Kes kuulub meie meeskonda?

Oleme pannud kokku oma tiimi eesmärgiga tuua sinuni turu parimad online kasiinode arvustused ja ülevaated. Meie meeskonnas on ainult kõrgelt motiveeritud asjatundjad, kes tunnevad veebikasiinode temaatikat läbi ja lõhki.

Seda teed oleme läinud, kuna nägime siiani pahatihti arvustuse portaale, mis ei tundunud olevat aktiivsete mängijate poolt loodud. Käesoleva portaali meeskonna vaimu ühendab tõeline kirg hasartsete mängude vastu.

Igapäevased kogemused aitavad meil luua arvustusi, mis toovad sinuni info tervitusboonuste, plusside-miinuste, turvalisuse, klienditeeninduse ning live-kasiino võimaluste kohta. Ära kohku, kui tundume sulle vahepeal väga kriitilised. Soovime jagada erapooletuid kogemusi.

Aga kätte on jõudnud järg teha kokkuvõte neist inimestest, kes meie vahva ja asjaliku meeskonna moodustavad. Ilma nende inimesteta poleks võimalik sinuni kvaliteetseimat online kasiino infot Eestis tuua:

Markus Veinberg

Esimest korda keerutasin slotte päriselus. Olin üsna noor. Pärast seda hakkasin katsetama slotikaid netikeskkondades ja armusin sellesse teemasse jäägitult. Mind paelub tänapäeva slotimaailma mitmekesisus. Saadaval on klassikalised puuviljade keerutused, ent nende kõrval tõelised virtuaalsed meistriteosed, mis liidavad kokku hasardi, kaunid visuaalid ja põnevad funktsioonid.

Minu eesmärk on peamiselt siin meeskonnas hinnata slotikate valikuid, tarkvarasid ja kõiki muid aspekte, mis slotimänge võiksid puudutada. Minu enda absoluutseks lemmikuks on Starburst. See on niivõrd hästi üles ehitatud ja visuaalse disainiga slotimäng. Soovitan seda kõikidele teistelegi, kes alles slotikate universumist avastama hakkavad.


Ene-Ly Tauts

Võiksid mult küsida: mida teeb netiturvalisuse ekspert (küberkaitse keskuse kogemusega) ühes online kasiinode arvustuste saidis? Noh, jutt on lühike. Mulle meeldivad hasartmängud ja minu ekspertiis turvalisuse valdkonnas tuleb kvaliteetsete arvustuste loomisel paraku suureks kasuks. Mina olengi see, kes uurib online kasiinode tausta põhjalikult ning teeb kindlaks, kas ikka kõik vajalikud turvanõuded on täidetud. Minu jaoks on äärmiselt oluline netikasiinode temaatika juures eetilisus ja turvalisus. Hindan seda, et siia portaali on kokku kogutud ainult sellised veebikasiinod, mille puhul on teada, et need on ausad ja kindlad mängukohad.


Lagle Tiirmaa

Ah, et mis on minu lemmikud kasiinomängud? Pokker ja lauamängud! Ja natuke slotikaid ka. Need on minu suured huvialad ning mul on hea meel, et saan enda kirge selle veebilehe loomiseks ära kasutada. Läbi aastate olen vist loendamatu arv tunde veetnud erinevates online kasiinodes. Siiani olen olnud ainult tavakasutaja, kuid see projekt on mulle andnud esmakordse võimaluse enda huvi väljendada viisil, mis loodetavasti on paljudele kasulik. Mulle meeldib, et see meeskond on väga pühendunud asjasse ning kõik me tahame tuua puhast kvaliteeti netiavarustesse. Luban, et minu poolt panustatud arvustused lähevad alati võimalikult süvitsi. Olen detailide inimene, mis teha!


Harry Apsalon

Minu taust on turunduses, aga viimased 6-7 aastat olen jõudsalt netikasiinode universumit avastanud. Eestis olen vist kõik online kasiinod läbi proovinud ja nii mõnelegi olen täitsa lojaalseks jäänud. Mängin alati vastutustundlikult ja kutsun teisigi üles sama tegema.

Soovin, et Eesti online kasiinode kasutamise kultuur oleks parimal tasemel. Just sellepärast olin enam kui valmis selle portaali üles ehitamisega liituma. Tahan, et inimesed saaksid hästi põhjalikku informatsiooni Eestis avatud virtuaalsete kasiinode kohta. Ja tahan ka seda, et see info oleks värske ja kasulik. Minu suurim nauding kusjuures bingo ja spordiennustused. Aeg-ajalt keerutan slotirullikuid ja teen mõne ruleti live-kasiinos ka.


open
Üles