Mis moel online kasiinodes mõistlikult mängida?

Kas soovid mängida ennast ja teisi säästvalt? Meie arvates on online kasiinos käimine kvaliteetne meelelahutus, kui seda teha mõistlikult ning enda eripärasid arvestades. Teada on see, et mõningad inimesed on vastuvõtlikumad hasartsetele mängudele. Kui tunned, et ka sinul võib olla vahel probleeme piiride tõmbamisega, siis tasub kindlasti teha endale vastutustundliku mängimise põhimõtted selgeks. Järgnevates lõikudes teemegi sulle praktilise ülevaate, kuidas targalt ja säästlikult kasiinopõhist meelelahutust nautida.

Miks inimesed võivad online kasiinoga kimpu jääda?

Online kasiinodes on pea kõik võimalused hasartsed. See sõna iseenesest kätkeb endas eeldust, et mängud tekitavad intensiivset tunnet sooviga saada osa potentsiaalsetest, ent teadmata kindlusega võitudest.

Pea kõikide veebikasiino mängudega võib kaasneda endorfiinide, adrenaliini ja muude kehas ringlevate virgatsainete vallandumine. Kui sinu keha keemiline tasakaal on vastavate eeldustega, siis võivad kasiinomängud sulle sõltuvusttekitavalt mõjuda.

Teine külg asjast on finantsiline pool. Mõned inimesed soovivad veebikasiinosse minna eesmärgiga võlgu klaarida, enda rahalisi võimalusi parandada jms. Taoline lähenemine on väga kehv ning võib äkitselt rahalist olukorda kõvasti negatiivsemaks muuta.

Kuidas vastutustundlikult mängida

Õnneks on võimalik ise teha otsuseid, millele saab üles ehitada vastutustundliku mängimise strateegia. See ei pruugi tulla sulle loomulikult, vajades veidi meelekindlust ning tahtejõudu.

Kõige alus on see, et sa ei panustaks kunagi rohkem raha, kui oled nõus mängimise käigus kaotama. Võta mängudesse pandavat raha nii: see on raha, mida ma ei pruugi enam kunagi näha.

Siinkohal võib aidata mõistmine, et tegu on lihtsalt meelelahutusega. See ei ole mitte üheski mõttes võimalus enda rahalisi väljakutseid ületada või lausa lisapalka teenida.

Sarnaselt eelnevalt punktile ei ole online kasiinos olevate võimaluste väljund juba eelnevalt veebikasiinos kaotatud raha tagasi saada. Kõige sellega toime tulemiseks on kasulik endale luua kindel eelarve. Kui oled juba endale eelarvelised piirid seadnud, siis tuleks neist alati kinni pidada.

Ignoreeri seda, kui kuuled, et kellelgi on kasiinomängude jaoks kopsakam eelarve tehtud. Inimeste rahalised võimalused ja taustad on äärmiselt erinevad. Kui lood endale eelarvet, siis põhine oma otsuste tegemisel ainult isiklikul rahalisel reaalsusel.

Mida lugeda riskialti mängimise ohumärkide sekka?

Kui jutuks tuleb hasartmängude sõltuvus või riskialdis mängimine, siis alati leidub mingeid unikaalseid faktoreid. Siiski ühendab kõiki probleemseid mängijaid mõningad võimalikud jooned.

Soovitame vaadata järgnevat nimekirja sümptomitest, mis iseloomustavad tõeliselt probleemset mängimist. Kui leiad vähemalt 2-3 sümptomit iseendal või sõbral/lähedasel inimesel, siis pöördu abi otsimiseks professionaalide juurde.

Millistest kohtadest ikkagi abi saada?

Hea uudis on see, et Eestist leiab abi, kui peaksid olema sattunud hasartmängude sõltuvuse või muud sorti probleemse mängimise harjumuste küüsi. Proovi leida abi nendest kohtadest:

open
Üles