Kingswin Veebikasiino Arvustus 2024 – Oluline Teave Eesti Mängijatele

Kingswin ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto DreamBet juures!

Kingswin on üks Eesti online kasiinode maastiku tegijaid, mis on mõningate suuremate portaalide varju jäänud. Kuid seda täiesti teenimatult. Tegelikkuses on tegu korraliku ja usaldusväärse veebikasiinoga, mis pakub mitmekülgset tegevust ja kopsakat tervitusboonust.

Näita rohkem

Lisaks sellele võid oodata ka krüptovaluutas maksete tegemist, mis seab selle portaali teistest pretsedenditult ettepoole. Aga nagu ikka, siis ükski online kasiino ei ole täiuslik. Järgnevate lõikude käigus selgitamegi sulle välja Kingswin netikasiino põhilised plussid-miinused. Siis saad juba ise oma valiku teha, otsustades kõige atraktiivsema veebikasiino kasuks Eesti turul.

Näita vähem
Kingswin
1.0
  • Kasiino Tervituspakkumine
  • Kasiino Püsikliendi Pakkumine
  • “Drops & Wins” kampaania
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Iga online kasiino teekond algab registreerumisest

Kingswin registreerumine käib kõvasti hõlpsamalt võrreldes paljude teiste online kasiinodega, mis tegutsevad Eesti turul. Nimelt on sul vaja ainult sisestada oma e-posti aadress ja kaks korda salasõna, et saaksidki endale kasutajakonto loodud. Esmapilgul võib kogenumatele kasiinohaidele see isegi kummaline tunduda. Kuhu jääb isiklik info?

Registreerimine
Kingswin

Reaalsus on aga see, et pärast kasutaja registreerimist tuleb ikkagi sisestada vajalik teave. Teisisõnu pole võimalik oma esimest sissemakset tegema hakata, kui pole sisse toksitud oma ees- ja perenimi, isikukood, sünniaeg ja riik. Samuti tuleb valida sugu ning vastavalt kasiino üleüldisele temaatikale on võimalik end määratleda "kuninga" või "kuningannana".

Üldjoontes on registratsioon seega veidi riukalik. Tegelikult tuleb ikkagi rohkem aega kulutada oma kasutaja avamisele võrreldes sellega, mis mulje esialgu jäetakse. Pealegi poleks ülilühikese registreerumise protsessi ootamine kuidagi ennatlik. Nimelt on mitmeid veebikasiinosid, mis pakuvad välkregistratsiooni otseselt esimese sissemakse teostamise kaudu.

Miinusena peaks tooma välja sellegi, et üldiselt on ankeet veidi vildakas. Kuna kogu registratsioon on üles ehitatud ohtratele graafilistele elementidele, siis mõningate brauseritega ei pruugi asi parim välja näha, näiteks populaarsust koguva Brave'ga ning vanemate IE versioonidega. Siiski peab tõdema, et see ei takista otseselt kasutajakonto loomise lõpule viimist.

Siiski tulevad plusspunktid selle eest, et registratsioon ei ole vaatamata vanamoelisemate graafiliste lahenduste tõttu mobiilis problemaatiline. Testisime registreerumisankeeti nutitelefonis ning see töötas laitmatult.

Mis on Kingswin kasiino boonused?

Jõuame paljude mängijate lemmikteemani. Neil on mitmeastmeline tervituspakett, mis koosneb boonustest kuni viie sissemakse ulatuses. Need kehtivad nii eurode kui ka Bitcoinide pealt. Jooksvalt toimub arvestatav hulk kampaaniaid ja boonuspakkumisi, ent mitte midagi silmapaistvat. Küll aga on neil põhjalik lojaalsusprogramm. See teeb oma detailsuses ja põhjalikkuses silmad ette nii mõnelegi suuremale online kasiinole.

Kuidas saavad Kingswin kasiinos uued liitujad hüvesid nautida?

Kui teemaks tulevad boonused, siis üks olulisimad on Kingswin registreeruge pakkumine. Nende tervituspakett koosneb boonustest, mida saab kokku viielt eraldiseisvalt järjestikuselt sissemakselt. Seejuures peab olema sissemakse vähemalt 20 eurot (või 50 mBTC). Esimese sissemakse on priske: saad 100% sissemakseboonust kuni 100 euro (või 15 mBTC) ulatuses koos 55 tasuta keerutusega.

Teine Kingswin sissemakseboonus on 50% kuni 50 eurot (või 7,6 mBTC) ning kolmas on 25% kuni 250 eurot (või 37,8 mBTC). Kuid seejärel hakkab protsent jälle tõusma, kuna neljanda sissemakseboonust on 200% kuni 55 eurot (või 8,3 mBTC) ning viimane ja ühtlasi viimane tervituspaketi kaetav sissemakse on 100% boonust kuni 100 euro või 15mBTC ulatuses. Kusjuures viienda sissemaksega saad endale ka 100 tasuta spinni.

Küll aga on nende tervitusboonusel oluline miinus. Nimelt on nii sissemakseboonustel kui tasuta keerutustel äärmiselt kõrge läbimängimisnõue. Sa pead enne raha välja kandmist kõik 45-kordselt läbi mängima. Samal ajal on konkurentide seas ligikaudu 20-kordseid läbimängimistingimusi päris tihti, mistõttu jääb Kingswini pakkumine teravamalt nõudlikumaks.

Boonuste läbimängimisel ei võeta arvesse aga live-kasiinos tehtud käike. Samuti tasub märgata, et boonuseid ei saa läbi mängida kümnetes ja kümnetes slotikates, sh Terminator 2, Mega Moolah, Leagues of Fortune ja Zoom Roulette. Täieliku nimekirja nägemiseks mine lihtsalt tervitusboonuste eeskirjade alla ja kontrolli, kas konkreetne sinu eelistatud slotikas on lubatud või mitte.

Lisaks eelnevale võid leida panustamisnõuete täitmise juures erinevaid osakaalusid. Kui teed panuseid videopokkeris ja lauamängudes, siis nende osakaal on läbimängimisnõude täitmisel vaid 10%. Leidub ka slotikaid, mille juures on panustamisnõuete täitmise hinnang määratud 75% peale. Tehes väljamakse enne tingimuste täitmist kaotad kahjuks nii boonuse kui esialgu kaasnenud võidud.

Sissemakseboonused kaotavad kehtivuse 30-päevase perioodi järelt. Kui selleks ajaks pole asjad korralikult läbi mängitud, siis eemaldatakse boonus rahaliselt kontolt koos võitudega sootuks. Kusjuures arvestama peab ka sellega, et sa pole veel läbimängimise tingimusi täitnud, siis saad teha maksimaalselt 1-eurose panuse keerutuse kohta.

Kingswin tervitusboonus on kindlasti paljudest konkureerivatest veebikasiinodest priskem. Aga nende suuremate hüvedega kaasnevad ka keskmisest keerukamad ja nõudlikumad reeglid. Tegu on veebikasiinoga, mille puhul on äärmiselt tähtis tutvuda enne tervitusboonuse kasutamist kõikide reeglite ja tingimustega. Vastasel juhul võid avastada ebameeldivaid üllatusi.

Тervitusboonus
Kingswin

Milliseid jooksvaid kampaaniaid oodata?

Loomulikult pole Kingswin kasiino boonused vaid tervituspakett. Jooksvalt korraldatakse erinevaid boonuspakkumisi, kuid võrreldes suuremate tegijatega jääb valik siiski kitsaks. Näiteks on olnud igal suvel nädalalõppudel põnevad pakkumised. Enamasti on need olnud sissemaksepõhised, näiteks saad 100% sissemakseboonust kuni 200 euro ulatuses või 50% boonust kuni 50-eurose sissemakse pealt.

Küll aga on tarvilik märgata, et püsikampaaniate boonuse sissemakse lävendid on tihti kõrgemad. Näiteks on pidanud olema minimaalne sissemakse 100 eurot või 50 eurot. Võrreldes tervitusboonuse 20-eurose nõudega, siis siinkohal on tegu tungivalt suurema lävendiga kasutaja jaoks, et boonusest üldse mingit hüve teenima hakata. Samal ajal on tehtud ka läbimänguturniire. Neis saad suuremat sorti mängimise korral rohkem punkte ja parema koha edetabelis.

Populaarne boonuse vorm selles veebikasiinos on tasuta spinnide sadu. See tähendab, et teatava minimaalse sissemakse summa korral saad ühes slotimängus kindla arvu tasuta spinne. Näiteks teed 25 eurot sissemakse ja saad 25 spinni või teed 50-eurose deposiidi ning saad selle tulemusel tervelt 50 tasuta spinni. Siiski tasub jooksvate kampaaniapakkumiste kasutamise juures meeles pidada, et korraga saab aktiivne olla ainult üks boonus.

Tähtis on märgata sedagi, et kuni läbimängimise tingimuste täitmiseni on lubatud suurim panus üks euro keerutuse kohta. Kusjuures see hõlmab ka mänguvooru järel toimuvaid duubeldusi, näiteks mänguvooru võite panustades punasele või mustale. Nende reeglite järgi on keelatud koguda boonuseid ja poolikuid mänguvoore hilisemaks, näiteks tasuta keerutuste boonuseid siis, kui panustamisnõuded on juba lõppenud.

Boonuste juures on oluline seegi, et miniimumriskiga panused ei lähe läbimängimisnõude täitmisena kirja mitte ühegi mängu puhul. Väga võimalik, et võidud võetakse endale, kui panustad mõningates lauamängudes korraga nii pankurile kui mängijale. Sarnaselt jälgitakse boonuste kasutamisel muid kasutusmustreid, mis ei pruugi reeglite täitmisega ühtida. Kui võrrelda antud online kasiino boonuste reegleid teiste omadega, siis ilmneb, et need on kohati konkurentidest tunduvalt karmimad.

Kas Kingswin Eesti veebikasiinol on VIP-programm?

Jah, Kingswin särab preemiaprogrammiga, mis teeb oma mitmete tasanditega silmad ette paljudele konkurentidele. Esiteks on suur pluss juba see, et neil üldse eksisteerib omaette lojaalsusprogramm. Aga teiseks, sellest veelgi tähtsam on konkreetse programmi ülesehitus, kus on kokku viis taset ning kolmel tasemel on omakorda veelgi tasemeid (Sõdalaste, Rüütlitel ja Kuningatel).

Kõik on loodud väga kaasahaaravalt ja põnevalt. Preemiaprogrammis edasi liikumine on nimetatud "teekonnaks". See teekond algab tasemest Sepp, mille saad automaatselt pärast registreerumist. Hüvedeks on tervitusboonus ise, aga midagi täiendavat pole. Relvakandja on järgmine tase, mille saavutad vaikselt pärisrahaga mängides. See annab alates 3%-suuruse cashbacki sulle iganädalaselt.

Nüüd on aga võimalik edasi liikuga kolmele Sõdalase tasemele. Esimene tase toob 3% cashbacki ja saladusliku lisakingituse. Teine tase annab 5% cashbacki ja kaotuste pealt saad veelgi täiendava 2% tagasi. Kolmanda tasemeni jõudes muutub kõik heldemaks: saad 5% cashback ning reload boonust kuni 100 euro ulatuses. Seda kõike saab aktiivselt mängimist jätkates.

Lojaalsemad mängijad saavad esimese Rüütli tasemega 5% cashbacki ja reload boonust kuni 150 eurot. Teine Rüütli tase annab aga iPhone koos 5% cashbacki ja reload boonuse kuni 200 eurot. Kolmas ja ühtlasi kõrgeim Rüütli tase võimaldab sulle kingituseks iPad tahvelarvuti koos 8% cashbacki ja reload boonuse summaga 250 eurot. See on jub midagi!

Aga kõik ei lõppe selles kuningriigi teemalises boonusprogrammis Rüütlitega. Järgmine samm on Kuningas, millel samuti kolm taset. Esimene tase tähendab telerit või Macbooki, 8% cashbacki ja reload boonust summaga 300 eurot. Teine tase viib Los Angelese reisile, 8% cashbacki ja reload boonust summas 400 eurot. Kõige eepilisem tase on aga kolmas: Mercedes-Benz auto, täielik 10% cashback ja reload boonuse tipp 500 euro ulatuses.

Tõepoolest on selles veebikasiinos pandud jämedalt rõhku vinge lojaalsusprogrammi välja töötamisele. Tasemete üleminekud on sujuvad ja kogu kontseptsioon on kaasahaarav. Kindlasti tasub aga sellise tasemetele üles ehitatud VIP-klubi olemasolu korral pidada rangelt silma peal oma mänguharjumustel. Taoline programm võib asjad vahel isegi liiga kaasahaaravaks muuta!

Millist mänguelamust siit netikasiinost võiks oodata?

Olulise osa Kingswin veebikasiino mänguelamusest moodustab lai valik slotikaid. Väga positiivne on see, et pea kõiki slotikaid saad proovida ka ilma pärisraha panustamata. See annab võimaluse saada üldise tunnetuse mängust, et teha kindlaks, kas soovid sinna üldse raha alla panna. Kui kõik klapib, siis saad juba sujuvalt demoversioonist põhimängu liikuda.

Kingswin sloti firmadest on suurim esindatud tegija Microgaming. Kuid mängukompaniide hulgas on küllaga väiksemaid tegijaid, mille hulgas on ka Eestis tegutsevates veebikasiinodes haruldasi külalisi. Nõnda saad mängida kasiinomänge tootjatelt nagu Betsoft, Endorphina, iSoftBet, Ezugi ja MrSlotty. Taoline väiksemate firmade esindamine on oluline, kuna teistsugune kunstiline ja mängumootori lähenemine pakub külastajatele variatiivsust.

Üldiselt on slotikatest esindatud ka mitmed favoriidid eestlaste seas. Näiteks saad kerida rullikuid mänguautomaatides nagu The Vikings, Mega Moolah, King Cashalot ja Gladiators. Igat mängu saad punase südamekujulise ikooni abil meeldivaks märkida. Just niiviisi saad hiljem oma lemmikute juurde kiiremini naasta.

Jackpoti slotikate nautijatele on selles online kasiinos täiesti piisav valik. Lisaks eelpool mainitud mängudele saad suuremaid peavõite jahtida sellistes slotikates nagu Fruit Fiesta, Cash Splash, Lots a Loot ja Major Millions. Seejuures saab mängujanu kustutatud ka neil kasiinohuntidel, kes eelistavad proovida oma õnne progressiivsete jackpotide peal.

Kahjuks on slotikate ja live-kasiino mängude kõrvalt puudu paljud teised veebikasiino tegevuste kategooriad. Olulise miinusena läheb kirja tavaliste lauamängude, kraapekaartide ja bingo puudus. Põhimõtteliselt võib öelda, et Kingswin kasiinomängud on mõeldud eeskätt slotikate austajatele. Kui soovid mitmekesist ja kirjut repertuaari, siis seda antud mängupaigast sugugi ei leia.

Kingswin live-kasiino pakub korralikult elamusi

Kui Kingswin esialgu Eesti kasiinoturule maandus, siis puudusid sealt live-kasiino rakendused. Hiljem lisati juurde küllaga live-kasiino võimalusi, mis elavdavad vaid slotikatele rõhunud kasiinovalikut. Oluline puudus on see, et nende live-kasiinos puuduvad kodumaised diilerid. See on asi, millega on mõned konkurendid vaeva näinud ja kui pole päris eestimaine diiler, siis on vähemalt mõnus Baltimaade äratundmine.

See-eest on aga mängude valik pigem positiivsele küljele kalduv. Live-kasiino sektsioonist leiad ainuüksi juba Blackjackist üle viie erineva versiooni. Lisaks sellele on olemas ruleti mitmesugused variandid, komisjonivaba või kiire Baccarat ja Teen Patti. Siinkohal vajab aga mainimist see, et antud kasiino on Eesti variandis tegelenud väikese kokkuhoiuga.

See kokkuhoiud väljendub live-kasiino mängude versioonide valimises. Näiteks on nende hulgas esindatud nii Türgi Blackjack kui ka Türgi Rulett. Taustauuring näitas, et need on meile tuttavate lääne variantide soodsamad versioonid. Tegelikult oleks olnud positiivsem see, kui Kingswin live-kasiino loomisel oleks otsustatud kasutada ikkagi eksklusiivselt meie Euroopa otsas olevaid tuttavaid mängude versioone.

Eelneva tasakaalustuseks on siiski reaalajas kulgevate kasiinomängude valik lai ning pakub mõnusat äraolemist slotikate kõrval. Nii mõnedki neist live-kasiino mängudest on loodud firma Ezugi poolt, mis pole meil küll väga tuntud, ent on sellegipoolest loonud täiesti korralikul tasemele live-lahendustega kasiinoteoseid.

Kuidas toimib mobiilne kasutajakogemus?

Nüüd on aeg teha Kingswin mobiilikasiino ülevaade. See on väga oluline aspekt, kuna kõikides Euroopa riikides on netikasiino kasutus aina tõusuteel. Kahjuks peab alustuseks tõdema, et neil puudub eraldi välja arendatud mobiiliäpp. Samas ei saa see suureks miinuseks, kuna sama olukord valitseb paljudes teistes veebikasiinodes.

Olgugi, et Kingswin kasiino app puudub, siis vähemalt on nende veebileht nii tahvelarvuti kui nutitelefoni ekraanidele sobivaks optimeeritud. Katsetasime nende veebilehte mitme erineva nutitelefoniga. Vanematel nutikatel oli veidi raskusi pildiliste raamide õigesti paigutamisega. Kui selle aga kõrvale jätta, siis toimis responsiivne veebileht ootuspäraselt.

Aga sarnaselt nende tavalisele lehele võiks olla ka mobiiliversioon kõvasti selgem ja ülevaatlikum. Arusaadav, et nad on tahtnud luua kuningliku võlumaailma atmosfääri. See vajabki erinevaid värve ja omapäraseid elemente lehele. Aga seejuures oleks saanud sama ideed ka teistmoodi edasi kanda mobiilselt selgema disaini ning vähem kirju üldpildiga.

Loomulikult testisime ka mängude toimimist telefonis. Positiivne oli see, et enne mängu algust tuli vajaduse korral automaatselt ette graafiline soovitus, et telefoni võiks külje peal hoida. Kindlasti tasub siis jälgida, et telefonil poleks portree-seade sisse lülitatud. Automaatne rotatsioon on Kingswini keskkonnas mängude nautimiseks vajalik.

Üldise menüü lahendus on mobiilis täiesti standardne. Aga probleemid hakkavad pihta muudest rippmenüüdest. Näiteks mängukategooria valimisel on äärmiselt negatiivne see, et rippmenüü avaneb reaalselt keset sektsiooni. See pole mobiilile optimeerimise põhimõtteid järgiv. Tegelikult peaks avanema palju mugavam menüü, mis on mobiilibrauserile programmeerimiskeeles "söödavaks tehtud".

Selles online kasiinos ei ole antud nutitelefoni kasutajatele täiendavaid boonuseid või jooksvaid eripakkumiste kampaaniaid. Seda enam, et nad pole välja arendanud kõrgeima tasemega nutikasutusele optimeeritud saiti, ei tasuks midagi mobiilikasutajatele orienteeritut oodata.

Milliste maksemeetoditega saab kasiinos tasuda?

Maksed
Kingswin

Kui teemaks tulevad maksevõimalused, siis on koheselt Kingswin veebikasiino Eesti kontekstis esirinnas. Põhjus on nimelt selles, et neil saab kasutada krüptovaluutat, et tasuda mängimise eest. Seejuures on kaks prominentset võimalust. Sa võid kasutada otseselt Bitcoine makseteks või siis rakendada vahendavat teenusepakkujat nimega CoinsPaid. Viimase olemasolu tähendab, et Litecoini, Ethereumi, Dogecoini, Auguri ja teiste krüptorahade kanded pole mitte mingi probleem.

See on väga kõva sõna. Lõviosal Eestis tegutsevatest online kasiinodest puudub sisse- ja väljamaksete tegemiseks krüptorahade tugi. Tegu on täiesti erandlikuga lähenemisega. Kuid seejuures ei tasu muretsema hakata neil, kes pigem eelistavad klassikalisi maksevahendeid. Olemas on kolm juhtivat pangakaarti: Visa, Mastercard ja Maestro.

E-rahakottidest on esindatud NETELLER ja Skrill. Eeltasutud kaartides on olemas paysafecard. Lisaks sellele saad teha klassikalise pangaülekande või kasutada SEB pangalinki. Taoline lahendus on äärmiselt kummaline. Teistes online kasiinodes on enamasti esindatud kõik Eesti klassikalised kodupangad ja nende makselingid või mitte ühtki neist. Ainult ühe juhtiva panga eelistamine makselingi osas on kahtlane.

Sellel on väga oluline tähtsus, sest tavaliste pangaülekannete puhul lisandub ülekandetasu näiteks Swedbankil. Kuid otse pangalingi kaudu makstes ei pruugi selline tasu lisanduda. Seepärast on eelistatud seisundis kodumaiste pangalinkide kaudu tasumine. Muidugi on võimalik kasutada alati oma pangakaarti, ent kõikidel mängijatel ei pruugi kinnitatud olla kohustuslikku Turvaliste Internetimaksete Programmi.

Kuigi krüptoraha tugi on olemas, siis kindlasti annaks lisaväärtust Trustly või mõne sarnase platvormi rakendamine, mis võimaldaks otseste pangalinkide asemel ikkagi võrdväärseid tehinguid teha. Kingswin minimaalne sissemakse suurus on 10 eurot. Kõige kiiremat ülekande võimalust pakub SEB, seejärel tulevad e-rahakotid ja pangakaardid. Kõige aeglasem variant on tavaline pangaülekanne.

Oluline on märgata, et väljamaksete tegemiseks on minimaalne summa 20 eurot. Väljamaksete arvestus toimub kuupõhiselt. Ühes kuus pole võimalik endale välja kanda 5000 eurost suuremat summat. Alati kaasneb väljamaksetega täiendav turvakontroll. Need maksed on Eesti-sisestele pangakontodele tasuta. Kuid välismaistele kontodele kandes lisanduvad tasud vastavalt SEB Eesti hinnakirjale.

Kas lehel on mugav ringi liikuda?

Sellele online kasiinole on väljastanud vajaliku sertifikaadi Eesti Maksu- ja Tolliamet. Õiguspärane tegutsemine vabariigi territooriumil on seega kindlustatud. Neil on olemas SSL-krüptsioon, mis tagab andmete turvalise vahetuse.

Väga oluline on seegi, et neil on RNG testimine ja sertifikatsioon. Antud tehnolabor tegeleb välja selgitamisega, kas ikka online kasiino teenused vastavad juhuslike numbrite generaatorite nõuetele. Algoritmide kontroll tagab sinu mängimise ohutuse.

Kas lehel on mugav ringi liikuda?

Üldine disain on pigem kirju, aga selgelt oma kunstilise stiiliga. Osaliselt lingid ei tööta ja näiteks Chromium peal jooksvad tänapäevased brauserid (nagu Brave) ei pruugi lehte ideaalselt kuvada. Menüüde loogika on soliidne, ent kasutatavad tehnilised lahendused võiskid olla modernsemad. Kohati jätab leht aegunud mulje. Info üles leidmine on üldjoontes ilma probleemideta.

Klienditugi vajab parandamist

Klienditoe reageerimine on aeglane. Konkurendid on tõstnud klienditeenindude kvaliteedi palju kõrgemale, kui seda võib praegusel ajal Kingswinis kogeda. Selgelt pole lehel välja toodud kontaktandmeid. Õnneks testimise käigus saime ikkagi teada, et klienditugi toimub vestlusaknas igapäevaselt kell 11-18. Muul ajal saab nendega võtta e-posti teel ühendust.

kingswin
Nimi
Kingswin Online OÜ
Aadress
Tartu mnt 50-10, 10115 Tallinn Eesti
Asutatud
2004
Litsents
Olemas, HKT000017, HKL000255
Telefon
Puudub
E-post
support@kingswin.com
Kontaktivorm
Olemas
Vestlusaken
Töötab
Sotsiaalmeedia
Puudub
Klienditoe tööaeg
Igapäevaselt 11:00-18:00
Mobiiliäpid
Ei
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

KKK

Selles online kasiinos on väga mitmetahuline lojaalsusprogramm. Samuti on neil olemas krüptorahaga tasumise võimalus, mida paljudes teistes kohtades pole. Tervitusboonus on kopsakas. Neil on ka omapärase kujundusega koduleht, mis rõhub tugevalt keskaegsete kuningate ja rüütlite temaatikale.

Tervitusboonuse kasutamiseks ei ole antud netikasiinos vaja kasutada boonuskoodi. Pead lihtsalt registreeruma, tegema oma esimese sissemakse ja saadki hüvesid nautima hakata. Loomulikult pole välistatud, et tulevikus nende turundusmeeskond genereeriks mõnel eesmärgil boonuskoode.

Kuigi Kingswin sissemakseboonus on korralik, siis kahjuks kaasnevad nendega jäigad reeglid. Kodulehe üldine disain võiks kohati olla parem ja tänapäevasem. Klienditeenindus võiks töötada tihedamatel aegadel.

open
Üles