Privaatsuspoliitika

Saidil KASIINOONLINE.EE väärtustame sinu privaatsust just nii palju kui sina isegi, mistõttu oleme loonud selle Privaatsuspoliitika, et pakkuda sulle meelerahu. Privaatsuspoliitika koos Kasutustingimustega loos põhilise baasi selle kohta, kuidas sinu kohta kogutud või sinu poolt jagatud isiklike andmete töötlemine käib. Palun loe hoolikalt järgnevat, et mõista meie vaateid ja praktikaid, mis puudutab sinu isiklikke andmeid ning kuidas me neisse suhtume. Meie saiti külastades aktsepteerid ja nõustud selles Privaatsuspoliitikas kirjeldatud praktikatega.

Millist tüüpi infot me kogume?

Me kogume erinevat informatsiooni oma kasutajate kohta:

Miks neid andmeid kogutakse?

Me kasutame sinu kohta kogutud infot selleks, et meie saidi sisu oleks sulle kõige efektiivsemal moel kuvatud, tõstmaks pakutud info kvaliteeti ja disaini, saatmaks sulle e-kirju ning personaliseerimaks ja isikupärastamaks sinu KASIINOONLINE.EE kogemust. Me võime kasutada küpsiseid, logifaile ja muid tehnoloogiaid, et koguda Mittepersonaalset Informatsiooni seotud sinu tegevustega ning jälgida sinu kasutust meie saidi osas.

Sinu isikuandmete kasutus

Me kasutame sinu isikuandmeid alljärgnevatel eesmärkidel:

Kellega kogutud infot jagatakse?

Me ei üüri, müü ega jaga su Isiklikku Informatsiooni kolmandate osapooltega, v.a. juhtudel, mis on siinses Privaatsuspoliitikas kirjeldatud. Isikliku Informatsiooni antakse kolmandatele osapooltele ainult vajalikus ulatuses kindlal eesmärgil nagu on siinses Privaatsuspoliitikas kirjeldatud.

Me jagame Isiklikku Informatsiooni võimalikult kõikide järgnevate kolmandate osapooltega:

Küpsised

"Küpsis" on väike tekstifail, mis laetakse alla sinu seadmesse, kui külastad veebilehte, mis omakorda võimaldab KASIINOONLINE.EE saidil saada infot sinu brauseri kohta, näiteks su eelistuste kohta. Küpsised võimaldavad meil KASIINOONLINE.EE kasutuskogemust maksimeerida, tõste selle funktsionaalsust ja lubades KASIINOONLINE.EE saidil meeles pidada infot ja eelistusi, kui sa liigud ühelt lehelt teisele ning ühest külastusest teisele, sõltuvalt konkreetsest küpsisest. Küpsis ei kahjusta seadet, millega veebilehele sisened, ega sisalda viiruseid või muud pahavara.

Sa võid eemaldada küpsiseid järgides oma veebibrauseri instruktsioone. Küll aga pead arvestada, et küpsiseid mitte lubades võivad mõned KASIINOONLINE.EE funktsioonid mitte hästi töötada ning sinu veebikogemus võib olla piiratud.

Kolmandate osapoole veebisaidid

Külastades KASIINOONLINE.EE saiti võid kohata linke kolmandate osapoolte saitidele. Palun märka, et see Privaatsuspoliitika ei kata kolmandate osapoole veebilehti isegi siis, kui nendeni jõuad KASIINOONLINE.EE veebilehe kaudu. Sa peaksid alati üle kontrollima nende privaatsustegevused enne, kui otsustad Isiklikku Informatsiooni sellistele kolmandatele osapooltele jagada. Sa võtad teadlikult ja vabatahtlikult kõik kolmandate osapoolte veebilehtede kasutusega seotud riskid täielikult enda kanda. Sa nõustud, et me ei võta mitte mingisugust vastutust seoses selliste kolmandate osapoolte saitide ja nende kasutusega seotult.

KASIINOONLINE.EE pole mõeldud kasutamiseks ühelegi isikule alla 21 eluaasta ja eriti lastele alla 13 eluaasta ning me ei kogu teadlikult alaealistelt isikutelt isiklikku informatsiooni. Kui me saame teadlikult, et kasutaja on alla 21-aastane, siis me eemaldame tema informatsiooni oma andmestikest. Me säilitame õiguse küsida vanuse tõestust igal hetkel.

Muutused meie Privaatsuspoliitikasse

Me võime aeg-ajalt seda Privaatsuspoliitikat uuendada. Kui me seda teeme, siis me anname sulle eelnevalt märku. Palun tee kindlaks, et sa vaatad seda Privaatsuspoliitikat sageli võimalike uuenduste nägemiseks.

Kuidas meiega kontakti võtta?

Kui sul on mingeid küsimusi meie poolt kogutud info ja selle kasutuse kohta, siis palun võta meiega ühendust siin.

open
Üles