Miks registreeruda Betsafe Eesti Kasiinos: Täielik 2024 teejuht

Betsafe on pikemaajalistele online kasiinode külastajatele tuntud endise nime Triobet järgi. Tegu on juba 2006. aastast Eestis tegutsenud online kasiinoga, mis on saanud üheks põhiliseks tegijaks kodumaisel turul. Oluline muutus toimub 2017. aastal, kui otsustati liituda rahvusvahelise Betsafe brändiga.

Näita rohkem

Nüüd saad nende lehel proovida kätt slotikates, live-kasiinos, pokkeris ja muudes hasartsetes ettevõtmistes. Eesrindlikus kasiinos on olemas VIP-klubi Stars Club ning küllaga jooksvaid kampaaniaid. Kui soovid kasutada soliidset, usaldusväärset ja võimalustest pakatavat online kasiinot, siis see on hea valik. Aga kas veebikasiinos esineb ka olulisi miinuseid? Kohe uurime järele!

Näita vähem
Тervitusboonus : 20 tasuta spinni
Betsafe
4.2
  • 26 päeva kosmilisi auhindu!
  • Avasta Eesti suurim online kasiino!
  • Betsafe’i kasiino lojaalsusklubiga võidad igal juhul!
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 4.2
Väljavõtmiseks: 4.2
Sissemakse: 4.2
Kujundus: 4.2
Tarkvara: 4.2
Kasutusmugavus: 4.3
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Milline on meie kogemus Betsafe keskkonnas registreerumisel?

Registreerimine
Betsafe

Betsafe veebikasiino ülevaade algab kasutaja loomisest. Kõigepealt oli vaja lisada oma ees- ja perenimi, misjärel tuleb täita oma põhilised kontaktandmed nagu aadress ja telefoninumber.

Otse loomulikult on tähtis ka lisada oma isikukood, kuna see aitab identifitseerida sinu isikut paremini. Positiivne on aga registreerumise juures see, et ei pea eraldi kasutama ID-kaarti, Smarti-ID või muid tuvastuse tavapäraseid lahendusi.

Kuidas on siiski taoline tuvastuse puudumine võimalik? Ilmselt on kasutusel sissemakse kaudu täiendav tuvastus, mis aitab paremini kindlaks teha, et tegu on ikkagi inimesega, kellena väidetakse end olevat.

Betsafe registreerumine on meeldivalt lihtne. Selle käigus on võimalik ka öelda, et sa ei soovi saada online kasiinolt täiendavaid e-kirju ja muid promopakkumisi. Taolise asja pakkumine näitab veebikasiinot positiivsest küljest.

Kas Betsafe pakutavad boonused on isuäratavad?

Тervitusboonus
Betsafe

Absoluutselt! Esiteks oskavad nad oma pakkumisi nutikalt presenteerida, sest need näevad väga atraktiivsed välja. Kuid visuaalse ja tekstilise esitluse kõrval sisusse süübides selgub, et need on täiesti korralikul tasemel. Alates kopsakast tervitusboonusest kuni jooksvate kampaaniateni välja: Betsafe Eesti online kasiinos on kõrgel tasemel boonused ning pakkumised. Seejuures pakutakse unikaalseid hüvesid kõikidele kasutajatele, kes on otsustanud liituda nende VIP-klubiga. Asetades pakkumised laiemasse konteksti, kõrvutades neid teiste Eestis tegutsevate veebikasiinodega, siis on selge, et Betsafe kasiino boonused pakuvad olulist konkurentsi teistele tegijatele.

Millisele tasemele kõrgub Betsafe tervitusboonus?

Betsafe registreeruge pakkumine on hinnaline, sest see teeb nii mõnelegi väiksemale online kasiinole iga kell silmad ette. Astudes liikmeks on sul potentsiaal saada lausa kolmeosaline tervituspakett. Seejuures pole sellist asja vaja nagu Betsafe veebikasiino boonuskood.

Selle esimene osa on 200% sissemakseboonust kuni 500 euro ulatuses. Taoline pakkumine on tänasel online kasiinode turul väga tugev, jättes tavapärased 100% kuni 200 euro ulatuses sissemakseboonused tolmusele teele maha.

Seejärel saad tervelt 300 tasuta spinni meeletult populaarses Vikings slotikas. Küll aga ei saa neid keerutusi lihtsalt ühekorraga ära kasutada. Selle asemel on sul võimalus kümme päeva järjest teha 30 tasuta spinni päevas.

Lõpetuseks on tervitusboonuse sees 20 eurot live-kasiino boonust. Seda saad kasutada oma äranägemise järgi live-kasiino rubriigis. Kuid kõikide eelnevate pakkumiste kasutamise eelduseks on esimese sissemakse tegemine. See makse peab olema vähemalt 10 euro suurune.

Ükski neist pakkumistest pole konksuta. Näiteks tasuta keerutustega saadud raha loetakse boonusrahaks ning 20-eurone live-kasiino boonus tuleb ühe kalendrikuu jooksul vähemalt 20-kordselt läbi mängida.

Betsafe sissemakseboonus ning sellega kaasnevad reeglid pole küll nii liberaalsed nagu Pafis, ent jäävad üldisel skaalal täiesti mõistlike piiride sisse. Betsafe Eesti online kasiino ei nõua sinult ebareaalseid läbimängimise tingimusi.

Kas regulaarsete pakkumistega võib Betsafe's rahule jääda?

Regulaarsete kampaaniate osas on nad tugev tegija. Selgelt on näha, et nad hoolivad püsiklientidest selle asemel, et ainult pimesi keskenduda uute liikmete saamisele ning seejärel neid ära unustada. Betsafe kasiino pakkumised – kaks pöialt püsti!

Püsikasutajatele suunatud kampaaniate hulgast leiab küll palju ainult pokkerile või spordiennustustele keskenduvaid pakkumisi, ent nende kõrval on ka puhtalt online kasiino hüvesid.

Näiteks nende suvine kampaania on meeletult hoolikalt läbi mõeldud "kuurorti-stiilis" kampaania. Pead vaid end sisse registreerima, misjärel saad hakata missioone ning väljakutseid täitma. Nende käigus on võimalik saada tasuta keerutusi slotikates ja laia valikut mõnusaid boonuseid.

Vahel on tavakampaaniad pühendunud ühele slotikale või mängule. Näiteks saad iga panustatud 9 euro eest slotimängus 9 Masks of Fire ühe loosipileti ning seda kuni 99 pileti ulatuses. Taolise iseloomuga kampaaniaid viiakse portaalis läbi ikka ja jälle. Need olid vaid konkreetsel ajahetkel toimuvad kampaaniad. Jooksvate promosündmuste nägemiseks tasub end kurssi viia, vaadates vastavasse sektsiooni kodulehel.

Mis põhjustel võiks liituda VIP-klubiga?

Ilmselgelt on saidi näol tegu pigem eesrindliku online kasiinoga, kuivõrd neil on loodud VIP-programm nimega Betsafe Stars Club. Endast kujutab see eksklusiivset programmi, milles osalemisel on küllaga eeliseid.

Seal antakse mängusiseseid pakkumisi, millele tavakasutajatel ligipääs puudub. Lisaks sellele on pea kõik boonused keskeltläbi Stars Club liikmetele suuremad.

Aga eriti suurt väärtust kannab võimalus saada kutseid ägedatele üritustele koos eraldi staariklubiliste vastuvõtuga. Üritusi on seinast-seina, kuid Betsafe brändi iseloomu tõttu ikkagi spordiga seotud enamjaolt.

Veelgi põnevam asjaolu on klubi juures see, et nende programmiga liitumiseks ei saa eraldi registreeruda ega mingit otsest tasu maksta. Liikmestaatuse märge ilmub automaatselt, kui oled piisavalt mänginud. Ametlikult pole selgitatud mitu mängukorda selleks vaja läheb, kuid selge on see, et päris esimese saja keerutusega täheks ei saa.

Millist tarkvara ja milliseid mänge antud kasiinost leiab?

Tarkvara poolest on tegu äärmiselt esindusliku online kasiinoga, sest kasutusel on mitmeid kõrgklassilisi tarkvaratootjaid. Näiteks saad nende keskkonnas nautida mänge tarkvarafirmadelt iSoftBet, Microgaming ja NYX.

Pärast põhjalikku uurimist selgus, et nende mängude repertuaari hulgas pole mitte ühtki ebausaldusväärset ettevõtet. Kõik on tunnustatud ja teada-tuntud tegijad, mis tagab usaldusväärse mängukogemuse, sujuva graafika-heli ning turvalise andmete vahetuse.

Mängude valikust leiab jackpotiga suurmängud, klassikalised lauamängud, erisugused slotikad ning kraapekaardid. Populaarseimate pelide hulka kuuluvad näiteks Gem Drop Deluxe, Starburst, Book of Dead ja 40 Super Hot.

Megasuurte jackpottidega slotikate fänne ei ole keegi kõrvale jätnud. Näiteks on Betsafe sloti nimistus võimalikkätt proovida rullikutel nagu Mega Moolah ja Empire Fortune. Kõrgete peavõitudega slotid pakuvad pinget nii kogenud kui ka uutele mängijatele.

Kuigi mainisime, et neil on suurte tegijate mänge olemas, siis selle kõrval saab keerutada ka vähem tuntud tootjate rullikuid. Saadaval on näiteks Leanderi, GameInc ja Nolimit City toodangut.

Betsafe kasiinomängud on keskkonnas kenasti organiseeritud. Erinevate kategooriate põhjal on võimalik mugavalt pääseda ligi oma lemmikmängudele, ent samal ajal saab ka hõlpsasti leida täiesti uusi mänge.

Kuidas töötab live-kasiino ja selle võimalused?

Betsafe veebikasiino ülevaade poleks täielik ilma live-kasiinot lahkamata. Seal saad mängida mitmesuguseid reaalajas kulgevaid kasiinomänge, millel on reaalne diiler olemas.

Mängude seast leiad Blackjacki mitmesuguseid versioone, sh Freebet ja Infinite mängud ning ruletid. Kusjuures rulettide puhul on enamasti minimaalsed panuse limiidid 1-2 eurot. Seevastu on live automaatses ruletis vähim panuse limiit juba 10 eurosendist alates.

Testisime live-kasiino võimalusi, et saada parem ülevaade sellest, millisel tasemel kvaliteeti pakutakse. Heli ja video puhul on äärmiselt oluline, et heli oleks selgesti arusaadav ning videopildis poleks katkestusi ega muid probleeme.

Nii Betsafe live-kasiino Ruleti kui Blackjacki puhul selgus, et video on kõrge kvaliteediga ning heli on kõlavalt selge. Küll aga tasub arvestada asjaoluga, et internetiühendusest võib sõltuda ka nii mõndagi. Kui netiühendus on veidi aeglasem, siis peaks kindlasti arvestama võimalike hangumistega.

Live-kasiino toimib tihtilugu teistmoodi, kui võrrelda mobiilset ja tavalise arvuti versiooni. Tavaarvutis kipub reaalajas kulgev kasiino paremini toimima. Aga teatud mängude, näiteks automaatse live-ruleti puhul, pole absoluutselt vahet.

Positiivne on see, et live-kasiino valikutes on palju rohkem võimalusi, kui ainult tavapärased kaardimängud või rulett. Saad nautida Live Monopoly mängu, Dream Catcher, paljudele televaatajatele tuttava telemängu versiooni Deal or No Deal ning bakaraad.

Huvitava asjaoluna pääseb live-kasiino alt ligi loteriidele. See on pigem omapärasem lähenemine kasiino poolt. Nimelt on seal ennustaja koos loositavate pallidega ning sina saad kasutajana ennustada eeldatavaid kombinatsiooni. Need leiad näiteks Lucky 7 ja Lucky 5 nimede alt.

Kõik live-kasiino fännid saavad osaleda Bet on Poker reaalajas kulgeva mänguga. Seal osalev päris diiler paneb alati korraga välja kuus kätt. Seejärel hakkab diiler panema lauale ühiseid kaarte. Mängijana pead panustama ühele käele ja ennustada lõplikku võitjat.

Lisaks kõigele eelnevale saab live-kasiinomängus õnneratast keerutada. Kui panna kõik eelnevad live-kasiino võimalused kokku, siis näeme selgelt, et nad on panustanud väga palju sellesse, et luua tasemel reaalajas töötav online kasiino funktsionaalsus.

Kas seda saab mugavalt nutiseadmega kasutada?

Suur osa tänapäevasest online kasiinos veedetud ajast ei toimu enam lauaarvutites, vaid hoopiski nutitelefonide kaudu. Sellepärast testisime põhjalikult, et teha Betsafe mobiilikasiino ülevaade.

Esmalt selgus, et mobiilis näeb veebileht välja sarnane nagu tavaarvutis. Oluliseks erinevus on kõige kokku koondumine ning kitsama menüü tekkimine. Eksperimenteerisime mitmete erinevate mobiiltelefonidega, et teha kindlaks erinevate ekraanisuuruste ja veebilehitsejatega klappivust.

Selle taustauuringu käigus selgus, et mobiiltelefoniga on võimalik täiesti edukalt pea kõiki tegevusi Betsafe Eesti online kasiino mobiiliversioonis teha. Seda nii iOS operatsioonisüsteemi kasutava nutiseadmega kui ka Androidiga.

Kahjuks peame aga välja tooma selle, et ainult mobiilse versiooni kasutajatele pole ühtki lisapakkumist välja lastud. Taustauuringu käigus selgus, et kunagi oli seal taoline pakkumine, ent nutiseadmete kasutamise populariseerimise tulemusel enam eraldiseisvat pakkumist ei anta.

Teine miinus on see, et nende arvutiversiooni oluline tugevus, kõrgel tasemel kategoriseerimine, muutub mobiiliversioonis pigem kehvaks. Mitmete kategooriate olemasolu muudab orienteerumise keerukamaks. Puudub Betsafe kasiino app.

Mida kujutavad endast maksemeetodid ja rahakanded?

Maksed
Betsafe

Maksete seisukohast on nad tubli harju keskmine. Nimelt on saadaval kolm Eesti põhilist panka: Swedbank, SEB ja LHV. Esimese kahe juures saab teha sissemakseid alates 10 eurosendist, ent LHV puhul peab piirduma 1-eurose miinimumiga.

Lisaks klassikalistele pangalinkidele on võimalik sissemakse teha Visa või Mastercard krediitkaarte kasutades. Küll aga on sel juhul oluline arvestada, et väikseim sissemakse on 10 eurot. Samuti kehtib 2,5% lisatasu, kui deposiit jääb alla 50 euro piiresse.

Kolmanda variantide kimbuna on saadaval e-rahakotid NETELLER ja Skrill. Mõlema e-rahakoti puhul kehtib ikkagi samasugune 10-eurone maksepiir. Ülemised sissemakse piirid on kõige kõrgemad krediitkaartide puhul, mis tähendab, et korraga üle 10 000 eurost kannet teha ei saa.

Võrreldes maksete võimalusi teiste online kasiinodega, siis on Betsafe mõnest konkurendist parem, ent üldjoontes jääb siiski ohtraid lahendusi pakkuvatele veebikasiinodele tunduvalt alla.

Tore on see, et ülekannete pealt ei pea eraldi mingeid tasusid maksma. Samuti võid olla kindel, et kui tahad võite väljastada, siis selle pealt ei pea tulumaksu maksma. Põhjus on selles, et Betsafe on ametlikult Eestis registreeritud ning maksab hasartmängumaksu.

Praeguse seisuga pole võimalik keskkonnas krüptorahaga opereerida. Seda võib pidada teatavaks miinuseks, kuna üha suuremal arvul veebikasiinode külastajatest on ka eraldi Bitcoini või mõne muu juhtiva krüptovaluuta e-rahakott olemas.

Iga online kasiino alus on selle turvalisus

Betsafe kasutaja turvalisus on eesrindlik. Nagu juba põgusalt mainitud, siis Betsafe on Eestis registreeritud Maksu- ja Tolliameti poolt kui virtuaalne hasartmänge korraldav ettevõte.

Sertifikaadi omamine tõestab, et nad tegutsevad õiguspäraselt ning nendega ei tohiks tulla ette ühtki õiguslikku probleemi. See puudutab nii makse kui ka üleüldist veebiportaali turvalisust. Neid sertifikaate ei anta meie koduriigis sugugi kergekäeliselt välja.

Peale selle kuuluvad nad ülemaailmsesse gruppi nimega G4. Nende eesmärk on vähendada probleemse hasartmängude mängimise mõju ja seda teevad nad globaalse akreditatsiooni programmi kaudu. Online kasiino on ilusti selle kaudu ära akrediteeritud, mis on tugev tunnustus ja usaldusväärsust tagav faktor.

PCI Turvalisuse Standardite Nõukogu eesmärk on tõsta internetis teostatavate kaardimaksete ja vastavate andmete vahetuste turvalisust. Ka selle organisatsiooniga teeb Betsafe koostööd andmaks märku tugevast soovist kõrget taset hoida.

Ja lisaks kõigele tasub meeles pidada, et neil on kasutusel täielik SSL-krüptsioon. Kui panna kõik kaitsed ühte patta, siis saab julgelt öelda, et Betsafe on just nii "safe" nagu olla saab.

Aeg on uurida üleüldise disaini funktsionaalsuse kohta

Lehel on veidi teistsugune kujundus ehk siis minnakse tüüpilistest šabloonidest veidi kaugemale. Neil on kenasti kategoriseeritud erinevad mängud ning rubriigid, mis muudab ligipääsu mugavaks.

Ülemine menüü pakub kõige kiiremat viisi, kuidas liikuda erinevate kõrgeimate kategooriate vahel. Kui soovid aga kohe minna rohkem süvitsi, siis on soovituslik täiesti lehe alla kerida, kust leida mitmetasandilise alamenüü.

Neile, kes soovivad korraga mängida pokkerit, keerutada slotikaid ning teha vahepeal ka spordiennustusi, on vägagi mugav hüpata ühest portaali asukohast teise. Kõik käib sujuvalt ja mõnusalt.

Kuidas hindame Betsafe klienditeeninduse professionaalsust?

Loomulikult ei ole Betsafe põhjalik ülevaade täielik ilma klienditoe kohta uurimiseta. Betsafe pakub nii eesti kui ka inglise keeles tuge E-R 10:00-23:00 ning L-P 12:00-21:00.

Kui soovisime saada klienditeeninduse variantidest ülevaadet, siis selgus, et saab kasutada reaalajas toimivat vestlusakent, e-posti teel saadetud kirja ning teenust nimega Helistame Sulle Tagasi.

Vestlusakna suurim miinus oli see, et kuigi olime sisse loginud, siis pidi ikkagi end veel eraldi tuvastama. Ankeedi täitmine tundub üleliigne tegevus, mis takistab kiiresti abi saamist.

Samal ajal on hea see, et kui juba ankeet sai täidetud, siis vestlusaknasse ilmus nendepoolne partner vaid loetud sekundite jooksul. Firma enda sõnul on neil keskmine vastamisaeg 30 sekundit.

Tagasihelistamise teenust soovisime samuti katsetada, ent kahel erineval päeva ei toiminud see sugugi. Selle asemel tuli ette soovitus võtta ühendust e-kirja teel. Õnneks on samal ajal ikkagi toimiv chat-aken.

Lisaks otsestele ühendust võtmise variantidele on saadaval ka KKK sektsioon. Sealt saab küllaga vastuseid enim levinud küsimustele. Toe poolelt jääb kripeldama ainult see, et nädalavahetustel võiks olla pigem klienditeeninduse tööaeg.

betsafe
Nimi
OÜ Triogames
Aadress
Rävala pst 4, 10143 Tallinn Eesti
Asutatud
2004
Litsents
HKT000011, HKT000012, HKL000060, HKL000318
Telefon
616 4354
E-post
klienditugi@betsafe.ee
Kontaktivorm
Puudub
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Facebook, Instagram
Klienditoe tööaeg
10:00-23:00 (tööpäev), 12:00-21:00 (nvl)
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

Korduma Kippuvad Küsimused Betsafe kohta

Betsafe's ei ole esindatud krüptovaluutad ega vähem tuntud maksevõimalused. Sa saad kasutada Eesti juhtivate pankade otselinke, kahte suurimat krediitkaarti ning kahte e-rahakotti. Iga maksemeetodi puhul limiidid veidi varieeruvad, ent need on selgelt maksete juures välja toodud.

Registreerumine võtab keskeltläbi aega alla viie minuti. Andmete küsimine ei ole meeletult pikk, mistõttu käib kõik sujuvalt. Vaid siis võib venida protseduur pikemaks, kui ette tuleb mõni veateade ja tuleb klienditoega eraldi registreerumiseks ühendust võtta.

Kõige kiirem on vestlusaken, sest seal vastatakse klienditeenindajate poolt keskeltläbi alla minutiga. Mugavuselt järgmine variant on e-kiri, kuna selle kaudu saad juba oma teate välja saata ka töövälisel ajal ning esimesel võimalusel neilt vastused saada.

Tegu on algselt Eestis loodud Triobetiga. Kuid aegade möödudes on asjaolud muutunud ning nüüd kannab see online kasiino hoopiski Betsafe embleeme. Arengu käigus toimus ühinemine rahvusvaheliselt tunnustatud brändiga.

Betsafe
open
Üles