TonyBet veebikasiino arvustus 2024 – Vajalik info Eesti mängijatele

TonyBet on online kasiino, mille lõi kuulus pokkerimängija Tony G. Pärast seda, kui ta oli kogunud hulganisti praktilisi kogemusi pokkerimaailmast, otsustas ta kõike seda rakendada kasiinofännide rõõmuks.

Näita rohkem

Tulemuseks on sait, mis sisaldab küllaga slotte, lauamänge ja muid lemmikuid. Eraldiseisev pokkeritarkvara annab märku Tony pühendumisest oma põhialale. Jooksvalt korraldatakse erinevaid eripakkumisi ning tervitusboonus on üsna mahlakas. Kuivõrd nende portaal on korralikult Eestis litsentseeritud, siis saad nautida usaldusväärset mängukogemust. Kirsiks tordil on mobiiliäpp. Loe veel edasi, et saada teada, mis on kasiino juures ka miinuspunktid.

Näita vähem
Тervitusboonus : 1000 tasuta spinni
TonyBet
4.4
  • Kasiino Tervituspakkumine
  • Kasiino Püsikliendi Pakkumine
  • “Drops & Wins” kampaania
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 4.4
Väljavõtmiseks: 4.4
Sissemakse: 4.4
Kujundus: 4.5
Tarkvara: 4.4
Kasutusmugavus: 4.4
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Milline on TonyBet registreerumise protseduur?

Kui oled alustamas on TonyBeti teekonda, siis võid arvestada, et registreerumine käib pigem hõlpsasti ja ei nõua erilist vaeva. Täiesti uue kasutaja loomine tähendab kahe peamise meetodi vahel valimist: kohese sissemaksega või hilisema sissemaksega. Deposiidita registreerumiseks tuleb kasutada Trustly platvormi. Sealtkaudu suunatakse sind oma kodupanka.

Registreerimine
TonyBet

Kui aga soovid registreerudes esmase sissemakse ilusti ära teha, siis saad lihtsalt Trustly kaudu deposiidi teha. Selle toimingu käigus tuvastatakse automaatselt sinu isik. Äärmiselt positiivne on see, et eraldiseisvalt pole vaja oma isikut tõendama hakata. Seejuures näivad koduseid arveid või muid lisadokumente nõudvad registreerumised justkui eelmisest sajandist.

Registreerumise käigus on vaja igal juhul Trustly teenust kasutades omada mõnda Eesti panga kontot. Sobivad LHV, Swedbank, SEB ja Luminor Nordea. Kahjuks ei saa seda Skandinaaviast pärit makseteenust kasutada muude pankade kliendid, näiteks InBank või Coop Pank. Kuigi see on miinus, siis pluss on jällegi pikkade ankeetide puudumine regamisprotsessist.

Arvestada tasub sellega, et Trustly automaatselt ilma täiendava verifitseerimiseta sind panga kaudu tuvastama ei saada. Seepärast pead kasutama mõnda levinud sisenemisvarianti nagu Smart-ID, ID-kaart, PIN-kalkulaator või Mobiil-ID. Lihtsalt vali endale kõige mugavam variant. Kui tuvastamine on korras, siis tuleb lisada oma e-posti aadress.

E-posti aadressi märkimise järgselt saad anda TonyBetile teada, millisel moel soovid, et nad võtaksid sinuga promoteadete saamiseks ühendust. Samas saad märkida ära, et sa ei soovi üldse neilt promopakkumisi. Üldjoontes on TonyBet online kasiinosse registreerumine lihtne. Võrreldes mitmete teiste saitidega on nõutav informatsiooni hulk minimaalne.

Millised on TonyBet kasiino pakkumised?

Boonused on iga netikasiino alustala. TonyBet Eesti puhul on neil välja panna korralik tervituspakett kõikidele värsketele liitunutele. Lisaks sellele pakutakse jooksvaid kampaaniapõhiseid boonuseid. Küll aga võib julgelt öelda, et regulaarsete boonuste poolest antud sait ei hiilga. Nii mõneski teises portaalis on neid palju rohkem.

Kas TonyBet sissemakseboonus vastab ootustele?

Tonybet annab oma uutele Eesti mängijatele registreerumisel ja esimese sissemakse tegemisel vähemalt 25€ suuruses summas kuni 1000 tasuta keerutust.

50 tasuta keerutust slotikates Gates of Olympus, Sugar Rush ja Sweet Bonanza ühe keerutuse väärtusega 20 senti lisatakse kliendi kontole automaatselt pärast seda, kui klient on teinud minimaalselt sissemakse summas 25 eurot.

Тervitusboonus
TonyBet

Tasuta keerutuste kasutamiseks peab klient klõpsama oma konto boonuste jaotises valikul "Aktiveeri boonus" ja valima mängimiseks kas Gates of Olympus, Sugar Rush või Sweet Bonanza slotika. Kui mäng on valitud, saab 20 sendi eest oma tasuta keerutusi mängida.

Täiendavate tasuta keerutuste saamiseks peab mängijatele panustama vastavalt alltoodud summadele:

Vastava eesmärgi saavutamisel lisatakse keerutused kontole automaatselt. Seega on kokku võimalik saada 1000 tasuta keerutust väärtusega 20 senti (tervitusboonuse väärtus kokku on seega 200€). Tasuta keerutuste võitude läbimängimise nõue on x20. Kõik tasuta keerutused kehtivad 48 tundi pärast nende lisamist kliendi kontole.

Milliseid jooksvaid kampaaniaid oodata?

Tonybet annab lisaks tervitusboonuse pakkumisele oma klientidele ka muid soodustusi. Nendeks pakkumisteks on iganädalane konto taaslaadimise boonus ja aaretejaht.

Tehes reedel sissemakse ja sisestades boonuskoodi: RELOAD annab Tonybet mängijale 50% boonust. Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on 20€.

Nii boonusele kui ka tasuta keerutustes saadavatele võitudele kehtib panustamise nõue 50x.

Aaretejaht on avatud kõigile kasiinomängijatele, kes on teinud vähemalt ühe sissemakse. Iga 1€ suuruse panuse eest slotikates teenib mängija 1 edetabelipunkti, kusjuures arvestus käib igapäevases edetabelis ja auhinnana antakse vastavalt punktidele kokku 1000€ + 1000 tasuta keerutust jagatuna top 40 mängijatele.

Võistluste tulemused kuvatakse reaalajas ja auhinnad jagatakse pärast iga võistlusvooru. Kõik auhinnad, nii raha kui ka tasuta keerutused, tuleb läbi mängida 3x 14 päeva jooksul.

VIP programm

Iga Tonybet mängija osaleb VIP programmis automaatselt pärast esimese sissemakse tegemist. Iga panustatud 20 euro eest saab VIP programmis 1 preemiapunkti. Preemiapunktide vahetuskurss on 1€ iga 100 punkti eest.

Kokku on VIP programmis 30 erinevat taset. Tasemetel 1-6 (ehk 10-350 preemiapunkti) saab tasuta keerutusi (kokku kuni 270 tasuta keerutust). Tasemetel 7-30 saab juba rahalisi boonuseid kuni summani 100 000€ kogudes 10 miljonit preemiapunkti.

Kõigil preemiapunktide vahetamisega saadud auhindadel on 50x panustamise nõue. Boonustega tehtud panuseid ei arvestata preemiapunktide kogumisel ja preemiapunkte saab teenida vaid slotikates tehtud panuste eest.

Kuhu asetseb TonyBet mängude skaalal?

Mängude koha pealt on TonyBetis kõva valik slotikaid. Sealt ei puudu maailma kuulsa NetEnt sloti tootja mängud, millede hulgast leiad näiteks Cash Noire, Irish Pot Luck ning Rage of the Seas. See on oluline müügiargument, kuna leidub kasiinohaisid, kes just nimelt jahivad eksklusiivsemate tootjate mängude harrastamist, kui läheb netikasiino valikuks.

Teiste tootjate hulgast leiad Play'n GO, iSoftBet, Quickspin ja NYX mänge. Kõik need on tunnustatud tarkvaratootjad, mistõttu ei pea muretsema mängude kvaliteedi ega turvalisuse üle. Kokku leidub nende portaalis erinevaid mänge 1000 ringis ning neid lisandub jõudsalt aasta-aastalt juurde. Mitmesuguste lemmikute hulgas leiad näiteks Moon Princess, Starburst ja Vikings.

TonyBeti mängude vingest repertuaarist ei puudu erinevad lauamängud. Leiad bakaraa, Blackjacki, ruleti ja muid lauamänge. Positiivne on see, et ühest ja samast lauamängust on saadaval erinevaid variante. Võta näiteks rulett. Saab harrastada nii Euroopa VIP ruletti, Astro ruletti kui ka klassikalist Ameerika ruletti. Kõik leiavad endale oma.

Suurim osa lauamängudest on toodetud Relax Gaming ettevõtte poolt. Blackjacki mängude variantides minnakse eriliselt spetsiifiliseks, näiteks on olemas "Single Deck Pro Low Limit" ja "Double Exposure Blackjack Pro Low Limit". Selgelt on näha, kuidas TonyBetis on mõeldud sellele, et mängijate hulgas võib olla väga spetsiifiliste huvide ning oskustega inimesi.

Siiski on mängude valiku juures ka olulisi miinuseid, vähemalt mõningate kitsamate huvide juures. Nimelt puuduvad mängude hulgast sootuks kraapekaardid ja keno. Sellest on kahju, kuna TonyBet soovib olla juhtivate online kasiinode seas. Aga parimates netikasiinodes on vähemalt mõningad variandid neist veidi madalama menukusega kasiino žanridest täiesti olemas.

Kas TonyBet live-kasiino on toimiv?

Live-kasiino rubriik on TonyBet veebikasiino portaalis korralikult välja arendatud. Sealt leiad live-diileritega nii Blackjacki kui ka ruleti laudu. Need on suurepärase kvaliteediga. Kui testisime mänge, siis eriti positiivselt jäi silma see, et neil on eraldi algajate stardilauad. Seal on riskid madalamad, mistõttu on see justkui sõbralik sissejuhatus reaalajas kulgevate mängude maailma.

Madalaimad panused algavad live-kasiino mängudes 10 eurosendist. See kehtib ainult Rapid Auto rulette puhul. Kui teemaks tuleb juba tavaline Rapid Roulette ning Oracle 360 versioon, siis on madalaimaks panuseks 50 senti. Järgmisel tasemel on 1-eurose miinimumpanusega mängud nagu Perfect Blackjack ja Blitz Blackjack Silver.

Mängude valikus leiab ka tõeliselt jõhkrate miinimumpanustega mänge. Näiteks Blackjack Bronze puhul tuleb vähima panusena välja käia tervelt 25 eurot. See on hea variant neile, kes on antud temaatikas juba edasijõudnute tasemel. Maksimaalsed panused on keskeltläbi 1000 eurot, kuid leidub ka erandeid. Näiteks Roulette Silver saad panna kõrgeimaks panuseks lausa 100 000 eurot.

Iseenesest on TonyBet live-kasiino sektsioon täiesti soliidne. Siiski peame kõrvutama alati asju laiemas kontekstis. Kahjuks on neil esindatud ainult kaks live-kasiino mängužanri, millest on lihtsalt rohkem variatsioone saadaval. Veelgi kõvem tase oleks see, kui neil oleks laiem valik algupäraseid live-žanre, näiteks on puudu reaalajas mängitavad bakaraa ning menukate hasartsete telemängude kasiinoversioonid.

Diilerite koha pealt on TonyBet head tööd teinud. Muidugi ei tasu sealt oodata eestlastest diilereid nagu mõne kodumaise online kasiino puhul, ent siiski on seal väga kenad ja atraktiivsed töötajad. Nende live-kasiino mängude klienditugi on tasemel. Kui peaks mängu käigus mingi ootamatu probleem tekkima, siis peaksid sellele üsna koheselt ka lahenduse leidma.

Live-kasiino tarkvara põhineb kahel tunnustatuimal tootjal, milleks on NetEnt ja Lucky Strike. Nende tootjate live-kasiino mängud pakuvad kõrgeimal tasemel visuaalset disaini ja diilerite professionaalsust.

TonyBet mobiilikasiino ülevaade näitab tugevusi

Kõigepealt on oluline märkida, et TonyBetil on olemas eraldiseisev mobiiliäpp. Nende äppi saad laadida alla nii Androidile kui iOS op-süsteemidele. Seetõttu ei ole ühtki probleemi lõviosal mobiilikasutajatest. Need äpid on tehtud professionaalsel kombel: ligi saad kõikidele põhilistele funktsioonidele, mida TonyBet online kasiinost ootad.

Äpp on disainitud kenasti, säilitades ligipääsu slottidele, lauamängudele ja live-kasiino mängudele. Navigatsioon on mugav. Kui võrrelda navigatsiooni tavalise veebilehe avamisest mobiilse brauseriga, siis on selge, et äppiga on kõik mugavam. Ühest sektsioonist teise liikumine toimib loogiliselt ning mängud ise avanevad kenasti ilma probleemideta.

Põnev on veel seegi, et neil on olemas eraldi pokkeriäpp. Loomulikult haakub see online kasiinode temaatikaga ning paljud kasiinofännid tõmbavad endale ka pokkeri oma. Kui soovid endale alla laadida iOS versiooni TonyBet rakendusest, siis tuleb minna selleks Apple Store keskkonda. Kui aga Androidi, siis on lähenemine veidi teistsugune.

Androidi süsteemil TonyBet kasiino app kasutamiseks on vaja liikuda nende kodulehe alaossa. Sealt saad juba avada lingi .apk failile, mis tuleb alla laadida oma nutitelefoni ning seejärel see installeerida. Kindlasti veendu, et oleksid enne sätetes lubanud tundmatutest allikatest alla laetud failide avamise ning installeerimise oma nutiseadmele.

Lisaks mobiiliäppidele on nad välja tulnud ka täiesti responsiivse veebilehega mobiilsetes seadmetes. Seega, kui sa ei soovi mingil põhjusel endale äppe alla tirida, siis on alati võimalus oma veebisirvijat kasutades lehte samamoodi avada. Portaal toimib ilma tõrgeteta kõikide põhiliste opsüsteemide ning nende viimaste veebibrauserite versioonidega.

Positiivne on see, et kõikvõimalike ekraanisuurustega toimib portaal veatult. Proovisime isekeskis viie erineva telefoniga ning mitte ühegagi ei tulnud ette probleeme TonyBet portaali kuvamisega. Mängud jooksevad hästi. Küll aga tasub meeles pidada, et live-kasiino sektsiooni mängud toimivad üldjuhul tavalisest arvutist paremini. Seal on juba küsimus video protsessimise ja netiühenduste kiirustega.

Lai valik erinevaid maksemeetodeid

Maksed
TonyBet

Kunagi oli TonyBet tuntud selle poolest, et neil oli eriliselt lai valik erinevaid maksemeetodeid. Pärast optimeerimist on neil jätkuvalt väga kena maksevalikute repertuaar eestlastest kasutajatele. Kõige olulisem on Trustly, sest selle kaudu saad teha sisse- ja väljamakseid oma põhilistest kodupankadest, näiteks Swedbankist, SEBst ja LHVst.

Järgmine olulisuselt on deebet- ja krediitkaardid: Mastercard ning Visa. Seejärel saad kasutada ka online kasiinode maksevõimaluste superstaare Skrilli ja NETELLERit. Lisaks kõikidele eelnevatele on saadaval ka Sofort Überweisung, Paysera, paysafecard, ecoPayz ja Euteller. Seega on kaetud väga suur osa maksemeetodeid, mis peaks sobima pea kõikidele Eesti kasiinode külastajatele.

Väga positiivne on see, et minimaalsed rahasummad on kõikide erinevate maksemeetodite juures võrdsustatud. Miinimum on 10 eurot. Sõltumata maksemeetodi iseloomust on nendega alati võimalik ka väljamakset teha. See on positiivne, kuna on korduvalt näha praktikat, kust pakutakse välja üks kindel grupp sissemakse meetodeid, ent väljamakse omasid on vähem või lihtsalt ei kattu esialgsetega.

Küll aga tuleb toonitada, et neil on suletud ringi poliitika. Teisisõnu tähendab see, et saad teha väljamakse pangakanalile, millega sooritasid ka sissemakse. Näiteks, kui tegid sissemakse Skrilliga, siis saad väljamakse ainult sellele e-rahakotile teha, mitte aga näiteks paysafecard'ile või suvalisele Visa pangakaardile.

Kui tegid kogemata väljamakse, siis seda on teoreetiliselt võimalik tühistada. Seda aga ainult selle momendini, mil väljamakse on reaalselt töötlusesse ära antud. Juba töötlema hakatud väljamakset ei saa enam kuidagi tagasi võtta. Jõudes õigel hetkel väljamakse tühistada, saad enda TonyBet kontole raha tagasi ligikaudu paari minuti jooksul.

Alati on võimalik, et TonyBet saadab sinu väljamakse täiendavasse kontrolli. Selle taga võib olla palju erinevaid faktoreid, mistõttu ei ole mõtet endast välja minna, kui see peaks juhtuma. Mõnikord on see täiesti automaatne kontroll, mille taga pole isegi konkreetset põhjust. Kui neil on mingeid probleeme sinu maksega, siis küsitakse õige pea täiendavat infot. Kui see korras, saad raha ilusti üle kantud.

Millisel nivool on TonyBet kasutaja turvalisus?

Loomulikult uurisime välja, kas TonyBet on ikkagi usaldusväärne portaal. Mõnikord on särava fassaadi taga halbade kavatsustega inimesed. Alati tasub ettevaatlik olla, kuid meie uuringu tulemusel selgus, et TonyBeti puhul ei pea üldse ettevaatlik olema. See on täiesti usaldusväärne ja legaalne online kasiino, mis tegutseb Eestis õiguspäraselt.

Põhjus on lihtne. Nad on saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt tegutsemisloa. Juba selle saamine näitab, et tegu on tasemel ettevõttega. Samuti on selge, et MTA ja TonyBeti vahel on pandud üles riiklik elektrooniline audit- ja arvestusesüsteem. Lisaks eelnevale on neil kasutusel kõrge tasemega SSL-krüptsioon, mis tagab sinu andmete turvalise liigutamise.

Turvalisus ei koosne muidugi ainult andmete ja maksekaartide turvameetmetest. Ka mängija enda tervis ning ohutus on osa üldisest turvalisusest. Sellega on TonyBetis väga head lood. Saad vajadusel panna enda mängimisele piiranguid peale ning saada nende abimaterjalide kaudu hüva nõu selle kohta, kuidas sõltuvusprobleemi korral abi saada.

Mida arvata netikasiino ülesehitusest?

TonyBet veebikasiino ülevaade näitab selgelt, et nende portaal kuulub pigem klassikaliste disainilahenduste hulka. Samas on see nende tugevus, kuna vilunumad kasiinode külastajad leiavad kergesti vajaliku info ning mängud ülesse. Kuid kogu struktuur on piisavalt lihtne, et olla selgesti arusaadav ka neile, kes on alles astumas veebikasiinode maailma.

Hea on see, et nende mängud on kategoriseeritud ka tootja põhiselt. Lisaks sellele saad eraldi vaadata uusi mänge, boonusslotte, lauamänge ja VIP slotte. Üldjoontes on olemasolev struktureerimine korralikult tasemel. Ent siiski võiks olla rohkem alakategooriaid, näiteks kõige populaarsemad mängud. Positiivne on näha aga alarubriiki eelmise päeva ja nädala suurimate võitjatega.

Kuidas töötab kasiino klienditugi?

Meie testid näitasid, et TonyBet klienditugi on täiesti toimiv. Aga live-vestlusaken ei töötanud eesti keeles. Kodumaises keeles teksti kirjutades saabus vastuseks ikkagi ingliskeelne tekst. See on oluline miinus, kuna tegu on MTA poolt litsentseeritud online kasiinoga. See võiks olla siiski pidevalt eestikeelse toena saadaval.

Kui see kõrvale jätta, siis on täiesti võimalik eesti keeles saada klienditeenindust e-kirja teel. Telefoninumbrit neil Eesti klientidele pole. Üldjoontes saabuvad e-kirjadele vastused paari tunni jooksul. Väljaspool tööaega nendega kontakteerudes on muidugi vaja kauem oodata, kuniks keegi on kirja näinud ning leiab aega sellele ka vastata.

tonybet
Nimi
TonyBet OÜ
Aadress
Punane tn 14a-4. floor 419/4, 13619, Tallinn, Estonia
Asutatud
2009
Litsents
Olemas, 12103082
Telefon
Puudub
E-post
info@tonybet.ee
Kontaktivorm
Olemas
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Facebook, Instagram
Klienditoe tööaeg
07:00-03:00 (iga päev)
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

KKK TonyBet kohta

Boonuste maksimeerimiseks võta kindlasti vastu nende tervitusboonus ning kasuta sissemakseboonust ja tasuta keerutusi. Seejärel kasuta ära pikaaegset Trustly boonuspakkumist, mille raames saad samuti tasuta spinne ja deposiidiboonust. Lõpetuseks uuri jooksvate kampaaniate kohta. Kuigi neid pole üleliia palju, siis aeg-ajalt tullakse ikkagi uutega välja.

Slotikate hulgast leiad nii klassikalisi puuviljade keerutusi kui ka kõrgeimal tasemel tänapäevaseid videoslotte. Üldjoontes lisandub slotikaid pidevalt juurde ning esindatud on mitmekesine valik tarkvaratootjaid. Võrreldes teiste tegijatega turul, võib julgelt öelda, et TonyBet ei jää slotikate repertuaari osas sugugi kellelegi alla.

Pea kõik TonyBet pangandusvõimalused on kiired. Tüüpiliselt pakuvad välkmakseid Trustly kaudu tehtud tehingud, Skrilli rahakanded ning mõne teise e-rahakoti ülekanded. Veidi kauem võivad vahel aega võtta deebet- ja krediitkaartide kaudu tehtud maksed. Alati tasub arvestada ka sellega, et TonyBet kasutaja turvalisus tagamiseks kontrollitakse vahel tehinguid üle enne nende lõplikku kinnitamist meeskonna poolt.

TonyBet
open
Üles