Kiirkasiino arvustus - Ülikiired väljamaksed turvalises keskkonnas

Kiirkasiino ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto DreamBet juures!

Kas tahaksid nautida ülikiireid väljamakseid? Ehk soovid võimalikult hõlpsalt ja kiiresti oma lemmikmängudele ligi pääseda? Kui jah, siis Kiirkasiino Eesti võib olla sinu jaoks ahvatlev valik online kasiinode seast.

Näita rohkem

Kuigi erilisi boonuseid see mängupaik välja ei pane, siis sellegipoolest on neil väga soliidne kasiino produkt. Järgnevalt tulebki su ette detailne Kiirkasiino ülevaade – kõikidest aspektidest – alatest turvalisusest ja kasutajatoest kuni mängude valiku ning disaini välja!

Näita vähem
Kiirkasiino
1.0
  • Vinged kasiinomängud
  • Live-diilerimängud
  • Teenindusaegu
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Millega paistab silma Kiirkasiino registreerimine?

Kiirkasiino Eesti on toonud oma registreerumise algatuse otseselt esilehele. See teeb oma esimeste sammude sooritamise äärmiselt lihtsaks. Kuivõrd tegu on Pay N Play süsteemiga, siis algab kõik sissemaksest.

Antud lähenemine tähendab, et sul pole vaja pikki registreerumise ankeete täita. Selle asemel on vaja ainult valida, kas teed 10 €, 25 € või 50 € deposiidi. Tegelikult saab ise valida mõne muu summa, ent see peab minimaalselt 10 € olema.

Registreerimine
Kiirkasiino

Pärast konkreetse summa valimist kuvatakse sulle nimekiri erinevatest pankadest. Nende seas on SEB, LHV, Swedbank ja Luminor. Kui oled oma panga ära valinud, siis järgmisena on oluline sätestada, millise tuvastamise meetodiga sisened.

Tuvastuse meetodid erinevate Eesti kodupankade vahel ei erine. Sul on võimalik kasutada Mobiil-ID, Smart-ID või PIN-kalkulaatori lahendust. Vastavalt konkreetse lahenduse valimise tuleb haarata oma PIN-kalkulaator või nutitelefon.

Pärast sisenemist aktiveerub Trustly süsteem. Tegu on äärmiselt turvalise maksete vahendamise teenusega. Skandinaavia päritolu platvorm liigutab sujuvalt sinu kasutajatunnuse ning identiteedi kodupangast otse Kiirkasiino verifitseerimiseni.

Kui oled raha kandmise ära kinnitanud, siis selle käigus väljastatakse sulle automaatselt unikaalne kasutaja ID, mis seob sinu potentsiaalsed võidud sinu identiteediga. Sa ei pea kunagi muretsema, et hiljem portaali uuesti sisenedes peaks võidusummad vahepeal olema ära kadunud.

Esimest korda n-ö kasutajat avades pole võimalik seda teha, kui sul puudub kasutajakonto mõnes eelpool loetletud pangas. Kui oled näiteks puhtalt Skrilli või NETELLERi pangateenuse kasutaja, siis pole võimalik Kiirkasiinot kasutada.

Samas pole tegu erilise kaotusega, kuna valitud pankadest on siiski olemas kõik Eesti põhilised panganduse institutsioonid. Näiteks LHVs on igal juhul konto avamine täiesti elektrooniline, nii et soovi korral saad ikkagi selle ruttu ära teha.

Kõikide nende vahetute sissemaksete seast on puudu küll COOP Pank ning Inbank. sellest on tegelikult kahju, kuna nende pankade külastajaskond on ajas aina suurenev. Loodetavasti luuakse Kiirkasiino ja Trustly vahel tulevikus kolmepoolne pakt, et needki pangad meetodite nimekirja võetaks.

Üldjoontes pakub Kiirkasiino kasutajakonto loomine suurepärast vaheldust kõikidele nendele inimestele, kes on tüdinenud tõeliselt pikkade ja detailirohkete ankeetide täitmisest. Saad sellest täielikku vabastus, kuna identifitseerimine käib käbe!

Just sellepärast nimetatakse Kiirkasiinot ka registreerumisvabaks kasiinoks. Kuigi teoreetiliselt see justkui on nii, siis praktikas ikkagi läheb enda tuvastamise käigus sinu unikaalne jälg süsteemi. Seega 100% registreerumise vaba ikkagi asi pole.

Mis põhjusel puuduvad Kiirkasiino boonused?

Tõsi on see, et Kiirkasiino ei paku oma külastajatele mitte ühtki boonust ega promo pakkumist. Kuigi pealtnäha võib see olla veidi eemaletõukav suhtumine, siis tegelikkuses on selle taga kaalutletud strateegia.

Kiirkasiino puhul on tegemist Pay N Play süsteemiga. Trustly kasutuselevõtt tagab, et iga huviline saab suvalisel ajahetkel oma lemmikutele mängudele ligi saada. Seepärast on antud kasiinoportaali väärtuspakkumine kiirus.

Seda annab edasi juba kasiino enda nimi ning üldine saidi disain. Nad pakuvad minimalistlikku, ent korralikult läbi mõeldud teenust, mis suudab konkureerida turu kõige vingemate tegijatega. Lihtsalt tervitusboonust ega muud promo polegi!

Boonustevaba Kiirkasiino pakub palju muid hüvesid

Rahu, boonuste kütid, ainult rahu! Tegelikult pakub Kiirkasiino küllaga hüvesid, mis pole lihtsalt ootuspäraste boonuste vormis. Esiteks on tegu ühe kõige „puhtama“ mängukogemusega kodumaisel turul.

Minimalistliku disainiga koduleht aitab sul äärmiselt hõlpsalt kõik kategooriad ja mängud üles leida. Sa ei pea enam ringi tuiama keerulise ülesehitusega kasiino saitidel, kuivõrd Kiirkasiino annab võimaluse kõike kiirelt teha.

See kiirus ei seisne ilmselgelt ainult ringi navigeerimises. Kõige olulisem on see, et saad teha sissemaksed välkkiirelt. Kui oled end tuvastanud ning raha sisse maksnud, siis hetke pärast ilmub see sinu mängijakontole.

Tavapäraselt toimub see kõik maksimaalselt mõne minuti jooksul. Sama kehtib väljamaksete osas. Üks tüütumaid asju on olnud veebikasiinodes läbi aegade ikkagi see, et väljakanded oma kontole võivad võtta aega päevi. Kehvemal juhul terve nädala.

Nüüd on aga Kiirkasiinos võimalik saada oma raha kätte hetkega. See on kõva edasiminek arvestades vaid 2010ndate teise poole reaalsust. Just see ongi oluline väärtus, mida see välkkasiino praegu pakub. Polegi vaja, et välja oleks pandud Kiirkasiino pakkumised.

Julge lähenemine on juba praegu võitnud päris palju poolehoidu. Kiirkasiino tegijad on öelnud ise oma sõnadega, et tegu on eestlastele ja soomlastele mõeldud kasiinoga, mis loodab täieliku lihtsusega aina rohkem mängijaid tagasi oma rüppe meelitada.

Siiski võiksid nad välja mõelda lojaalsusklubi, kuna see hoiaks asjad jätkuvalt lihtsana, ent siiski lisapõnevust pakkuvana. Paljudel konkurentidel on vähemalt mingil moel lojaalsus- või boonuspõhised pakkumised olemas.

Mängude Kiirkasiino valik on jahmatavalt lai

Kiirkasiino pole oma mängude valikut koostades sugugi kiirustanud! Asjad on korralikult läbi mõeldud, et pakkuda oma kasutajatele võimalikult heal tasemel repertuaari parimatest mängudest.

Kiirkasiino mängud keskenduvad peamiselt slotikatele. Sellest jahmatavast virtuaalsete slotimasinate varamust leiad kokku üle 1150 mängu. Neid lisatakse pidevalt juurde, mistõttu ei jää see number kindlasti sinnapaika pidama.

Kõige populaarsemad slotikad on täiesti olemas. Muuhulgas on võimalik nautida selliseid igihaljaid slotimänge nagu Reactoonz, Book of Dead ning Gonzo’s Quest Megaways. Nad teevad pingutusi, et katta suurim osa menumängudest.

Loomulikult ei piirdu üle tuhande sloti olemasolu korral asi ainult kõige populaarsemate mängudega. Esindatud on piisaval hulgal vähem tuntud slotte, mis pakuvad sinu igapäevasele mängimisharjumusele kenasti vürtsi.

Mängude koha pealt on suurepärane kategoriseerimine loodud. Võib öelda, et kodumaises kontekstis on see üks parimaid lähenemisi, mida võib üldse kogeda. Põhjus on selles, et saadaval on filtreerimiseks nii „kogud“ kui ka „mängu tüübid“.

Mängu tüüpide all on täpselt online kasiino entusiastidele meelepäraselt võimalik valida erinevaid kategooriaid. Näiteks on olemas Megaways, Kleepuvad Wildid, Laienevad Wildid ning Tasuta Spinnid.

Kogude alt on võimalik leida viikinge mänge, sauna mänge, suvemänge, puuviljadega slotte ning hirmutavaid slotimasinaid. Kõik see annab mängijatele võimaluse kogeda sedavõrd suurest mängude kollektsioonist veelgi rohkem avastamisväärseid pelisid.

Kui teemaks tulevad tarkvaratootjad, siis võid olla kindel, et sind võtab vastu päris kena portsjon mängufirmasid. Muuhulgas saad keerutada rullikuid Pragmatic Play, NetEnt, Yggdrasil ja No Limit City slottidel.

Lauamängude koha pealt on sinu käsutuses üle 20 mängu. Kõik igihaljad klassikud on üles reastatud. Niiviisi saadki ette võtta Kiirkasiino Blackjack, rulett ja craps. Üldiselt pärinevad ka lauamängud eeskujulikelt tootjatelt, et pakkuda vingeid elamusi.

Kas sind köidavad hiiglaslike peavõitudega slotimasinad? Saad valida mitmete legendaarsete progressiivse jackpotiga slotimängude vahel. Saadaval on Mega Moolah, Sisters of OZ Wowpot, Book of Atem ja Wheel of Wishes.

Muidugi pole Eesti tingimustes loodud ideaalse mängude valikuga kasiinot. Seepärast on Kiirkasiinos omad puudujäägid ka olemas. Näiteks võiksid selle kasiino loojad lisada mängude nimistusse lotomänge, kraapekaarte ja muud säärast meelelahutust.

Ka võiks avada eraldiseisva videopokkeri sektsiooni, et antud žanri austajatele meelt mööda olla. Kuivõrd Kiirkasiino Eesti soovib olla eesrindlik ja uuendusmeelne kasiino, siis peaksid nemadki panustama sellesse, et pakkuda oskusmänge, kus võimalik raha panustada.

Live Kiirkasiino ei jäta ühtki entusiasti külmaks

Selles netikasiinos toimib täiesti korralikult tasemel live-diileri abil töötav live-kasiino sektsioon. See tähendab, et saad enda nutiseadmesse või arvutisse otseülekande näol parimate kasiinomängude interaktiivse mängimise.

Nii mõneski kiirkasiino kontseptsiooniga mänguportaalis puudub võimalus harrastada reaalajas kulgevaid mänge. See pole aga Kiirkasiinos teemaks, sest neil on käed löödud suurepärase Evolution Gaming ettevõttega.

Selle Rootsi päritolu live-kasiino ettevõtte mängud pakuvad küllaga vinget äraolemist Kiirkasiinos. Sul on võimalik muuhulgas tegeleda selliste kasiinomängudega nagu rulett, Blackjack, bakaraa ja Dragon Tiger.

Kuid sellest rubriigist ei puudu Evolution Gamingut unikaalseks mängupaigaks muutvad kasiinoteosed. Selliste hulgas on telemängulikud Deal or No Deal, Dream Catcher ja Crazy Time. Palju lõbusat õnnerataste keerutamist!

Üldiselt on Kiirkasiino live laudade sisenemispanused piisavalt madalad, et sobida kõikidele eelistustele. Sul on võimalik teha panuseid alates mõnekümnest sendist, kuid end on võimalik live-kasiino maailmas kehtestada ka high roller tüüpi mängijatel.

Võib öelda, et Kiirkasiino pakub praeguses kastmes täielikku kasiinoelamust, mida võiks live-toodete osas tänapäeval oodata. Vaid üks asi saaks seda veel paremaks teha – mõne teise tootja mängude lisandumine.

Loodetavasti pannakse Evolutioni kõrvale tulevikus veelgi mõne muu firma toodangu. Kuigi pigem sooviksid meie eksperdid Ezugi asemel näha näiteks NetEnt Live’i, siis pikaaegsel mängimisel teeb igasugune mitmekesisus tervik-kogemust aina paremaks.

Mobiilne kasiino kasutus on tänapäeval elulise tähtsusega

Mobiilne ligipääs on Kiirkasiino üks suurimaid plusse. Kuivõrd tegu on täiesti uue netikasiinoga, siis on neil olnud võimalus algusest peale kõik toimima saada. See tähendab, et mobiilse optimeerituse koha pealt on kõik vinks-vonks ning Kiirkasiino rakendus pole vajalik.

Sul on võimalik käia Kiirkasiinot külastamas tahvelarvuti, nutitelefoni või mis iganes muu nutiseadmega. Avades selle kasiino kodulehe muudavad kõik elemendid automaatselt oma mõõte, et sinu ekraani proportsioonidele vastata.

Mängud toimivad hästi, sest lõviosa Kiirkasiino Eesti hasartsest meelelahutusest töötab HTML5 tehnoloogia alusel. See tähendab, et sul ei lähe vaja ühtki täiendavat alla laetud programmi. Piisab kaasaegsest veebisirvijast.

Üldjoontes, kui üldse peaks mobiili seisukohast tehnilisi viperusi ette tulema selles kasiinos, siis on ikkagi põhjus vanemas tehnikas. Testisime ise järele ning näiteks viis aastat vana nutitelefoni veebibrauser jäi disaini kuvamisega hätta. Kiirkasiino mobiilis pole probleem, kui sul on uuem telefon.

Kui läheb maksete tegemiseks Kiirkasiino keskkonnas

Deposiitide ja väljakannete teema on Kiirkasiinos meeletult lihtsaks tehtud. Samal ajal peidab see näiline sundimatus endas mitmesuguseid piiranguid. Kõige paremini sobivad seega selle netikasiino sisse- ja väljamaksed lihtsa panganduse eelistajatele.

Kasutajana on sul võimalik teostada oma esimese sissemakse nelja erineva Eesti kodupanga kaudu. Kiirkasiino maksemeetodid on LHV, Swedbank, Luminor ning SEB. Seega figureerib kodumaine pankade koorekiht.

Samas kerkib hetkega esile küsimus – mida peaksid tegema Inbanki ja COOP Panga kasutajad? Kuigi Trustly põhimõtteliselt võimaldaks mõningate täiendavate pankade lisamist deponeerimiste nimekirja, siis kahjuks seda siin tehtud pole.

Samaaegselt on Trustly kasutuselevõtt suurepärane lüke Kiirkasiino poolt. Maksete seisukohast pakub Pay N Play funktsionaalsus ideaalselt kiireid deposiite ning väljamakseid. Sinu esimene sissemakse jõuab kontoni vaid mõne sekundiga.

Maksed
Kiirkasiino

Minimaalne deposiit on 10 €. Eesti turul on see üsna keskmine. Kuid mõned konkurendid pakuvad kõrgemat limiiti, mistõttu on see isegi hea ja liberaalne variant kasutajatele maksete tegemiseks väiksemates osades. Sissemakse juurde ei kuulu Kiirkasiino boonuskood, kuna selliseid pakkumisi seal pole.

Väljamakseteks saad kasutada ainult täpselt sama pangakontot, millega sooritasid oma deposiidi. See on kasutusel, et tõkestada rahapesu ja pettuseid. Jällegi on väljamakseteks võimalik rakendada nelja panka.

Kiirus iseloomustab kõige paremini nende maksete funktsionaalsust. Samas ei saa tõdemata jätta, et Skrill ja NETELLER on samuti äärmiselt kiireid makseid pakkuvad firmad. Neid aga Kiirkasiino pangandusvõimaluste hingekirjas pole.

Kui sinu soov on kasutada PayPal’i, krüptovaluutasid, tavalisi pangakaarte või eelmakstud kaarte, siis kahjuks pole see võimalik. Ikka ja jälle tuleb rahad üle kanda enda tavalisele pangakontole ning seejärel sooritada deposiit.

Turvalisus loob netikasiinode vundamendi

Kiirkasiino taust on iseenesest juba vägagi usaldusväärne. Tegu on vaid Eestis ja Soomes tegutseva ettevõttega, mis välistab igasugused kahtlase taustaga piiriülesed vangerdused inimeste andmete või maksetega.

Kodumaisel tasandil on andnud oma heakskiidu Eesti Maksu- ja Tolliamet, väljastades antud mängupaigale kaughasartmängude korraldamise litsentsi. Samuti on neil olemas Eestis juriidiline keha.

Praktikas tähendab see, et nende Eesti juriidiliseks kehaks on Play North OÜ. Täielikult EV-s registreeritud firma, mis maksab siin tööjõu- ja riigimakse. Seega saad olla kindel, et probleemide korral saaksid Eestis kohtult abi.

Samas seda olukorda ei tohiks juhtudagi. Kõik nende mängud pärinevad usaldusväärsetelt ning sertifitseeritud tootjafirmadelt, näiteks Microgaming ja Red Tiger. Samuti toimib nende privaatsuspoliitika kõrgel tasemel.

Absoluutselt kuulub turvalisuse alla ka mängija isikliku ohutuse temaatika. Sul on võimalik kasutajan sättida endale mitmesuguseid limiite. Kõige esimene neist on sissemakse limiit. Seejärel on võimalik piirata kindlal ajaperioodil enda mängimist ajaliselt.

Väga oluline ohutuse seisukohast on seegi, et saad määrata enda kaotuste limiidi. See aitab tunduvalt vastustundlikumalt mängida. Igasugune negatiivne tulemuse võitudest kaotuste lahutamise kaudu loetakse limiidi osas määravaks.

See veebikasiino teeb vahetut koostööd Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusega. Partnerluse tulemusena on sul võimalik saada koheselt abi, kui peaks mingeid probleeme ette tulema. Link on alati saidil nähtavalt olemas.

Muidugi ei saa üle ega ümber maksemeetodite turvalisusest. Raske on midagi turvalisemat ette kujutada Eesti juhtivate pankade kontode kasutamisest omakorda tõeliselt turvalise Trustly makseportaali kaudu.

Täiendavalt tagab turvalisust seegi, et kogu leht on korralikult SSL-krüptsiooniga kaetud. See tähendab, et sinu isiklikud andmed on virtuaalse turvakihiga kaitstud ning häkkeritel pole sedavõrd kerge sellisele infole ligi pääseda.

Kiirkasiino – Disain on kõval tasemel

Modernne disain on vinge, kandes Kiirkasiino koheselt kõige kenamate mängukohtade hulka Eesti turul. Siniselt heledad toonid mõjuvad silmadele rahustavalt ning lubavad nautida keskmisest pikemaid mängimise sessioone.

Liikumine ühest rubriigist teise toimib mängleva kergusega. Kogu disain ja struktuur on võimalikult lihtsaks tehtud. Minimalistlik disain laseb sul keskenduda kõige olulisemale – milleks on kõrgel tasemel kasiinomängude list.

Disaini juures mängib seegi rolli, et sul on võimalik kasutada kõrgel tasemel filtreerimist. Samuti saad igal ajahetkel jooksvalt mugava ülevaate oma käimas olevast konto seisust.

Kliente tuleb probleemidega aidata

Klienditoe proovisid meie eksperdid ise läbi, et veenduda, mis tasemel see täpselt on. Selgus, et tegu on täiesti kvaliteetse klienditeenindusega, mille puhul soovivad töötajad aidata hädas olevaid kasutajaid nii palju kui võimalik.

Kõige kiirem viis on selles kasiinos kasutada live-vestlusakent. See on hõlbus, pakkudes võimalust ruttu sealsete töötajatega asju läbi arutada. Samas on miinus see, et kasutajatugi pole nädalavahetusel saadaval.

Nimelt on võimalik nendega suhelda ainult esmaspäevast reedeni kell 09:00 hommikul kuni 17:00 õhtul. Tegelikult ei ole see täiesti adekvaatne tööaeg, kuna paljud mängijad naudivad veebikasiinode võlusid pärast tööpäeva.

Kusjuures alati pole saadaval nende live-vestlusaken isegi tavalistel tööaegadel. Sel juhul on sul võimalik saata neile kiri e-postile klienditugi@kiirkasiino.ee ning jääda lihtsalt võimalikult kiiret vastust ootama.

Küll aga peaks sellise piiratud kasutajatoe töötamise tasakaalustuseks olema välja pandud põhjalikud abimaterjalid. Neid aga Kiirkasiino portaalist ei leia. Pole KKK sektsiooni ega muid selgitavaid materjale. Vähemalt on see-eest ülesse riputatud vastutustundliku mängimise printsiibid.

kiirkasiino
Nimi
Play North OÜ
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7d-A-korpus, 6. korrus
Asutatud
2019
Litsents
Olemas, 12767675
Telefon
Puudub
E-post
klienditugi@kiirkasiino.ee
Kontaktivorm
Puudub
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
-
Klienditoe tööaeg
09:00-17:00 (E-R), Nädalavahetusel täiesti kinni
Mobiiliäpid
-
Klienditeenindusega
-

KKK

Loomulikult! Selle veebilehe turvalisust tagavad mitmed faktorid ning seda nii riiklikul kui saidi tasandil. Riiklikult annab kindlust fakt, et vajaliku litsentsi on väljastanud Maksu- ja Tolliamet. Saidi tasandil on aga täielikult kaetud turvalisus SSL-krüptsiooniga. Samuti on neil olemas kõrgel tasemel maksemeetod Trustly. Juba nimestki võib aimata, et see on 100% turvaline makseviis mängijatele.

Tegu on Pay N Play kontseptsiooni kandva veebikasiinoga. See tähendab, et kasiino eesmärk on pakkuda kasutajatele võimalikult kiiret liikumist sissemakse tegemisest reaalse mängimiseni. Seeläbi eemaldatakse tüütud registreerumise ankeedid.

Kuna Kiirkasiino on otsustanud „üleliigse“ välja rookida ning keskenduda minimalistlikule kvaliteedile ja välkkiiretele maksetele, siis pole nende saidi meeskonna sõnul vajadust boonuseid pakkuda. Näiteks puudub selline pakkumine nagu Kiirkasiino sissemakse boonus. Samuti vastanduvad nad teisele kasiinodele, väites, et boonustega kaasneb liialt palju reeglistike konkse.

Sul pole võimalik otseselt mitte ühtki neist maksemeetoditest Kiirkasiino keskkonnas rakendada. Kuid sellegipoolest on see kaudselt võimalik. Vaja on lihtsalt kõigepealt kanda oma raha üle LHV, Swedbanki, SEB või Luminori kontole. Seejärel saad seda sama raha kasutada oma Kiirkasiino tehinguteks. Täpselt sama loogika kehtib võitude välja maksmisel. Kõigepealt toetatud panga kontole ning seejärel juba näiteks Payoneeri kontole edasi.

Sloti- lauamängu- ja live-sõbrad võivad Kiirkasiino repertuaariga täielikult rahule jääda. Eriti eeskujulik on slotikate valik, sest sul on mängijana võimalik nautida üle tuhande erineva slotimängu. Seda on Eesti kasiino kohta väga palju. Päris mitmetel konkurentidel jääb slotikate valik alla tuhande mängu. Samuti on neil hea live-kasiino rubriik. Nimelt pärinevad kõik mängud Evolution Gaming firmalt.

Võta nendega ühendust live-vestlusakna kaudu, kuna see on tunduvalt kiirem võrreldes e-postiga. Arvesta, et see on saadaval ainult tööpäeviti ning üsna piiratud kellaegadel (hommikul üheksast õhtul viieni). Kui aga probleemi lahendamiseks juba läheb, siis teevad nad seda professionaalselt ja hoolikalt.

open
Üles