GrandX veebikasiino arvustus 2024 - Täielik info Eesti kasiinofännidele

GrandX ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto DreamBet juures!

GrandX eristub teistest Eestis tegutsevatest online kasiinodest märgatavalt. Nende algupärane seos on hoopiski Videomat füüsilise kasiinoketi ja Austria tarkvaratootjaga AMATIC Industries.

Näita rohkem

Lisaks võib tuttavana kõlada ka sama OÜ poolt loodud kunagised Casino Grand Prix slotisaalid paljudes Eesti linnades. GrandX veebikasiino ise loodi 2011. aastal. Sellest ajast peale on tegu ainsa AMATIC poolt toodetud mängude virtuaalse esinduskohana Eestis. Loe edasi, et saada teada selle traditsioonilise, ent põneva iseloomuga veebikasiino plussidest-miinustest.

Näita vähem
GrandX
1.0
  • Esmaspäevane reload
  • 12-päevane jõuluturniir
  • Reedel rikkaks
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Kõik algab GrandX Eesti registreerumisega

Registreerimine
GrandX

Iga suurepärane GrandX veebikasiino ülevaade algab registreerumise protsessist. Tegime selle käesoleva testi jaoks ise põhjalikult läbi, et saaks juba uute sammudeni jõuda. Kõigepealt tuli täita ära baasandmed nagu e-posti aadress, nimi, telefon, kodune aadress ja sugu. Samuti tuleb ära otsustada, millist kasutajanime ja parooli soovid kasiino keskkonnas kasutada.

Tuvastamine toimub juba esimeses ankeedis lisatava isikukoodi kaudu. Seepärast ei ole sul vaja ei ID-kaarti, Mobiil-ID'd, Smart-ID'd ega muid tuvastamise mehhanisme. Suure tõenäosusega salvestatakse isikukood turvalisse andmebaasi ning vajaduse korral lastakse läbi riiklikest andmebaasidest. Kui identiteet klapib, siis järelikult ongi kõik toimiv.

Enne ankeedi ära saatmist pead kinnitama, et oled vähemalt 21-aastane. Samuti saad valida linnukese, et sul on promo kood. Sellele vajutades avaneb uus lahter, kuhu saad lisada oma GrandX veebikasiino boonuskood. Eraldi linnukese saad jätta, kui soovid netikasiinolt saada eripakkumisi ja promosõnumeid.

Kui oled CAPTCHA ära täitnud, siis tuleb juba ette teade, et peaksid minema oma e-maili postkasti. Sinna on potsatanud kiri, milles olevasse linki tuleb peale klikata, mis omakorda kinnitab su konto. Seejärel ongi konto aktiveeritud. Millegipärast viskas meie testi ajal ühe korra ERROR 404 ning teisel sisselogimise katsel ette hoopis ingliskeelsed tekstid. Lõpuks aga kõik laabus ja sai korralikult katsetama hakata.

Kuigi esmapilgul tundus ankeet keskmisest pikem ja pidi rohkem üksikuid lahtreid täitma, siis kokkuvõttes pole tegu üldse nii keerulise protseduuriga. Kuna eraldi ühtki äppi (nagu Smart-ID) kasutama ei pea, siis tegelikult võib taoline GrandX registreerumine isegi keskmisest kiiremini sujuda. Küll aga võiksid nad avada võimaluse sissemakse kaudu isikutuvastuseks. Siis oleks kaks kärbest ühe hoobiga.

Vaatame üle GrandX kasiino boonused

Тervitusboonus
GrandX

GrandX pole põhitegija Eesti turul, ent neil on ambitsioonikas taust. Ilmselt just sellepärast on nende tervitusboonus vägagi priske ning jooksvalt korraldatakse mitmesuguseid boonuse võimalusi. Võib öelda, et GrandX kasiino pakkumised on kõrgel tasemel ning jõuavad teiste aspektides turu liidriteni kindlasti järgi. Loe kohe edasi tervitusboonuse ja seejärel kampaaniate kohta!

Millest koosneb sissemakseboonus?

GrandX tervituspakett koosneb kokku 1000 eurost boonusrahast ning 250 tasuta spinnist. Kuid neid asju ei saa ühe korraga kätte. Põnevuse säilitamiseks on see online kasiino jaotanud oma paketi neljaks erinevaks osaks. GrandX registreeruge pakkumine hõlmab endas esimest osa, milles saab 100% deposiidi boonust kuni 300 euro ulatuses ning 100 tasuta keerutust.

Selle saamiseks tuleb teha deponeerimise käigus lihtsalt vastavasse lahtrisse linnuke. Boonus tuleb koheselt kätte, mingeid täiendavaid samme tegema ei pea. Samuti saad 100 tasuta keerutust, mida saad vabalt valitud osakaaluga jagada järgnevate slotikate vahel: Enchanted Cleopatra, All Ways Fruits ja Dragon's Gift. Spinnide saamiseks tuleb vaid konkreetne mäng avada.

Teise deponeerimise käigus antakse välja 50% sissemakseboonust kuni 300 euro ulatuses. Samuti jagatakse uutele tulijatele 50 tasuta keerutust. Seekord saab neid spinne kasutada slotikates Party Time, All Ways Win ja Wild Dragon. Jällegi tuleb teha vaid linnuke. Kolmanda deposiidi boonus on 60% kuni 200 euro ulatuses ning jällegi 50 tasuta keerutust slottides Diamond Cats, Dragon's Kingdom ja Hot Twenty.

Neljas ja ühtlasi viimane sissemakseboonus tuleb 70% kuni 200 euro piirides. Seejuures antakse taaskord 50 keerutust, mida saad jagada slottides King's Crown, Star ja Wild 7. Kokku jagatakse tervituspaketi raames päris palju boonusraha ning tasuta keerutusi. Kuid nagu iga teise pakkumise juures tuleb ka siin teada mõningaid olulisi kitsendusi.

Boonuspakkumise kehtivusaeg on 30 päeva pärast seda, kui oled kasiinos konto avanud. Kui asud vahepeal millegipärast riigis, kus ei ole tervitusboonust ette nähtud, siis seda ei kanta üle. Kindlasti tasub seda aspekti jälgida, kui kasutad aktiivselt VPN teenuseid. Boonusraha saad esimeses faasis välja võtta alles siis, kui oled selle 40-kordselt läbi mänginud. Teisest neljandani on läbimängimisnõue 30-kordne. Iga faasi tuleb läbi mängida kahe nädala jooksul.

Kui saad boonust, siis pead kõigepealt mängima oma isikliku raha eest ning alles seejärel vajaduse korral boonusrahaga. Näiteks boonusraha võites ning seejärel boonuse tühistades muutub boonus koos võitudega täiesti kehtetuks. Enne boonuse lõplikku läbimängimist ei saa teha viiest eurost suuremaid panuseid. Ruleti ja slotikates puhul tähendab see maksimaalselt 5-eurost panust spinni kohta.

Soovides oma boonusraha läbi mängida videopokkeris või kenos, siis määratakse käibepõhised arvestused. Kenos on see 10%, ent videopokkeris hoopis 20%. Peale selle on kindlaks tehtud mängud, mille abil ei ole võimalik boonust läbi mängida. Need on Blackjack ning Royal ja Real Roulette. Tasub arvestada, et mõnikord võivad legaalsetel põhjustel GrandX meeskonnaliikmed teha boonuse saamiseks täiendavaid piiranguid kasutaja põhiselt.

Milliseid on jooksvad GrandX kasiino pakkumised?

GrandX kasiino pakkumised elavad ja hingavad nädalate ning päevade rütmis. Nädala mängud, reedesed rikkused ning esmaspäevase reloadid on saanud kasiino pärisosaks. See loob mängimisel mõnusa rütmi, kuna kasutajana tead alati, millist tüüpi boonuseid võib uuel nädalal taaskord nautima hakata. Huvitav on see, et tihti on tavaboonustel kaks erinevat varianti: üks on põhikasutajatele, teine on aga heldem ning suunatud VIP klubilistele.

Esmaspäevaste reloadide pakkumine on justkui osake tervituspaketist. Nimelt antakse püsikasutajatele 60% sissemakseboonust kuni 200 euro ulatuses. Ent GrandX VIP klubi liikmed võivad oodata hoopiski 80% järgus deponeerimise boonust. Kolmapäeviti toimuvad aga spinnivõimendused. See tähendab, et kokku on võimalik oma sissemaksete eest saada kuni 100 tasuta keerutust. Minimaalne sissemakse on seejuures 20 eurot.

Reedeste rikkuste püsikampaania deposiidi lävi on aga veidi madalam. Seal on vaja teha vähemalt 10-eurone sissemakse, misjärel on võimalik saada 60% sissemakseboonust kuni 200 euro ulatuses. Lisaks eelnevatele variantidele on neil ka Nädala Mängu kampaania. Selle raames on võimalik proovida uusi mänge ning saada kuni 100 tasuta keerutust kauba peale. Näiteks tehes vähemalt 40-eurose sissemakse, panustades Nädala Mängus vähemalt 40 eurot, saad tulemuseks seal 50 tasuta spinni.

Lisaks eelnevale korraldatakse aeg-ajalt turniire. Kui vaadata kasiino ajalugu, siis keskeltläbi võib aastas toimuda üle kümne slotiturniiri. Tavaliselt pannakse välja korralik pärisraha auhinnapott ning suur hulk tasuta keerutusi. GrandX turniiride läbivad reeglid on lihtsad. Pead ainult turniiriga liituma, läbi mängima teatama rahasumma ning seejärel ongi juba võimalik raha ja keerutusi võita.

Üldjoontes positsioneeruvad GrandX kasiino boonused Eesti kasiinotegijate hulgas pigem esirinda. Ühest küljest on ennustatavus negatiivne, kuna see vähendab ootamatuse põnevust. Aga teisest küljest on mängijana äärmiselt mõnus, kui tead, et samasugused mahlakad boonused on kindlatel päevadel ootamas. Pealegi pakub Nädala Mängu lahendus huvitavat ära ootamist iganädalaselt.

GrandX Eesti loob põnevaid elamusi VIP klubi kaudu

Kui me hiljem näeme, et mängude osas on olulisi puudujääke selles kasiinos, siis siit tuleb üks märkimisväärne tugevus. Neil on olemas GrandX VIP klubi, mis toimib nende ametliku lojaalsusprogrammina. Selle boonusprogrammiga liitumiseks on vaja teha igal kuul deposiite vähemalt 500 euro eest ning panuseid on vaja teha minimaalselt 2500 euro väärtuses.

Kui need baastingimused on täidetud, siis selle järgselt ongi võimalik saada GrandX VIP klubi liikmeks. Hüvesid on korralikult. Näiteks antakse VIPidele igal kuul lojaalsusboonust. See lisatakse automaatselt kontole iga kuu esimese kümne päeva jooksul. Tegu on cashback põhimõttel töötava boonusega, mida makstakse välja mitmete kriteeriumide koosmõjul. Parim selle juures on see, et läbimängimisnõue puudub sootuks.

Peale eelneva lubab veebikasiino oma VIP klientidele väljamakseid tavapärasega võrreldes kiiremini teha. Samuti korraldatakse eksklusiivseid turniire ning pakutakse võimalusi võita eriauhindu, mida tavakasutajad ei saa. Kõikidele VIP konto omanikel on isiklik kontohaldur. Ja erinevate regulaarsete kampaaniate käigus pakutakse tihti VIP taseme kasutajatele paremaid boonustingimusi.

GrandX kasiinomängud erinevad tavapärasest valikust

GrandX peamine omapära on see, et neil on tehtud eksklusiivne lepe AMATIC Industries mängude tootjaga. Tulemuseks on teiste Eestis tegutsevate online kasiinodega võrreldes eristuv mängude valik. Esindatud on nii uued kui vanad AMATIC kasiinomängud, mille hulgast leiab nii slotte, pokkerit, lauamänge kui ka keno mänge.

Suur valik on puuvilja slotte. Selle taga on lihtne põhjus. Kuivõrd AMATIC tarkvara kasutatakse ka füüsilise asukohaga kasiinodes, siis osa neist on lihtsalt virtuaalsetesse versioonidesse üle kantud. Neid leidub alates viiest võiduliinist kuni megamängudeni, kus on lausa 100 võiduliini. Pakuvad mõnusat retrohõngulist elamust.

Videoslotikate puhul on maksimaalselt 50 võiduliiniga mänge. Populaarsete hulgast leiab Admiral Nelson, Grand Fruits ja Hot Fruits 100. Siiski jätab antud slotikate valik sellise klassikalisema temaatika tunde. Palju leidub Vana-Egiptust, asteeke ja muid seiklusi. Ent võrreldes konkurentide kasiinomängude valikuga on GrandX sloti valikust puudu tänapäevase popkultuuri ja filmide temaatikaga mängud.

Videopokkeri kategooriast saad mängida näiteks Joker Card, Deuces Wild ja Multi Win (ka Triple) variante. Kahjuks on GrandX online kasiino lauamängude valik pigem väga nukker. Saadaval on ainult Roulette Royal ja Blackjack Multiplayer. Keno rubriigi alla on liigitatud vaid üks tavaline keno mäng. Sellega erinevad mängude kategooriad piirduvadki.

Keskeltläbi võttes tekitavad GrandX kasiinomängud vastakaid tundeid. Loomulikult on põnev, et neil on eksklusiivne leping tootjaga, kelle mänge mitte ükski muu Eestis tegutsev veebikasiino ei paku. Samal ajal oleks aga suurepärane, kui sinna juurde saaks muude tootjate mänge. Vastasel juhul jääb lõpptulemus veidi lahjaks ning populaarseimate hittmängude otsinguil peab seadma sammud mujale.

Oluline puudujääk puudutab veel GrandX live-kasiinot. Kuigi tahetakse olla eesrindlik online kasiino, siis kahjuks ei ole sinna lisatud live-kasiino mänge. Tegu on selge miinusega, kuna niivõrd suur hulk konkurente pakuvad kasvõi minimaalsel tasemel live-kasiino lahendusi. Siinkohal on portaalil veel tükk aega minna, et teistele järgi jõuda ning GrandX live-kasiino oleks selle võti.

Selgitasime välja mobiilikasutuse eripärad

GrandX mobiilikasiino ülevaade oli pikka aega väga kehv. Tükk aega ütlesid nad ise, et see on mobiilivalmis, ent tegelikkuses puudus responsiivsus täielikult. Nüüd on nad teinud investeeringuid ning mobiilne kasutus on täiesti rahuldaval tasemel. Aga kui võrrelda teiste kasiinodega, siis jääb ikkagi laiemas kontekstis nende tase tunduvalt alla. Milles on probleem?

Kasutusele pole võetud tänapäevast koodi, mis muudaks disaini ning navigeeritavuse modernseks. Kuigi asi toimib, siis ikkagi jätab leht madalama usaldusväärsusega mulje, kuna lihtsalt mobiilne disain näeb vanem ja odavam välja. Kui siia juurde lisada keskmisest suurema tõenäosuse valesse kohta näpuga vastu minna, siis see ei ole just eesrindlik nutitelefoni kogemus. Puudub ka GrandX kasiino app.

Testisime seda portaali mitmete erinevate nutiseadmetega ning selgus, et tahvelarvutiga oli asi veidi parem. Põhjus on selles, et tahvli ekraan on suurem, mistõttu peaasjalikult arvuti jaoks disainitud elemendid ei tekita nii palju probleeme. Küll aga märkasime, et nii nutitelefoni kui tahvelarvuti osas jääb ka kiire netiühenduse puhul mobiilne sait aeglasemaks.

Põhjus on suuresti kohmakas programmeerimises, mille tulemusel säilivad koodis ebakõlad. See teeb saidi aeglasemaks. Kui läks mängude testimiseks, siis võib öelda, et jätkuvalt oli tulemus rahuldav. Meie testimine näitas, et mobiilsesse kasiinosse võiks GrandX senisest rohkem investeeringuid teha. Kaasajastamist vajab üldine disain, navigeeritavus ja funktsionaalsus mobiilsel lehel.

Kuidas kindlustatakse GrandX kasutaja turvalisus?

Maksed
GrandX

Kuidas siis üldse raha jõuab kontole, et AMATICu mänge katsetama hakata? GrandX Eesti online kasiino maksevõimaluste hulgas on nii Visa kui Mastercard pangakaardid ning kolme Eesti panga lingid: Swedbank, SEB ja COOP Pank. Viimase olemasolu on positiivne, kuna COOP Panka leiab harva maksevõimaluste hulgast online kasiinodes. Siiski jääb küsimus, kuhu on kadunud LHV, InBank ja Luminor.

E-rahakottidest on olemas Skrill ja NETELLER. Samuti on olemas eelmakstud kaardi paysafecard maksevõimalus. Väljamakseid saab teha kõikidele maksevõimalustele, millega on tehtud ka sissemaksed, ent ainsaks erandiks on paysafecard. Minimaalsed väljamaksed on kodumaiste pangalinkide puhul 5 eurot, kuid kõikide ülejäänute korral hoopiski 10 eurot.

Kõikide maksemeetodite korral on sisse- ja väljamaksed lisatasuta GrandX kasiino poolt. Deposiitide puhul käivad maksed koheselt, ent väljamaksete puhul võtab asi veidi aega. Pangalinkide ja e-rahakottide puhul võid arvestada 1-2 päevase perioodiga, mille ajal raha liigub. Aga Visa ning Mastercardi korral on aeg tükkmaad pikem: arvesta 5-7 päevaga.

Maksemeetodid on üldiselt täiesti korralikud, kuid pangalinkide kummalise koosluse asemel oleks eelistatud hoopiski Trustly tugi. Sel juhul saaks kõikidest Eestis levinud pankadest teha välkmakseid. Samuti võiksid nad mõelda sellele, et aina kasvav hulk mängijaid on huvitatud krüptorahaga maksete tegemisest. Siin on kasutamata oluline nišš.

Kuidas kindlustatakse GrandX kasutaja turvalisus?

Kõigepealt on tegu usaldusväärse ettevõttega, kuna nad on Eestis juba pikka aega tegutsenud füüsiliste kasiinode opereerijana. Nad järgivad kõiki Eesti Vabariigis kehtestatud seaduseid. Sellest annab tunnistust ka Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsents. See kinnitab, et riiklik organ on kinnitanud nende õiguspärasust.

Hasartmängud nende lehel on loodud ühe Austria tarkvaratootja poolt, millel on soliidne taust. Mingeid "tagauksi" ei tasu mängudes karta, sest needki on läbinud vajaliku sertifitseerimise. Neil on olemas RNG sertifikaat. Andmete liikumine lehel on turvaline, kuna GrandX Eesti kasutab SSL-krüptsiooni. Häkkerite ja andmepüügiga tegelevate inimeste oht on viidud absoluutse miinimumini.

Samuti on mõeldud kasutaja enda isiku turvalisuse peale. Sellepärast on võimalik minna vastutustundliku mängimise rubriiki, kust saad endale panna maksimaalsete kaotuste piirangud nädala või kuu kaupa. Seejuures on võimalik limiite uuesti muuta vaid 48 tunni möödudes, mitte varem. Alati on võimalik ka oma konto sulgeda ning selleks tuleb nende klienditoega eraldi ühendust võtta.

Üleüldine kvaliteet ja disain

Üldine disain on selles online kasiinos veidi kohmakas ja vanamoeline. Kuigi nad on kaasajastanud oma veebilehte, siis antud tulemus ei jõua jätkuvalt lähedale teiste tegijate disainile. Siin annaks kõvasti asju moderniseerida, alates nuppude kujundusest kuni logo tänapäevasemaks tegemiseni välja. Kui eesmärk ongi retro hõngu tekitada, siis saab seda teha professionaalsemalt.

Navigatsiooni koha pealt mitte-mobiilses versioonis ei ole suuri etteheiteid. Mängud on kergesti leitavad ning kategoriseerimine töötab korralikult. On võimalik hõlpsasti leida üles TOP mängud, uued tulijad ning erinevate kategooriate alla kuuluvad slotikad. Samuti saab kergesti kätte informatsiooni, mis puudutab VIP programmi ja selle erinevaid hüvesid.

Kuidas töötab kasiino klienditugi?

Kasutajatoe suurim probleem on see, et neil on olemas vestlusaken, kuid vahepeal muule lehel navigeerides ei säili endine vestlus. Selle asemel tuleb uuesti nime ja e-posti aadressi sisestada. See muudab kogemuse äärmiselt ebamugavaks. Positiivse külje pealt on aga võimalus saada abi eesti keeles. Neil on olemas ka kontaktivorm, mida saad täita ning oma e-posti aadressile seejärel saada vastuse.

Testisime nende vestlusakent ning saime paarikümne sekundiga löögile. Iseenesest oli kõik viisakas ja positiivne. Kuid klienditeenindajad ei ole oma näo ja nimega, vaid kasutatud on pildipangast pärit fotot. See tekitab anonüümsema ja kaugema tunde, mis ei loo kliendile suunatud näost eriti positiivset tunnet. Õnneks on klienditugi aga saadaval igapäevaselt, ka nädalavahetustel.

Klienditoe alla kuulub ka ekstensiivne KKK sektsioon. Teiste online kasiinodega võrreldes on see palju paremal tasemel. Seal on rubriikide kaupa toodud välja hulganisti küsimusi ja vastuseid. Lisaks sellele leiab saidilt üldiseid abimaterjale, mis aitavad paremini aru saada GrandX saidi toimimisest. KKK ja abiinfo on suurepäraselt lahendatud.

grandx
Nimi
Golden Box OÜ
Aadress
Alpache OÜ, Marta 3, Tallinn, Estonia
Asutatud
2011
Litsents
HKT000048, HKL000334
Telefon
Puudub
E-post
support@grandx.com
Kontaktivorm
Olemas
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Puudub
Klienditoe tööaeg
08:00-00:00 (E-R), 09:00-21:00 (L-P)
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

KKK

Ei, otseselt oma PayPal Balance't ei saa kasutada. Küll aga on selle asemel võimalus saata PayPali kontolt raha üle oma pangakontole. Kuigi GrandX toetab erinevaid pangakaarte, siis kahjuks pole eestlastel võimalik oma PayPali logoga maksekaarti USAst tellida. Seetõttu jääb üle vaid raha oma PP kontolt kasiino poolt toetatavale maksekandjale üle viia.

Siin on kasutusel vaid ühe tarkvaratootja mängud. Teistes on tavaliselt segu erinevatest firmadest, mitte eksklusiivne leping ühte pakkujaga. Samuti on nende disain veidi vanamoelisem. Küll aga on GrandX veebikasiino ülevaade suur pluss VIP programmi olemasolu. Selle kaudu saab kõvasti rohkem hüvesid võrreldes tavakasutajatega.

GrandX kasiinos saad teostada makseid ja mängida ainult eurosid kasutades. Kui sul on pangakontol mõni muu valuuta, siis tuleb see siiski eurodeks ümber konverteerida. Küsisime kasutajatoelt üle ning firmal ei ole mingit plaani tulevikus toetada USD'd või mõnda muud valuutat.

open
Üles