Slots.io Arvustus | Tänapäevasel Tipptasemel Netikasiino

Slots.io ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto OlyBet juures!

Eesti online kasiino turu vaates on Slots.io uus tegija, mis saabus kohalikule areenile alles 2019. aastal. Küll aga ei tähenda nooruke vanus midagi, sest Slots.io on kiiresti kasvanud arvestatavaks favoriidiks kohalike kasiinomängijate seas. Vaatamata nimele leiab kasiinost palju muudki mänguautomaatide kõrvalt.

Näita rohkem

Slots.io Eesti pakub uutele tulijatele väärikat tervitusboonust ning on välja arendanud arvestatava live-kasiino sektsiooni. Mängude nimistu täieneb pidevalt, nii et võid kasutajana aina uut ja põnevat oodata. Loe edasi meie põhjalikku arvustust, et lugeda kõigest, mida tasuks enne oma kasutaja loomist kindlasti teada.

Näita vähem
Slots.io
1.0
  • Täiendavad tasuta keerutused
  • Vinged kasiinomängud
  • Live-diilerimängud
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Kuidas avada kasutajakonto Slots.io online kasiinos?

Sul on kaks erinevat moodust, kuidas hakata selles veebikasiinos mängima. Esimene variant on kõigepealt teha endale kasutajakonto ja seejärel sissemakse teostada. Teine variant tähendab, et teed koheselt endale kontole sissemakse ning selle kaudu toimub identiteedi tuvastamine.

Vaatame esmalt esimest varianti. See on äärmiselt mugav, kuna sa ei pea hakkama täitma pikki ankeete. Eestis on jätkuvalt netikasiinosid, milles on üsna häiriv kohmakate ja inforohkete lahtrirodude täitmine. Siinkohal kasutatakse Trustly makseplatvormi lahendus, et koheselt kasutaja tuvastada.

Registreerimine
Slots.io

Vali endale sobiv pank (Swedbank, LHV või SEB), mille kaudu saadki teha endale kasutaja. Seejärel pead panka lihtsalt sisse logima. Kehtivad täpselt samasugused tuvastuse meetodid nagu logiksid lihtsalt endale panka sisse, näiteks kontojäägi vaatamise eesmärgil.

Kui see on ära tehtud, siis toimub paar redirect’i, mille lõpliku tulemusena saad avada lihtsalt esilehe ja oma uue kasutajaga mänge nautima hakata. Muidugi esimese variandi puhul on enne reaalset mängimist vaja endale deposiit ära teha. Lisaks sellele hüppab vahepeal ette pisilahter, kuhu saad lisada oma e-posti aadressi ja telefoninumbri.

Kui need lahtrid on täidetud, siis oledki täieõiguslik kasutaja ja Slots.io registreerimine on lõpule viidud. Enne seda saad veel valida, kas oled nõus saama turunduslikke pakkumisi ja e-kirju. Seejuures võib Slots.io Eesti kontakteeruda sinuga ka SMSi teel, mitte ainult e-posti teel.

Samas on alati võimalus registreerumisel koheselt teha sissemakse. Registreerumisel on Slots.io minimaalne sissemakse 20 eurot. Seepärast ei tasuks end lahtrisse vaikimisi kirjutatud 50 eurost segadusse ajada. Taoline number on sinna lisatud, et suunata kasutajaid suuremat esmadeposiiti tegema.

Vaatame, mis on parimad Slots.io kasiino boonused

Slots.io portaalis on pidevalt saadaval uusi kampaaniaid ja pakkumisi. Olgugi, et keskeltläbi jäävad need pakkumised turu tipptegijatele alla, siis üldjoontes pole tegu sugugi kehvade boonustega. Näiteks antakse kõikidele uutele tulijatele tervitusboonus, mis aitab algusest peale rohkem mängida.

Jooksvate kampaaniate käigus keskendutakse mõnikord ainult ühele slotikale, teinekord aga turniiride korraldamisele, mis vältavad nädalaid või terve kuu aega. Kui otsustad hakata püsivalt seal mängima, siis Slots.io veebikasiino ülevaade ütleb ühte: kampaaniate korraldamise sageduse osas ei tohiks juba igav hakata!

Kuidas võtab kasutajaid vastu Slots.io registreeruge pakkumine?

Tervitusboonused on kasiinomängijate seas üks ihaldusväärsemaid pakkumisi. Kui teed vähemalt 20-eurose sissemakse, siis saad 100% sissemakseboonust kuni 200 euroni. Näiteks, kui teed 50-eurose deposiidi, siis Slots.io sissemakseboonus annab sulle veel 50 eurot juurde. Kokku naudid 100 eurot mänguraha.

Kokku on sul võimalik saada seega 200 eurot mängimiseks antud pakkumise raames. Kindlasti on oluline märgata, et boonusraha tuleb tervikuna läbi mängida kuni 35-kordselt. Kõikides mängudes ei saa läbimängimiskohustust täita. Nõude täitmine kehtib ainult jackpotiga mänguautomaatides ja videoslottidel.

Kui oled oma boonusraha kätte saanud, siis pead jälgima, et mängiksid selle ühekuise perioodi jooksul läbi. Live-kasiinos pole absoluutselt võimalik kohustust kahjuks täita. Olukorras, kus võtad boonusraha välja enne läbimängimiskohustuse täitmist, jääd kahjuks tervituspaketist täiesti ilma ja kõik boonusega kaasnenud võidud tühistatakse.

Тervitusboonus
Slots.io

Slots.io veebikasiino boonuskood pole tervitusboonuse pakkumiseks vajalik. Kui hakkad läbi mängima, siis tasub kontrollida kodulehele üles riputatud nimekirja üle, kuhu on kantud kõik Slots.io sloti mängud, mis ei lähe läbimängu arvestusse. Nende hulgas on slotikaid nagu Dead or Alive, Mega Moolah ja Guns’N Roses.

Lisaks boonusrahale on sul võimalik saada tervitusboonusena tasuta keerutusi. Kui vahel antakse tasuta spinne korraga kätte, siis siin kasiinos on valitud teistsugune lähenemine. Nimelt antakse kümme päeva järjest 10 spinni päevas. See tähendab, et kokku saad nautida sadat tasuta keerutust.

Neid priispinne saab kasutada ainult slotikas Book of Dead. Igal keerutusel on eelnevalt fikseeritud väärtus: 0,2 eurot spinni kohta. Keerutuste saamiseks tuleb aktiveerida boonus, teha 15 eurot panust ja saadki ligipääsu oma priikeerutustele. Parim aspekt selle juures on see, et need on vabastatud läbimängimiskohustusest!

Millised on jooksvalt kujul Slots.io kasiino pakkumised?

Slots.io osaleb mitmetes tarkvarafirmade kasiinoülestes võrgustikes, mille kaudu korraldatakse mitmesuguseid boonuspakkumisi. Hea näide on Pragmatic Play’ga tehtud koostööd, mille puhul toimus kõikide operaatorite vahel 2 000 000 euro jagamine. Selleks pidi lihtsalt slotikaid mängides turniiril osalema.

Sarnaseid kampaaniaid on tehtud ka OneTouch ja Red Tiger firmadega. Kui aga tarkvarafirmade alusel tehtud promotsioonid kõrvale jätta, siis on nad teinud näiteks tasuta spinnide väljakutseid ja ühe konkreetse mängu põhiseid pakkumisi. Võib öelda, et regulaarsete pakkumiste osas on Slots.io vägagi jätkusuutlik.

Lojaalsusprogramm annab võimaluse tasemetel tõusmiseks

Slots.io toob parimate Eesti veebikasiinode sekka tõsiasi, et nad on tulnud välja täiesti korraliku lojaalsusprogrammiga. Sellel on kokku kuus taset. Punkte järgmisele tasemele jõudmiseks on võimalik teenida ainult pärisrahaga mängides. Iga tasemega pärast pronksi saab teenida tasemepunktide kordistajaid.

Esimene tase on pronks. Teine tase on hõbe, mille saab 600 punktiga. Kuld ehk kolmas tase saabub 5000 punktiga. Plaatina aga 26,250 punktiga. Viies Teemant tase jõuab kätte 100,000 punktiga. Lõpetuseks tuleb VIP ehk kuues tase, mis tähistab 350,000 punkti kätte jõudmist.

Kordistajad tõusevad vastavalt tasemele järgnevalt: 1x-1.25x-1.5x-1.75x-2x-3x. Iga üksiku panusega saad endale tasemepunkte juurde. 1-eurose panuse korral saad ühe tasemepunkti panustamise eest ning 5 tasemepunkti konkreetse panuse väärtuse põhjal. Kui aga panustad 0,1 eurot, siis saad ühe punkti panustamise ning 0,5 punkti konkreetse panuse väärtuse põhjal.

Lisaks võid arvestada, et iga uue taseme saavutamisega saad verstaposti auhindu. Tavaliselt on nende hulgas tasuta spinnid või cashback. Seejuures moodustavad cashback auhinnad 90% priispinnide auhinna väärtusest. Kindlasti pea meeles, et osa mängudest on lojaalsusprogrammist välja jäetud. Näiteks kuuluvad nende hulka mängud nagu Jacks or Better (Microgaming) ja Blackjack Touch (NetEnt).

Slots.io kasiinomängud ja nende taga peituv vinge tarkvara

Kasiinot poleks ilma mängudeta – Slots.io Eesti online kasiino teab seda. Just seetõttu on nad nähtavalt pingutanud, et kasutajatele ägedat kasiino meelelahutust pakkuda. Slots.io kasiinos on olemas kaks põhilist mängude rubriiki: live-kasiino ja tavalised kasiinomängud.

Viimane jaotub omakorda slottideks, jackpotiga slottideks ning oskusmängudeks. Mänguautomaatide tootjate repertuaar on mõnusalt lai. Kõige rohkem slotte leiad ettevõtetelt Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play ja Play’n Go. Kuid Slots.io sloti nimekirjas on sellisedki tegijad nagu GameArt, OneTouch, Swintt, Wazdan ja Yggdrasil.

Seejuures ongi antud netikasiino suur pluss, et nad on ühendanud oma slotifirmade valikus suured favoriidid ning väiksemad põnevad tegijad. Tulemuseks on mängimise kogemused, mis juba naljalt ära ei tüüta. Popimate slottide seast leiad Reactoonz, Vikings Go Berzerk, Starburst ja Book of Dead.

Täiesti eraldiseisva kategooria on moodustatud jackpotiga slotikatest. Võid kätt proovida hiigelpeavõitudega slotimängudes: Mega Moolah ja Divine Fortune on vaid kaks suurepärast näidet. Pisike valik on saadaval oskusmänge. Western Rush, Candy Prize ja Monster Blast on arcade-tüüpi mängud, kus võidu tõenäosus sõltub veidi sinu enda oskustest.

Slots.io veebikasiino arvustus on mänguvaliku seisukohast selge: kasiino jääb oma liistude juurde, mistõttu on slotikate valik silmipimestav. Lauamängude koha pealt on pigem tagasihoidlik valik. Peamiselt OneTouch mängud nagu Sic Bo, Texas Hold’em ja Craps. Klassikalisi loto- ja õnnemänge pole veebikasiinos üldse.

Mängude kategoriseerimisega võinuks kasiino veidi rohkem tööd teha. Üldvaates on välja toodud ainult kolm varianti: oskus-, sloti- ja jackpotmängud. Kuid seejuures peitub kasiinovaramu sügavustest muidki mänge nagu bakaraa, rulett, Blackjack. Tegelikult on olemas ka videopokkeri mõned variandid, ent neile ligi pääsemiseks on vaja kasutada otsisüsteemi.

Põnev on see, et sa näed iga mängu kohta reaalajas RTP näitajat. Niiviisi saad kõrvutada sertifitseeritud RTP-määra netikasiino andurite poolt reaalajas mõõdetava näitajaga. Seegi näitab, et Slots.io Eesti online kasiino on teinud pidevalt tööd selle kallal, et viia pühendunud slotimängijate mängukogemust tavapärasega võrreldes kõrgemale tasemele.

Slots.io live-kasiino annab võimaluse päris diileriga mängida

Olgugi, et see kasiino on keskendunud slotimasinatele, leiad sealt soliidse live-kasiino rubriigi. Nimelt saad seal nautida üle 30 erineva kasiinomängu. Suurim osa reaalajas pakutavatest mängudest on toodetud Evolution Gaming poolt. Parimatest live-diileriga mängudest saad nautida Blackjack, Monopoly, bakaraa, Casino Hold’em ja Mega Ball meelelahutust.

Minimaalsed panused algavad juba 80 eurosendist, kuid võivad küündida osal mängudest lausa paarikümne euroni. Eestlastest mängijate seisukohast peab arvestama, et Ezugi pakub vähemat väärtust. Nimelt on mitmed mängud meie kultuuriruumist pigem väljaspool asuvad: Andar Bahar ja Bet On Teen Patti.

Kuivõrd Evolutioni mängud pakuvad tipptasemel live-kasiino mängukogemust, siis on sellega netikasiino end juba automaatselt pigem esirinda viinud. Küll aga on nähtavalt proovitud Ezugi madalama tasemega live-kasiino mängude abil polsterdada oma mängurepertuaari. Iseenesest võiksid need teosed nimekirjast täiesti puududa.

Kuigi osaliselt on telemängu stiilis meelelahutus live-kasiinos olemas, näiteks Crazy Time õnneratta näol, siis puudu on Deal or No Deal. Eraldi tasub seda välja tuua, kuna see on Eesti mängijate seas väga populaarne live-kasiino ajaviide. See-eest on aga ainuüksi bakaraast lausa viis erinevat varianti olemas.

Kas Slots.io mobiilikasiino ülevaade on eeskujulik?

Praegusel ajal ei ole võimalik ignoreerida mobiilikasiino seisukorda Eesti online kasiinodes. Sedavõrd suur arv kasutajaid on hakanud oma lemmikmänge harrastama mobiilses versioonis. Esimene kontekst on mobiilikasiino puhul alati responsiivse veebilehe olemasolu.

Kuna Slots.io netikasiino on uus tegija turul, siis neil oli võimalus kohe algusest peale välja arendada oskuslikult loodud mobiilne veebileht. Katsetasime nende kasiino portaali mitmete erinevate nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Seejuures oli seadmete hulgas nii vanemaid kui uuemaid väljalaskeid.

Testide käigus selgus, et Slots.io on täiesti responsiivse veebisaidiga. Ainult üks vanem brauser ei suutnud toime tulla veebilehe korrektse kuvamisega. Kui sul peaks olema uus veebisirvija ja kaasaegsem mobiiltelefon, siis ei tohiks tulla mitte mingeid probleeme Slots.io mobiilikasiino kasutusega.

Küll aga tasub arvestada, et Slots.io kasiino app puudub täielikult. Kui eelistad mobiilis mängida pigem äpi abil, siis tasub hoopiski vaadata teiste netikasiinode poole, millel on rakendus välja arendatud. Kuna Slots.io kasiino sai algusest peale korraliku responsiivse lehe välja arendatud, siis puudub neil motivatsioon oma äpi loomiseks.

Suur responsiivse mobiilikasiino pluss on see, et saad kasutada täpselt sama kasutajanime ja parooli ka nutiseadmetes. Proovisime mobiilses veebikasiinos mitmeid mänge ja need sujusid veatult nagu tavalises netikasiinos. Põhjus on selles, et nad on saanud valida suurt hulka modernseid mänge, mis on juba tootjate poolt nutikasutuseks optimeeritud.

Küll aga tasub arvestada, et kui kasutad live-kasiinot mobiilis, siis tuleb tagada endale kiire netiühendus. Nad kasutavad peamiselt Evolutioni tarkvara, mis nõuab tasemel netiühenduse kiirust. Põhjus on kvaliteetses tarkvaras, mis pakub HD-tasemel voogedastust mängude otsestuudiotest.

Kontrollisime järele, kas Slots.io Eesti netikasiino pakub eraldiseisvaid boonuseid mobiilikasutajatele. Nad pole seda oma võrdlemisi lühikese tegutsemisaja jooksul teinud. Selge on see, et neid arvatavasti ei tulegi. Enamjaolt kasutavad seda lähenemist praegusel ajastul kasiinod, kes on välja tulnud oma mobiiliäpiga.

Igal juhul on mobiilse disaini tasandil leitud selles veebikasiinos hea tasakaal minimalistlikkuse ja funktsionaalsuse vahel. Üldvaade on üsna puhas, kuid kategooriad ja filtrid leiab responsiivselt saidilt mängleva kergusega ülesse. Seepärast saame mobiilset mängimiskogemust Slotsis julgelt soovitada!

Slots.io pangandusvõimaluste ülevaade - Kui läheb sissemakse tegemiseks

Põhiline probleem Slots.io maksevõimalustega on teenustasude olemasolu deposiitide tegemisel. Kui teed oma esimese 20-eurose sissemakse, siis näitab veebilehe kalkulatsioon, et peab kokku maksma 21,50 eurot. Makete pakkuja on Trustly, mille puhul võib turvalisuses ja ohutuses täiesti kindel olla.

Maksed
Slots.io

Deponeerimiseks saad Trustly makseplatvormi kaudu kasutada Swedbanki, SEB ja LHV pangakontosid. Minimaalne sissemakse suurus on 20 eurot ning maksimaalne deposiit on 5000 eurot. Kõikide sissemaksete sooritamine käib kähku ja jõuab sinu mängijakontole hetkega. Kui raha pole üle tulnud 10 minuti jooksul, siis soovitab netikasiino koheselt võtta klienditoega ühendust.

Väljamaksete puhul tuleb aga arvestada, et väljakande sooritamine võib võtta aega kuni kolm tööpäeva. See on n-ö must stsenaarium. Reaalsuses jõuavad tavaliselt rahad pangakontodele üle esimese ööpäeva jooksul pärast ülekande sooritamist.

Muide, kindlasti tasub enne väljamakse tegemist konto verifitseerida. See toiming aitab vältida olukorda, kus peaksid ootamatult avastama, et pead täiendavaid toiminguid tegema, kuna rahakanne on automaatselt süsteemi poolt ooteseisundisse pandud.

Kas saad olla kindel, et tegu on turvalise mänguportaaliga?

Litsentseerimine tagab veebikasiino turvalisuse. Kontrollisime järele, kas Slots.io kasutaja turvalisus on tagatud. Selgus, et netikasiino on registreeritud Eestis Maksu- ja Tolliameti poolt. Neile on väljastatud tegutsemiseks vajalikud kaughasartmängude korraldamise load.

Ainuüksi see aspekt näitab, et tegu on legitiimse mängupaigaga. Seda litsentsi ei anta kergekäeliselt, vaid enne kontrollitakse kasiino kõik tegutsemise alused korralikult läbi. Mängijate jaoks tähendab see, et lisaks turvalisuse tagamisele on kõik võidud täiesti eraisiku tulumaksust vabastatud.

Täiendavalt on Kopikas Entertainment OÜ alt tegutseva veebikasiino sait tagatud SSL-krüptsiooniga. Andmete vahetus on turvatud kõrgeima kategooria krüptsiooniga. Rahade sisse- ja väljamaksed toimuvad usaldusväärse Skandinaavia makseplatvormi Trustly kaudu, mis tagab rahade ohutu töötlemise.

Kas üldise disaini ja jõudlusega võib rahule jääda?

Slots.io Eesti disain pole lihtsalt subjektiivne eelistus – korralik kujundus ja navigatsioon võib tõsta keskpärase kasiino parimate sekka. Kuivõrd konkreetne netikasiino on igal juhul tasemel ja turvaline, siis nende hea disain lisab ainult täiendavat väärtust. Kuid üks oluline miinus navigeerimise puhul on.

See puudujääk on vasakpoolses menüüs. Välja on toodud ainult kolm kategooriat, slotid, jackpotimängud ja oskusmängud, ent tegelikult on saadaval muudesse kategooriatesse kuuluvaid mänge. Asjasse mitte süvenemise puhul võib jääda mulje nagu bakaraad, ruletti ja sarnaseid mänge leiaks ainult live-kasiino sektsioonist.

Kuidas leida kasiino probleemide korral kiireid lahendusi?

Igasuguste küsimuste korral on Slots.io veebikasiino kasutajatugi mugavalt saadaval. Neil on 24/7 toimiv otsevestlus, mis muudab kättesaadavuse paljudest konkurentidest tunduvalt paremaks. Samuti on nendega võimalik ühendust võtta e-kirja teel. See sobib näiteks pikemate probleemikirjelduste saatmiseks koos kuvatõmmistega.

Netikasiino klienditeenindus pole ainuke viis, kuidas firma saab kasutajate jaoks olemas olla. Täiendavalt saad informatsiooni abikeskusest, kuhu on koondatud mitmesugused abimaterjalid KKK vormis. Kõik on eesti keeles, mistõttu saavad kodumaised kasutajad hõlpsalt küsimustele vastused.

slots-io
Nimi
Kopikas Entertainment OÜ
Aadress
Suur-Patarei 13, Tallinn, 10415, Estonia
Asutatud
2016
Litsents
Olemas, 14045680
Telefon
Puudub
E-post
support@slots.io
Kontaktivorm
-
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Puudub
Klienditoe tööaeg
Vestlusaken töötab 24/7
Mobiiliäpid
-
Klienditeenindusega
-

KKK

Selle Eestis tegutseva virtuaalse kasiino suurimad plussid on meeletult lai slotikate valik, 24/7 toimiv klienditeenindus, mugav mobiilikasiino ning regulaarsed boonuse pakkumised. Kuivõrd tegu on turvalise ja usaldusväärse Eesti veebikasiinoga, siis sobib see suurepäraselt ka algajatele mängijatele.

Pealegi on mänguautomaatidele keskendumise kõrvalt suudetud luua teiste mängude osas esinduslik valik. Kuigi lotomängud on puudu, siis samaaegselt on saadaval normaalses koguses täringu- ja kaardipelisid.

Slotimasinate rullikute keerutamiseks ei saa eestlased kasutada otseselt oma PayPal Balance’t. Küll aga saad liita oma eestimaise kodupanga konto PayPal’iga, viimasest kanda raha oma pangakontole ning lõpuks teha deposiidi Trustly makseplatvormi abil. Kui soovid raha välja kanda Slots.io kontolt, siis tuleb lihtsalt kõike vastupidisest järjekorras teostada.

Uued netikasiinod tekitavad ikka mängijates umbusku. Aga võid arvestada, et tegu on kahte kehtivat hasartmängulitsentsi omava firmaga: HKT000031 ja HKL000253. See tähendab, et järelvalveasutusena on Eesti Maksu- ja Tolliamet veendunud firma usaldusväärsuses. Neid litsentse ei anta niisama. Sellele eelneb korralik eeltöö, et olla kindel ettevõtte finantsilises korrasolus.

Jah, kui vaadata laiemat Eestis pakutavate boonuste konteksti, siis on tegu täiesti korraliku boonuste valikuga. Muidugi võiks olla jooksvate kampaaniate mitmekesisus parem, sest boonuste osas tippu tõusnud Eesti kasiinodes on veelgi rohkem regulaarseid pakkumisi. Teisest küljest on tervitusboonus täiesti adekvaatne ja 35-kordne läbimängimisnõue on vaid pisut üle keskmise.

Slots.io kasiinos teenib iga kvalifitseeruv rahaline panus lojaalsustasemel tõusmise jaoks punkte. Seejuures saad punkte teenida nii sobilike lauamängude kui mänguautomaatide abil. Tõustes lojaalsusprogrammis saad hakata uute tasemete saavutamise kaudu punktide kordistajaid teenima. Lisaks on saadaval cashbackid ja kasutajate vajaduste järgi orienteeritud auhinnad verstapostide saamisel. Vajadustele orienteeritus tähendab, et saad tasuta panuseid teha just nimelt oma lemmikmängudes.

open
Üles