Paf Eesti veebikasiino arvustus – Portaal, mis täidab kõik ootused

Paf online kasiino hakkas tegutsema juba aastal 1999. Tegu on seega pikaaegse ajalooga veebikasiinoga, mis on alguse saanud Ahvenamaalt.

Näita rohkem

Nende üks põhilisi erinevusi teistest on heategevuslikel eesmärkidel alustatud kontseptsioon. Kusjuures just selles netikasiinos võideti 2020. aastal läbi aegade suurim Eesti õnnemängude peavõit suurusjärgus üle kolme ja poole miljoni euro. Üldjoontes on tegu usaldusväärse online kasiinoga, kus on kena slotikate valik, Eesti priskeim jackpot ning hõlpsalt teostatavad sisse- ja väljamaksed. Neil on ka äge lisafunktsioon Club Paf VIP-klubi näol, kust saad mõnusaid pakkumisi ja isegi aeg-ajalt ühiseid üritusi.

Näita vähem
Тervitusboonus : 10 €
Paf
4.8
  • Ava aken ja vaata, mida võidad!
  • Tee ühest eurost sada tuhat eurot!
  • Paf Live
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 4.8
Väljavõtmiseks: 4.8
Sissemakse: 4.8
Kujundus: 4.8
Tarkvara: 4.8
Kasutusmugavus: 4.9
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Kas Paf online kasiinosse oli mugav registreeruda?

Registreerimine
Paf

Paf registreerumine algas valikuga, kas elukoht on Soome, Eesti või Rootsi. Vastavalt sellele sai valida ka registreerumise meetodid. Eestlastele on saadaval kolm erinevat viisi.

Võid kasutaja luua Mobiil-ID, Smart-ID või tavalise registreeringu kaudu. Käsitsi registreerumine võtab kõige rohkem aega. Selle käigus pead sisestama põhilised isikuandmed, sh eesnime, perekonnanime, isikukoodi ja mobiilinumbri.

Mugavuse eesmärgil valisin isiklikult autentimise viisiks Smart-ID. See on paljudel eestlastel kasutusel, kuna see annab kiire ja hõlpsa viisi ohtrate teenuste kasutamiseks Eesti virtuaalsel territooriumil.

Ei tasu ära ehmatada, kui murdosaks sekundiks näitab ekraan Smart-ID nupu valimisel veateadet. Hetke pärast toimib jälle kõik ja saad mugavalt lisada enda isikukoodi. Pärast isikukoodi sisestamist tuleb mobiiltelefonis kinnitada Smart-ID äpis kontrollkood.

Sarnane Paf registreerumine toimib ka Mobiil-ID lähenemise puhul. Seejärel küsitakse su mobiiltelefoni numbrit (pea meeles, et sisestada +372 numbri ette), e-posti aadressit ja soovitud turvalist parooli.

Kahjuks ei õnnestunud Smart-ID abil esimest korda registreerimine ega ka korduvatel püüdlustel. Seetõttu sai lõpuks registreeritud tavalise ankeedi kaudu. Seegi kaua aega ei võtnud. Lõpuks pidi ainult e-posti aadressile kinnituskirja saama ning selle ära kinnitama.

Kui kõik registreerimise protseduurid tehtud, siis saabki ilusti Paf sissemakseboonus ja muude hüvede juurde edasi liikuda. Selleks tuleb muidugi teha esimese makse oma kasutajakontole.

Üldiselt võib registreerumise kiiruse, lihtsuse ja mugavusega rahule jääda. Tänapäevastest tingimustes on seda võimalik veelgi sujuvamaks teha, näiteks sissemakse kaudu isik ära kinnitada. Miinusena saab välja tuua Smart-ID kaudu suutmatust kasutajat avada.

Boonused on iga online kasiino A&O

Тervitusboonus
Paf

Paf kasiino boonused moodustavad veebikasiino kasutuskogemuse juures olulise osa. Üldiselt on nende poolt pakutavate boonuste repertuaar päris lai. Nii mõnegi konkurendiga kõrvutades on neil kena jooksvate kampaaniate ning püsikundede boonuste valik. Äge on see, et neil on erinevatele kasiinomängude tüüpidele välja pandud eraldiseisvad boonused, näiteks videopokkeri raha-tagasi kampaania ning suvised bingomängu lisavõidud. Paf kasiino pakkumised on eraldi ka Club Paf liikmetele, kuna tegu on antud online kasiino VIP-programmiga.

Kuivõrd heal tasemel on Paf veebikasiino tervitusboonus?

Paf registreeruge pakkumine: uutele tulijatele pannakse välja tervituspakett, mis koosneb kahest preemiast. Esiteks saad 25 tasuta vooru kodumaise olemusega mängus Kreisiraadio. Seejuures on iga vooru väärtuseks määratud 0,2 eurot.

Oluline on märgata, et neid väärtuslikke voore saad kasutada ainult Kreisiraadios; neid pole võimalik üle kanda teistele mängudele. Samuti tuleb kinni pidada tervitusboonuse kehtivusajast. Kui ületad seitset päeva pärast nende saamist, siis läheb auhind automaatselt tühistamisele. Hiljem seda enam tagasi ei saa.

Tasuta voorude teenimisest teavitatakse sind kokku kolmes kohas: Kreisiraadio enda mängu juures, Minu Paf sektsioonis või Minu kampaaniate rubriigis. Selleks ei pea midagi eraldi tegema. Need ilmuvad neisse kohtadesse loetud minutite jooksul pärast registreerimist.

Eriti positiivne on see, et tasuta spinnide teenimiseks ei ole vaja sooritada sissemakset. Need on koheselt olemas sinu kontol. Paf veebikasiino boonuskood ei mängi siin rolli. Vastupidiselt nii mõnelegi konkurendile on seega võetud eriti liberaalne lähenemine.

Küll aga ei kehti sama printsiip tervituspakkumise teise poole osas. Nimelt saad 10 eurot kingituseks, kui teed oma esimese sissemakse, mis on vähemalt 10 euro suurune. Raha ilmub Paf kasutajakontole minutite jooksul pärast sissemakse edukat lõpetamist. Ka siin tuleb nädala jooksul reageerida.

Kui sulle tundub, et Pafi tervitusboonus kahvatub paljude kodumaiste online kasiinode tervituspakettide kõrval, siis tasub vaadata puhastest numbritest kaugemale. Paf Eesti online kasiino tervitusboonuse juures on oluline faktor selle äärmiselt sõbralikes tingimustes.

Nimelt on nii Kreisiraadio tasuta keerutused kui ka sissemakse pealt antav boonus läbimängunõudeta. Teisisõnu saad võidetava raha kätte pärisrahana. Seejuures on tegu võimalusega, mida ei paku pea mitte ükski suurem Eestis litsentseeritud online kasiino.

Mida arvata jooksvalt toimuvatest kampaaniatest Pafis?

Kui võtta aluseks teised online kasiinod, mis Eestis tegutsevad, siis selgub koheselt, et Pafis on üks kõige paremaid lähenemisi püsivatele kampaaniatele ning muudele sarnastele hüvedele.

Avades nende kampaaniate ning pakkumiste lehe, võtab hetkega vastu mitmekesine repertuaar erinevatest pakkumistest. Paljud neist on üsna unikaalsed ning isegi laiapõhjalisema mängukogemuse puhul on seal üht-teist üllatavat.

Pafi puhul on väga meeldiv, et nad on keskendunud kampaaniate ja jooksvate boonuste pakkumise juures ka nišikamatele mängudele, näiteks bingole ja Blackjackile. See on tervitatav, kuna enamjaolt on veebikasiinodes fookus suunatud ikkagi slotikatele.

Kui juba slotikad jutuks tulid, siis tasub teada, et näiteks suvisel ajal on tehtud Pafis igapäevased slotikate eripakkumised. See on väga äge lähenemine. Reaalselt saad igal uuel päeval värske pakkumise, näiteks saad tasuta keerutusi või boonust kindlates slotimängudes.

Lisaks veebikasiino osale tasub teada, et aktiivseid pakkumisi leidub külluses ka spordiennustuste sektsioonis. Üht-teist on pidevalt saadaval ka pokkerimängijatele. Niivõrd kireva valiku eest saab Paf suured plusspunktid. Nad oskavad tõeliselt kommuuni tunnet tekitada ning selleks ei pea isegi Paf Clubi liige olema, kuid nüüd kohe sellest teemast lähemalt...

Kuidas hindame VIP-klubi nimega Paf Club?

Järjekordne Paf Eesti online kasiino erinevus teistest tegijatest on selles, et neil on huvitava lahendusega VIP-klubi. Nimelt lisatakse kõik registreerunud kasutajad automaatselt sellesse lojaalsusklubisse.

Siiski ei saaks öelda, et lihtsalt kasutaja tegemine ikkagi täieõigusliku Paf Club staatuse annab. Selgub, et olulise osa klubi olemusest moodustavad ka ühistegevused, turniirid ning reisid. Seegi on omaette boonus ja seda pole võimalik kõikidel kasutajatel nautida.

Club Paf korraldab näiteks erinevaid pokkeriturniire, mille käigus jagatakse pearaha, live pileteid, nännikotte ja sularaha. Osa taolistes sündmustes osalejatest on juba pikaaegsed nautijad. Aeg-ajalt on aga täiesti uusi tulijaid ka.

Seepärast tasub kasiino sotsiaalsema aspekti otsimise korral kindlasti kaaluda Paf Clubiga liitumist. Kuigi ülemaailmne koroonaviiruse epideemia on mõjutanud reaalelus toimuvate ürituste korraldamist, siis jätkuvalt tehakse Pafis virtuaalseid kohtumisi.

Välisreisid on oluline osa Club Paf püsiliikmeks olemisest. Näiteks 2005. aastast saadik on nad korraldanud õnnelikele liikmetele enam kui 25 reisi Ameerika läänerannikule Las Vegasesse. Sellised reisivõimaluste kimbud on paljudele ahvatlevad.

Kui palju on Paf Eestis vaeva nähtud mängude valiku ja tarkvaraga?

Kui jutuks tulevad Paf kasiinomängud, siis kõigepealt tuleb fookus suunata sellele, et neil on täiesti enda Paf Game Studio toodang. Tegu on eksklusiivsete mängudega, mis on nende enda mängustuudio poolt loodud. See on vägagi unikaalne!

Seejuures pole aga puudu tuntud tootjate, näiteks NetEnt ja Microgaming, tehtud slotikad ja muud kasiinomängud. Paf sloti valik on üldiselt kirju. Väga põnev oli ringi vaadates avastada, et neil on saadaval ka mõningad mängud (mitte ainult Paf Game Studio poolt), mis pakuvad täiesti uut avastamist.

Väga äge on see, et neil on eraldiseisev videopokkeri rubriik. Selle alt leiab mitmeid videopokkeri mänge, mis pakuvad mängunaudingut tükiks ajaks. Lisaväärtust annab see, et mitmetel videopokkeri mängudel on progresseeruvad jackpotid, näiteks Friendly Joker Pokkeril ja Multihand Jackpot Pokkeril.

Tore on seegi, et Paf online kasiinos on saadaval soliidne lauamängude valik. Saad mängida näiteks ruletti, Blackjacki, bakaraad ja mitmesuguseid muid õnnemänge. Ainuüksi ruleti versioone on juba mitmeid erinevaid saadaval, mis muudab valiku ühtaegu nii kergemaks kui raskemaks. Näiteks on võimalik kätt proovida nii Prantsuse, Euroopa kui ka Ameerika ruletis.

Tugevat konkurentsi pakub Paf mitmetele kasiinodele selle poolest, et neil on olemas üle viie erineva bingomängu, sh Õnnevärvid, Paf Bingo ja Aulis Classic '75. Olukorras, kus mitmetel tegijatel puudub bingosaal, on tegu väga tervitatava rubriigiga.

Huvipakkuva lisandina on Pafis saadaval ka kõikvõimalikud õnnemängud. Võid kasutada kraapekaarte nagu Paf Scratch ja Anatude Scratch. Või hoopiski teha käsi kibedaks osavusmängudes, sh Fruit Blast ja Battle Mania.

Paf online kasiino puhul näeme mängude valikus selget fookust laiale repertuaarile ning soovile jõuda võimalikult paljude erinevate huvidega inimesteni. Veebikasiino saab sellega hakkama, kuna mitmekesistamise käigus pole toimunud langust kvaliteedist.

Analüüsides nende tarkvaralist poolt selgub, et neil puuduvad n-ö "kahtlastest kohtadest pärit firmad". Sa võid olla Paf veebikasiinos mängides kindel, et kõikide pelide tarkvara on turvaline ning vastab kõrgeimatele standarditele.

Millist kasutuskogemust oodata aga live-kasiinost?

Paf live-kasiino on laiapõhjaliselt välja arendatud. Populaarseimate reaalajas kulgevate kasiinomängude hulka kuuluvad Live Blackjack Standard, Immersive Roulette, Monopoly Live ja Blaze Live Roulette.

Võid nautida Paf live-kasiino rubriigis Blackjacki, ruletti, pokkerit, telemänge, bakaraad ja pokkerit. Neist kõigist on saadaval mitmesuguseid variante, mis muudab live-kasiino nautimise üllatuste rohkeks.

Päris diileritega mängud on toredad, sest valitud on kenad ja esinduslikud näod, kes tunnevad mänge ning oskavad asju meelelahutuslikult presenteerida. Olulise miinusena aga saab välja tuua, et mõningate vähem tuntud brauseritega ei pruugi live-kasiino sektsioon absoluutselt toimida.

Laudade limiidid algavad miinimumist keskeltläbi 50 eurosendist kuni 1 euroni. Üldjuhul jääb maksimaalne ülempiir 500 euro juurde. Seeläbi jäävad Paf live-kasiino tavapärased vahemikud turu keskmike hulka.

Omaette väärtust annab juurde see, et live-kasiino mängud on Paf online kasiinos loodud kahe maailma suurtegija poolt veebikasiinode tarkvara valdkonnas. Need on Evolution Gaming ja NetEnt Live.

Peale selle kippus testimise käigus ühe nutitelefoniga kolmest live-kasiino hanguma. Seda täpselt samasuguse netiühenduse korral. Seda tasub meeles pidada: kui ühe arvuti või mobiiliga tekib live-kasiino nautimisel probleeme, siis proovi julgelt teiste seadmega.

Mobiilne on moes: kas Paf online kasiino jõuab järele?

Mobiilne mänguelamus on muutunud äärmiselt tähtsaks, kuna suurem osa meist teeb kas kõik mängud või vähemalt arvestatava osa neist nutiseadet kasutades. Just sellepärast testisime mitme nutitelefoniga Paf veebilehe toimimist mobiilis.

Et teha valmis Paf mobiilikasiino ülevaade, tegime kindlaks järgneva: responsiivne veebileht kohandub ilusti kõikvõimalike erinevate ekraani suurustega. Kuigi asi läheb arvutiversiooniga võrreldes oluliselt kitsamaks, siis ei takista see sugugi navigatsiooni ja lemmikmängude üles leidmist.

Ka mängud ise toimivad mobiilis hästi. Küll aga soovitame live-kasiinot pigem arvutist nautida. See jooksis võrreldes nende tavasaidi mobiiliversiooniga sülearvutist palju paremini.

Kui teed kasiinomängude kõrvalt samas portaalis ka spordiennustusi, siis võime julgelt öelda, et viimaste puhul ei valmista mobiilne versioon mitte ühtki probleemi. Ennustada saab sajaprotsendilise sujuvusega.

Paf kasiino app on täiesti olemas! Kahjuks pole seda iOS ehk iPhone ja iPad omanikele saadaval. Ehk parandatakse see viga tulevikus, kuivõrd arvestatav osa kasiinomängijatest kasutab Apple tooteid.

Aga Androidi kasutajatele on nutiäpp täiesti olemas. Selle kasutamine käib hõlpsalt, kui laed selle alla nende kodulehelt. Kui lähed aga Google Play Store keskkonda, siis kahjuks sealt seda alla laadida ei saa. Nimelt ei luba Google vähemalt Eesti klientidel automaatselt hasartmängude seotud äppe alla laadida.

Kui soovid Androidi äpi alla laadida, siis mine oma nutitelefoni sätete alla ning luba rakenduste alla laadimist Tundmatutest Allikatest. Seejärel saadki alla tirida, installeerida ning avada Paf Game Show äpi.

Katsetades seda äppi selgus, et tegu on kraad parema kasutuskogemusega, kui võrrelda seda tavalise mobiiliäpiga. Kõik on väga mõnus ja sujuv ning nii mõnegi rubriigi mängud toimisid paremini, iseäranis bingotuba ja mitmete slotikate avamine.

Küll aga on veel üks murekoht. Nii mõnedki online kasiinod pakuvad mobiilsetele kasutajatele võimalust saada eriboonuseid. Kahjuks aga Paf praeguse seisuga taolisel moel nutiseadmete kasutajaid ei rõõmusta.

Kas maksemeetodid on tasemel ja raha liigub ruttu?

Maksed
Paf

Sisse- ja väljamaksete meetodite valik on Paf veebikasiinos pigem tagasihoidlik. Olles harjunud, et mõningates netikasiinodes on pikk nimekiri erinäolistest võimalustest, siis Pafis tervitab sissemakse tegemisel ainult kolm varianti.

Saad sooritada oma sissemakse traditsioonilisi krediitkaarte Mastercardi ja Visat kasutades. Täiendavalt on võimalik teha Trustly abil turvaline pangaülekanne oma kodupangast. Saadaval on SEB, Swedbank, LHV ja Luminor Nordea.

Lisaks eelnevatele variantidele saab kasutada ka Skrill rahakotti. Puudu on see-eest krüptoraha, teised e-rahakotid ja mitmesugused makseteenused. Küll aga peab tunnistama, et antud võimaluste nimistu peaks katma suurema osa eestlaste kasutatavate maksemeetodite.

Kõige parem neist võimalustest on ilmselgelt Trustly. Katsetasime nii sisse- kui ka väljamakset, mille käigus selgus, et väiksemate summade puhul tehakse ülekanded vaid loetud minutite jooksul.

Loomulikult tuleb arvestada, et kui teed suuremaid ülekandeid, siis võib esineda turvaperioodi. See on selleks, et välistada rahapesu riski ning ebaseaduslike tegevuste võimalust.

Positiivne on see, et ei kohaldata mitte mingisuguseid lisasummasid, mis läheksid väljakannete pealt maha. Seega saad julgelt kanda võidetud raha enda pangakontole ilma ohuta, et sealt võiks priske protsent maha minna. Valuutadest on esindatud ainult eurod, kuid see on eestlastele täiesti sobiv fakt.

Online kasiinos annavad litsentsid turvalise kindlustunde

Ükski Paf veebikasiino ülevaade ei oleks täielik ilma turvalisust tagavate meetmete analüüsimiseta. Meile on oluline, et Paf kasutaja turvalisus oleks kõrgeimal tasemel ning et ühtki pettust ei peaks kartma.

Kõigepealt vajab toonitamist, et Paf kasiino tegutseb Eestis täielikult registreerituna. Nad on saanud vastava sertifikaadi Eesti Maksu- ja Tolliametilt, kes reguleerib kodumaisel turul tegutsevaid virtuaalseid kasiinosid.

Antud sertifikaadi saamine näitab, et nad tegutsevad täiesti õiguspäraselt, maksavad Eesti riigis makse ning täidavad kõiki relevantseid seaduseid. Juba see annab kasutajana korraliku kindluse nende portaalis mängimiseks.

Täiendavalt on nad saanud eCOGRA akrediteeringu. See rahvusvahelise haardega testimisorganisatsioon kontrollib juhusliku numbri generaatorit (RNG) ning võiduprotsenti (RTP) kõikides põhilistes mängukategooriates, tehes kindlaks, et kasutajale "ei tõmmata kotti pähe".

Lisaks sellele tasub toonitada, et nende slotikates ning muudes kasiinomängudes kohaldatav juhuslike numbrite generaator on teeninud välja sertifikaadi GLI Europe B.V.-lt. Täiendavalt kaitseb sinu andmeid turvaline SSL-krüptsioon, mis ei lase kurjamitel kergesti andmete ligi pääseda.

Nüüd aga hindame disaini ja üleüldist funktsionaalsust Pafis

Üleüldiselt on Paf online kasiino väga kerge ringi liikuda. Koheselt tekib tunne, et navigeeritavus ning kasutuskogemus on korralikult läbi mõeldud ja suure tõenäosusega kasutajagruppide peal läbi testitud.

Sisemine ringi liikumise loogika dubleerib mitmeid edukaid veebikasiinod. Kuid see pole miinus, vaid pigem pluss. Kui sa tead juba millist süsteemi oodata, siis see kindlustab, et leiad soovitud asjad hõlpsamini ülesse.

Funktsionaalsuse koha pealt on väga hea, et veebikasiinos on saadaval ohtralt teenuseid ning tööriistu, mis teevad mängimise kontrolli kergemaks. Näiteks saad sisestada sissemaksete ja kaotuste limiidid. Samuti on näha pidevalt lehe nurgas aja arvestust: kui palju aega lehel veedad?

Kas Paf online kasiino teenindus võtab heas mõttes pahviks?

Kliendituge saab Paf veebikasiinos kasutada kolmel erineval moel. Esiteks on sul võimalik avada vestlusaken, teiseks saad saata neile e-kirja ning kolmandaks helistada tasuta telefoninumbrile.

Üsna head ajad on teeninduse tegutsemiseks valitud. Tööpäevadel saad abi küsida ajavahemikus 09:00-24:00. Nädalavahetuseti on asi nadim. Nimelt on sel ajal klienditeenindus avatud 10:00-18:00.

Testimise käigus avasime tööpäeval pärast kella üheksat vestlusakna, ent automaatselt tuli ette teavitus, et nende vestlusaken pole saadaval. Siiski sai sõnumi neile saadetud sama LiveAgent funktsiooni kaudu.

45 minuti pärast saabus küsimustele vastu e-kirjaga postkasti. Vastus oli veenev ja korralik, mistõttu võib väita, et tegu on heal tasemel teenindusega. Proovisime ka helistada ning vastu võttis inglise keeles kõnelev teenindaja. Antav abi oli viisakas, sõbralik ja ammendav.

Eraldi on neil olemas korduma kippuvate küsimuste rubriik. Sealt saad vastused enim levinud küsimustele, mis puudutavad näiteks makseid, boonuseid, spordiennustusi, turniire ning konkreetselt erinevaid mängukategooriaid.

paf
Nimi
Paf Group
Aadress
Lövdalsvägen 8 Pb 241 AX-22100 Mariehamn Åland Finland
Asutatud
1999
Litsents
Olemas, 0280695-6
Telefon
8000 35 3030
E-post
support.ee@paf.com
Kontaktivorm
Olemas
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Facebook, Twitter, Flickr, Instagram
Klienditoe tööaeg
09:00-00:00 (tööpäev), 10:00-18:00 (nvl)
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

Korduma Kippuvad Küsimused Paf kasiino kohta

Paf Eesti paistab silma rohkete kampaaniate, mitmekesise mänguvaliku, automaatselt liituva VIP-klubi ning ohtrate mängulusti kontrollivate vabatahtlike tööriistade olemasolu poolest. Samuti on oluline, et suur osa nende teenitavast tulust liigub heategevusse.

Ei tohiks olla, sest nende leht on hõlpsalt navigeeritav, saadaval KKK sektsioon ning nende klienditeenindus on sõbralik. Algajatel kasutajatel ei tohiks ületamatuid raskusi ette tulla.

Oluline on end identifitseerida: sinu ees- ja perekonnanimi ning kontaktandmed. Seejärel on vaja, et kinnitaksid enda identiteedi. Selleks võid saata oma ID-kaardi või passi koopia. Teine variant on virtuaalne kinnitus: logid ID-kaardi või Mobiil-ID abil sisse.

Kõige mugavam on vestlusaken, kuna see pakub vahetut kogemust ilma telefonitoru tõstmata. Kui see ei tööta, siis soovitame helistada või saata e-kiri. E-postile vastavad nad päris ruttu. Endi sõnul on nende eesmärk vastata 30 minuti jooksul.

Kindlasti, sest nad on saanud Eestis tegutsemiseks loa Maksu- ja Tolliametilt. Lisaks sellele on neil SSL-krüptsioon ja eCOGRA koostöö. Kuigi viimane ei puuduta otseselt andmeid, siis kindlustab see sinu raha mängudes rakendamise aususe.

Paf
open
Üles