ö rahalise kontona ei saa seega netikasiinot kasutada. Kui teemaks on sissemaksed, siis võid arvestada, et ühtki viivitust ei toimu.

Väljamaksete puhul on alati minimaalseks rahasummaks 10 eurot. Maksimaalne aeg on määratud kolme tööpäeva pikkuseks. See ei välista võimalust, et sinu väljamakse toimub sellest veelgi kiiremini. Meie kogemus on näidanud, et Trustly kaudu tehtud väljamaksed teostuvad erakordselt kiiresti.

Oluline meeles pidada: kui üks väljamakse on vähemalt 2000 eurot, siis tuleb suure tõenäosusega teha täiendav kontroll oma identiteedi kinnitamiseks. Sama kehtib siis, kui sinu mitmete väljamaksete summa ulatus 2000 euroni. Tegu on nõuetega, mis on paigas netikuritegevuse piiramiseks.

Kas oled eriline high roller? Kui jah, siis võid arvestada, et ühe ööpäeva jooksul ei saa võtta rohkem raha välja kui 50 000 euro eest. Erandiks on ainult see, kui oled saanud Coolbetiga otsese kokkuleppeni, et sinu kasutajaga on võimalik sellest summast suuremat raha välja võtta.

Turvaline mängupaik on õnneliku kasiinokogemuse alus

Turvalisuses hakatakse enim kahtlema siis, kui online kasiino pole sajaprotsendiliselt Eesti tuntuimate tegijate hulgas. Kuivõrd Coolbet avati alles 2015. aastal, siis pole ta veel kõikide kodumaiste mängijate teadvusesse jõudnud. Meie sõnum on aga selge: Coolbeti võid täielikult usaldada oma kasiinopartnerina.

Esmajärjekorras on põhjus selles, et see kasiino on Eestis ametlikult arvele võetud. Neile on väljastatud kaughasartmängude korraldamise luba. Praktikas tähendab see, et nende tausta ja toimimist on põhjalikult kontrollitud. Hindamise käigus on leitud, et nad tegutsevad kõiki olulisi reegleid ja seaduseid järgides.

Igaüks saab seda üle kontrollida Eesti Maksu- ja Tolliameti kodulehelt, kuhu Coolbet on vastavasse kategooriasse ilusti ära kantud. Pealegi on kasiino tegijate taust täiesti puhas. Nad on eelnevalt välja tulnud mitmete teiste kasiinoportaalidega, sh on nad olnud seotud Triobetiga.

SSL-krüptsioon tähendab, et kõik sinu vahetatud andmed on turvalises kohas. See turvakiht krüpteerib olulised andmed, mis blokeerib omakorda häkkerite pahatahtliku tegevuse. Lisaks sellele kasutatakse kõikides mängudes juhuslike numbrite generaatoreid, mis tagab mängijate suhtes ausa käitumise.

eCOGRA embleem on kodulehel täiesti olemas. Võid olla kindel, et akrediteeritud olemine annab Coolbet kasutaja turvalisus temaatikale täiendava kindluse. Kuid see pole veel kõik. See netikasiino on pannud oma kodulehele Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse kontakti.

Too organisatsioon annab kõikidele inimestele abi, kes tunnevad, et nad on mängimisega liiale läinud. Mil iganes tunned, et mängimisest on saanud tervisliku meelelahutuse asemel kammitsev probleem, siis saad nendega koheselt ühendust võtta ja abi otsida.

Meile meeldib Coolbeti keskendumine kasutaja enda ohutusele. Erinevalt mõnest teisest tegijast on nad pannud välja vastutustundliku mängimise tööriistad, mida saavad kõik kasutajad enda hüvanguks rakendada. Muuhulgas on sul võimalik sooritada individuaalne enesetest. Tulemus näitab, kas sul on mängimine kontrolli all.

Kehva tulemuse korral saad Coolbet Eesti netikasiino lehel endale piiranguid määrata. Kaotuste limiite saab näiteks määrata ühes kuus maksimaalselt võimalike kaotuste summa põhjal. See aitab oma mängimise eelarves püsida ja oma kasiinokogemustest maksimumi võtta ilma isikliku heaolu ohustamata.

Disain pole ainult ilu, vaid ka mugavuse küsimus

Jah, ilu on vaataja silmades! Aga meie vaatame disaini kui funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse küsimust. Seepärast testisime kasutaja teekonda Coolbet veebikasiinos. Leidsime, et see teeb silmad ette mitmele konkurendile. Näiteks mängud on suurepäraselt kategoriseeritud. Saad vabalt filtreid lisada, mis on nutikalt läbi mõeldud.

Kuigi disain on unikaalsem võrreldes teiste portaalidega, siis läbiv idee on siiski sarnane kõikidele teistele kasiinodele. See aitab ühest küljest uude kasiinosse sisenedes mugavamalt asju üles leida. Ent teisest küljest viivad parendused klassikalised mudelid paremale tasemele. Praktiline näide: filtreeri slotikate tulemusi rullikute arvu, volatiilsuse ja liinide arvu põhjal. Samuti saad piirata funktsioonide põhjal, näiteks “kordistaja”, “riski funktsioon” ning “võida mõlemat pidi”.

Meile pakub huvi klienditeeninduse kvaliteet

Raha ei läinud läbi? Mäng ei toimi üheski seadmes? Aeg on klienditoega ühendust võtta. Coolbetis on huvitav erisus eesti ja inglise keelse teeninduse vahel. Eestlastest töötajad on saadaval E-R 09:00-17:00. Aga ingliskeelne tugi on olemas ööpäevaringsel. Sellest on kahju, kuna tegemist on täiesti eestimaise kasiinoga.

Igal juhul on sul kasutajana kaks varianti firmaga kontakteerumiseks. Live-vestlusaken on kõige kiiremat tuge pakkuv lahendus. E-post on teine variant, ent sel juhul on ootamisajad paar tundi. Kui ühendud nendega reaalajas vestluse kaudu, siis võib võtta kellegagi ühendumine aega alla minuti.

Alati pole vaja kellegagi ühendust võtta, vaid lihtsamate küsimuste puhul võib piisata KKK sektsioonist. Õnneks on see Coolbetis täiesti olemas. Küsimused ja vastused on mugavalt kategoriseeritud. Leiad kõik hõlpsalt ülesse.

coolbet
Nimi
StayCool OÜ
Aadress
Paldiski maantee 29, 10612 Tallinn, Estonia
Asutatud
2015
Litsents
Olemas, 12814989
Telefon
+372 5620 2341; +372 627 4135
E-post
klienditugi@coolbet.com
Kontaktivorm
Puudub
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Facebook, Instagram, LinkedIn
Klienditoe tööaeg
09:00-17:00 (E-R, eesti), Ööpäevaringselt (E-P, inglise)
Mobiiliäpid
Ei
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

KKK Coolbet netikasiino kohta

Esiteks on Coolbetil väga korralik mängude kollektsioon, kuhu lisandub pidevalt uut kasiino meelelahutust. Teiseks on neil kasutusel Revolut Card Deposit, mida pole pea üheski teises kodumaises veebikasiinos saadaval. Kolmandaks pakuvad nad küllaga erinevaid meetodeid enda mänguharjumuste kontrollimiseks. Võrreldes mõningate teiste tegijatega tehakse seda veelgi avatumalt ja struktureeritumalt. Pealegi on tegu sajaprotsendiliselt Eestist päris veebikasiinoga, millel on küll nüüdseks põhjamaiseid ühendusi.

Coolbetis kasutatav valuuta on EUR. Kui peaksid tahtma mingeid muid valuutasid rakendada, siis tuleb need ikkagi ära konverteerida. Uurisime sellelt veebikasiinolt järele, kas on plaanis muid valuutasid Eesti versioonis toetama hakata, kuid arvustuste koostamise seisuga taolised plaanid puudusid.

Jah, need on täiesti korralikud boonused. Me ei saa öelda, et need oleksid Eesti turu tipus, kuid need annavad piisavalt põhjust endale seal kasutaja avada ja neid hüvesid nautima hakata. Coolbet kasiinomängud annavad väga palju võimalusi boonustega kaasnevat läbimängimiskohustust täita, mistõttu on selles netikasiinos kõik kenasti tasakaalus.

Ei tasu muretseda! Coolbet kasutaja turvalisus on alati tagatud. Neil on korralik krüptsioon, Eesti litsents, usaldusväärsed tarkvarafirmad ning tasemel maksemeetodid. Samuti on nad probleemide esinemise korral sinu jaoks olemas. Saad tööpäeviti alati küsimuste korral eestikeelse teenindusega ühendust võtta.

Andmete nõuded ei erine teistest veebikasiinodest. Kõik baasandmed saab mugavalt ja kiirelt ankeeti ära sisestatud. Lisaks sellele on sul võimalus Trustly kaudu oma identiteet kinnitada. Sel juhul pead esitama vaid minimaalse koguse isiklikke andmeid. Pikki ankeete ja absurdseid küsimusi ei pea selle veebikasiino kasutama hakkamise käigus pelgama.

open
Üles