Bet365 Eesti kasiinot: Täielik teejuht boonustest ja üldisest kogemusest

Bet365 ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto DreamBet juures!

Eesti online kasiino maastikule lisandub aasta-aastalt uusi tulijaid. Üks pigem uutest sisenejatest on bet365, mistõttu otsustasin selle online kasiinoga lähemalt tutvust teha. Olin küll enne katsetanud nende spordiennustuste poolt, ent nüüd oli aeg esmakordselt hakata põhjalikumalt nende veebikasiino osa järgi proovima.

Näita rohkem

Arvustuse erapooletuse maksimeerimiseks räägin ainult enda kogemusest ning isiklikest mõtetest ja tunnetest, mis valdavad bet365 katsetamise ajal. Uurin ülevaate koostamise käigus disaini, navigeeritavuse, mängude valiku, klienditoe, maksete teostamise ja üldise usaldusväärsuse ning maine kohta. Loodan, et saad siit kasulikku infot, kui teed taustauuringut leidmaks endale järgmine koht, kus slotikaid kerida või live-kasiinot nautida.

Näita vähem
Bet365 Eesti kasiinot
Bet365
1.0
  • Tasuta keerutused
  • Teenindusaegu
  • Kaardimängud
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1
Min sissemakse 10 €. Kehtib vaid esimesele sissemaksele bet365 kasiinosse. Max boonus 100 €. Boonuse väljamaksmiseks tuleb sissemakse ja boonuse summa 20x läbi mängida (mängudel on erinev kaal). Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.
Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Mis moel bet365 Eesti registreerumine minu jaoks toimis?

Registreerimine
Bet365

Alguses sisenesin lehele esmaseks registreerumiseks ja vastava ankeedi leidsin hõlpsasti, vajutades esilehel ülemisse paremale nurka. Esmalt puudutas küsimus enda asukohta, millele järgnevalt pidin sisse toksima oma põhiandmed ning hetkel kehtivad kontaktid.

Kui võrrelda online kasiinodega, kus saad vaid sissemakse abil koheselt end tuvastada ning seejärel mängima hakata, siis nende kohtadega võrreldes on bet365 aeganõudvam. Aga ma pean ka möönma, et välkregistreerumist pakkuvad kohad ei pruugi olla nii rikkaliku mänguvalikuga.

Jättes aeganõudva registreerumise protseduuri kõrvale, siis tore oli see, et sain valida konkreetsed kanalid, mille kaudu nendega suhelda soovin. Näiteks valisin mina, et nad võivad ühendust võtta ainult e-posti teel.

Lisaks standardsele kasutajanimele ja salasõnale oli vajalik sisestada neljast numbrit koosnev turvakood. Kindlasti tasub seejuures olla veidi loovam, et ikka panna salakood, mida pole kurjamitel kerge ära arvata. Nii saad juba ise oma andmeid ja kontot kaitsta.

Kui olin konto põhilised registreerumise tegevused ära teinud, siis kuvati järgmine protseduur, mis kannab nime Tunne Oma Klienti ehk lühidalt TOK. See tähendab, et tuleb tõestada oma isikut.

Tõestamine koosnes kahest faasist. Esimeses faasis pidin e-postiga saatma isikut tõendava dokumendi kujutise või selle hoopiski lihtsalt üles laadima. Teine faas tähendas seda, et sain valida dokumendi kujutise üles laadimise ja e-posti või tavaposti teel saadetud kinnituse vahel.

Isikut tõendavaks dokumendiks sain esitada ID-kaardi, tavalise passi või enda juhiloa. Seekord valisin identifitseerimiseks ID-kaardi dokumendi koopia vastavasse keskkonda laadimise. Ma pildistasin ID-kaardi üles, kuna see tundub kõige kiirem ja mugavam variant.

Kuidas hindan nende taset kasiino boonused poolest?

Тervitusboonus
Bet365

Olen läbi aegade paljude online kasiinode pakkumisi ning boonuseid katsetanud. Minu arvates liigitub bet365 pakkumiste repertuaar pigem turu tugevaimate sekka. Äärmiselt tähtis on see, et tervituspakettide kõrval ei unustataks ära tavalisi igapäevaseid mängijaid. Vastasel juhul toimub ligi meelitamine ilma püsiva hüve pakkumiseta. Siinkohal on bet365 minu hinnangul väga tubli, sest nad korraldavad jooksvalt mitmesuguseid kampaaniaid ja boonuste jagamisi ka pikemaajalistele klientidele. Siiski ma tahan tuua olulise miinusena välja lojaalsusprogrammi või VIP-klubi puudumise. Kui sa oled juba loonud mitmekülgse kasutajakogemuse, siis võiks seda troonida preemiaprogramm püsivatele kundedele.

Mis tasemele online kasiino tervitusboonus asetub?

Iga uue online kasiinoga registreerudes huvitab mind alati, millega värskeid liitujaid kostitatakse. Seepärast läksin juba enne konto avamise ankeedi täitmist uurima, et mis on bet365 registreeruge pakkumine.

Minu arvates on kasiino pakkumised, ning eriti nende tervituspakkumine, vägagi kõrgel tasemel. Tõsi on ka see, et Eesti online kasiinode maastikul pakutakse paremaid diile tervituspaketi osas.

Kuid nii mõnegi veebikasiino puhul on selgelt aru saada, et helde tervituspaketi taga peitub piiratum mängude valik. Küll aga bet365 Eesti puhul ma seda ei tajunud, sest täiesti soliidsele tervitusboonusele järgnes korralik hasartse meelelahutuse võimaluste valik.

Ma pidin bet365 sissemakseboonus saamiseks tegema esimese sissemakse ning valima kasiino uue mängija boonuse. See käis kähku. Kuid ainuüksi pakkumiskoodi valimisest ei piisanud. Edasise sammuna pidin valima juhusliku kasiinomängu, misjärel tekkiski võimalus lõplikult tervitusboonus aktiivseks muuta.

Muidugi ei saa tervitusboonuste juures ainult konkreetsele slotikas pakutud keerutuste arvule või sissemakse pealt antavale boonuse summale keskenduda. Olulist rolli mängivad ka boonuse kasutamisega seotud reeglid ning tingimused.

Nagu sarnaselt kõikidele teistele online kasiinodele sain õige pea teada, et bet365 tervituspakkumist tohin vaid korra elus kasutada. Tegu on ikkagi isikustatud tervitusboonusega, mida ei tohiks ükski kasutaja kuritarvitada. See ei mängi üldse rolli, et neil on olemas universaalne bet365 veebikasiino boonuskood.

Minu arvates on positiivne, et tervitusboonust ei pidanud ma tegelikult kohe esimese sissemaksega ära kasutama. Sain teada, et kui esimesel korral ära ei kasutanuks oma boonust, siis saaksin seda ikkagi järgnevate sissemaksetega aktiveerida.

Huvitav on see, et läbimängimisnõuded on üldjuhul samasugused mängude vahel, ent reeglite uurimise selgus, et need panuste osakaalud ning läbimängimise nõuded erinevad omavahel. Seetõttu soovitan soojalt enne tutvuda bet365 kodulehel oleva vastava tabeliga.

Ma ei jäänud läbimängimisnõude kasutamisega õnneks hiljaks. Kuid olen kuulnud kaasmängijatelt, et mõni pole määratud perioodi jooksul jõudnud piisavalt kiiresti reageerida. Seepärast soovitan bet365 tervitusboonuse võimalikult ruttu ära kasutada.

Kindlasti vajab märkimist, et iga bet365 boonuse puhul jäävad kehtima nende reeglid ja tingimused. Ainult üle 18-aastased mängijad tohivad registreeruda, mängida ning boonuseid saada.

Kuidas on aga lugu jooksvate pakkumiste ja kampaaniatega?

Nagu eelnevalt mainitud, siis minu jaoks on meeletult tähtis, et online kasiino pakuks kampaaniate ja boonuste näol pidevat väärtust. See näitab hoolimist kasutajate vastu, kes oma raskesti teenitud eurod sinna meelelahutuseks viivad.

Alguses olin üsna šokeeritud, sest mulle jäi mulje nagu bet365 keskkonnas ei oleks peale tervitusboonuse ühtki jooksvat kampaaniat. Lähemat tausta uurides selgus aga, et lihtsalt konkreetsel hetkel oli eelmine kampaania lõppenud ja uus polnud veel alanud.

Siiski pean tõdema, et võrreldes mõningate konkurentidega on kampaaniate arvukus pigem tagasihoidlik. Kui näeme, et konkureerivates online kasiinodes toimub mõnikord samaaegselt pea kümme boonuskampaaniat, siis bet365 kasiino boonused puhul ei saa sama öelda.

Siinkohal on oluline toonitada, et räägime online kasiino sektsioonist. Kui võtta ette näiteks spordiennustajatele mõeldud jooksvad pakkumised, siis avaneb sootuks teine pilt.

Just sellepärast tekibki tunne, et bet365 mõtleb rohkem spordipanuste tegijate peale, jättes kampaaniate ja pakkumise rohkuse osas puhtalt kasiinos mängivad inimesed veidi tagaplaanile.

Et anda arvustuses selge pilt, analüüsisin nende kampaaniate ajalugu. Leides erinevaid varasemaid pakkumisi, siis võin kokkuvõttes öelda, et neil on täiesti keskpärasel tasemel jooksvate kampaaniate pakkumine.

Millised mängud ja tarkvara seisab bet365 taga?

bet365 Eesti pole minu arvates kohe kindlasti ainult spordiennustajate pärusmaa. Tegelikult on nende põhilise fookuse juures väga soliidne ja piisavalt mitmekesisust pakkuv online kasiino toode.

Kui hakkasin alguses bet365 veebikasiino ülevaade tegemise jaoks mängude arvukuse kohta uurima, siis leidsin netiavarustest väga muljetavaldavaid numbreid. Aga kui olin juba registreerunud ja valmis kasiinomängud ette võtma, siis selgus üllatav tõsiasi.

Nimelt on nende reaalne eestlastele kätte saadav mängude valik piiratum, kui võtta võrdluse aluseks näiteks inglastele saadaval olev versioon. Teisisõnu mängivad siin rolli geograafilised piirangud ja litsentside teema.

Aga mina lähtun hinnangu andmisel lõppude lõpuks siiski sellest, mida saan eestlasena mängida. Ja siinkohal ei saa sugugi pettuda, kuna bet365 sloti arvukus on vägagi kõval tasemel.

Suure slotifännina avastasin bet365 repertuaarist nii vanu lemmikuid kui ka mulle täiesti uusi ja vahvat avastamisrõõmu pakkuvaid mänge. Puudu ei olnud ka videoslotikad ja rullikute keerutuse pelid, milles võimalus vägagi kogukaid jackpote tasku pista.

Tean, et kodumaiste kasiinohaide seas leidub neid, kes soovivad igasugused keerutused täiesti kõrvale jätta ja selle asemel lauamängudele keskenduda. Ma arvan, et nad võivad bet365 poolt pakutuga enam kui rahule jääda.

Lasin silmadega üle nende kaardi- ja lauamängude nimekirja. Seejuures ei tekkinud tunnet, et ükski kõige olulisematest mängudest oleks mingil moel kõrvale jäänud. Ise mängisin bet365 keskkonnas ruletti ja Blackjacki ning jäin valitud tarkvaratootjate kvaliteediga täiesti rahule.

Mis puudutab veel tarkvaratootjaid on see, et slotimängude tegijate seast leiab väga palju erinevaid nimesid. Paratamatult jääb peale vaadates mulle tunne, et nad on tahtnud iga vähegi tuntuma tegija mängude laadungist kõige paremad ja tuntumad tiitlid enda portaali haarata.

Muidugi ei saa bet365 juures kõrvale jätta nende pokkeri rubriiki. Ma sain kohe aru, et nad tähtsustavad pokkerimängijaid, mis on vägagi positiivne nähtus. Just sellepärast on nad tõstnud pokkerimängudega seotud boonused, pakkumised ja praktilised mänguvõimalused eraldiseisvasse alamportaali.

Mängude jaotamine rubriikidesse ja nende struktuurne organiseerimine on omaette kunst. Parimad online kasiinod testivad pidevalt jaotuseid, et leida mängijatele sobivaimad lahendused. Ma leian, et nad on sellega head tööd teinud.

Kui vaatasin mängude kategooriates ringi, siis avastasin õige pea, et saan väga mugavalt jõuda oma lemmikuteni. Samuti on bet365 tegijate oskuslik organiseerimise võime tekitanud situatsiooni, kus saan väga kergesti ligi uutele mängudele, mida esmakordselt katsetada soovin.

Mis mõtted mind valdasid pärast live-kasiino katsetamist?

Live-kasiino on minu jaoks äärmiselt oluline online kasiino komponent. Olen täheldanud, et minuga nõustuvad paljud. Ja sellepärast pöörasin palju tähelepanu selgitamaks välja live-kasiino taseme bet365 Eesti portaalis.

Mind häiris nende live-kasiino puhul see, et võrreldes mitmete Eestis tegutsevate online kasiinodega on nende reaalajas diileritega toimivate mängude arv on üsna pisike. Siinkohal tekib sarnane tunne nagu slotikatega: sama online kasiino portaali teistes rahvuslikes versioonides on küllaga rohkem võimalusi.

Katsetasin olemasolevaid mänge bet365 live-kasiino keskkonnas. Selle koha pealt võib jääda täiesti rahule. Diilerid oli viisakad, kena välimuse ja tasemel oskustega. Siinkohal ei saa ma midagi halba öelda. bet365 näitas mulle otseselt, et live-kasiino puhul eelistavad nad kvaliteeti kvantiteedile.

Mängusiseste panuste tegemine sujus probleemide vabalt ning saadaval oli diileri vestlusaken. Samuti hindasin seda, et neil oli võimalik samaaegselt mängida mitmetel laudadel.

Seega, minu soovitus on järgnev: kui oled ainult live-kasiino mängudest huvitatud ning sulle on oluline kasiinomängude mitmekesisus, siis tasub vaadata pigem mujale. Kui live-kasiino pole sinu jaoks eksklusiivse huvina kirjas, siis saad bet365 portaalis aeg-ajalt väga korraliku reaalaja-diileriga mängusündmuste kogemuse.

Kas mobiilne kasutajakogemus paistab eriliselt silma?

Armastan mängida online kasiinodes mobiili kasutades. Sellepärast hindan veebikasiinode arvustusi koostades kindlasti seda, mis mulje ja tunne jääb mulle sisse pärast konkreetse pakkuja kogemust nutitelefoniga kõiki asju seal toimetades.

bet365 mobiilikasiino ülevaade on minu jaoks ühene: rahvusvahelise professionaalsusega loodud mobiilne kogemus. Kui näiteks mängude valiku osas tundsin, et Eesti kasutajaskonnale pakutavate võimaluste osas on kitsendusi tehtud, siis üleüldine graafika ja toimimine on ju igal pool sama.

Katsetasin mitte ainult enda mobiiltelefoniga, vaid ka mõne sõbra nutiseadmetega. Eesmärk oli näha, kas täiesti erinevate ekraanisuurustega tuleb ikkagi bet365 mobiilselt responsiivne sait toime. Ja minu hinnangul sai antud portaal kõikide variantidega väga hästi hakkama.

Laadisin alla ka eraldiseisvad mobiiliäpid nii Androidile kui ka iOS süsteemile. Kui iPhone'le oli võimalik endale bet365 kasiino app mängleva kergusega Apple Store's alla laadida, siis Androidiga varustatud telefoni puhul see nii kerge polnud.

Selle faili installeerimise sujuvamaks muutmiseks soovitame julgelt minna enda telefonis sätete alla ning sealt lubada tundmatutest alla laetud failide installeerida.

Üldjoontes olid äpid mugavad ja neis oli põhiline funktsionaalsus täiesti olemas. Kui aga võrra ette bet365 mobiilikasiino ülevaade registreerumise ja konto avamise seisukohast, siis pean tunnistama, et tavaveebis on seda mugavam teha.

Loomulikult on oluline kõrvutada bet365 teiste online kasiinode mobiiliversioonidega. Minu hinnangul on tegu pigem turu parimate pakkumiste seas olevate äppide ning responsiivsete saitidega.

Põhjus on selles, et navigeerimine läks mul sujuvalt ning sain mängida suuremat osa slotikaid ja muid mänge. Puudu jäi ehk mõne mängu puhul suurema ekraani olemasolust tulenevast efektist. See-eest oli aga see täiesti olemas, kui katsetasin bet365 responsiivset versiooni oma iPad tahvelarvutil.

Ega maksete sooritamisel keskkonnas hätta ei jää?

Maksed
Bet365

Online kasiino juures ei saa mitte üle ega ümber maksete sooritamise teemast. Juba enne kasutaja registreerimist uurisin bet365 maksevõimaluste kohta, kuna see aitas paremini ootuseid seada ning arvestada, milliselt kontolt peaksin raha kandma.

bet365 puhul meeldis mulle see, et sissemaksete meetodite repertuaar oli parajalt lai. Esindatud olid kõik põhilised krediitkaardid, kuid mulle kui eestlastele oli oluline pangamaksete teostamise olemasolu.

Kodumaisemate veebikasiinode puhul on tekkinud juba tuttavlik harjumine, et on võimalus otse pangalingi kaudu rahakanne teostada. Seda traditsioonilist valikut bet365 portaalist ei leidnud. Õnneks sain katsetada turvalist makseplatvormi, kus sain mugavalt kande oma kodupangast ära teha. See läks väga hõlpsalt ja õige pea oligi raha kohal.

Mis mulle aga nii väga ei meeldinud bet365 maksevõimaluste juures oli see, et väljakannet tegemiseks oli vähe valikuid. Leidsin ainult mõningad krediitkaardid ja tavalise pangaülekande. See tekitas aga tahtmatult konfliktse tunde: kuhu on jäänud e-rahakotid ja muud tänapäevased variandid?

Mille üle aga üldse ei saa nuriseda on maksemeetodite minimaalsed ja maksimaalsed summad. Need on vägagi traditsioonilised ning ei valmista oma olemuses mingeid probleeme. Kui saadki ülisuure võidu, siis on ju võimalik seda mitmes osas endale ka üle kanda.

Maksete protsessimise ajad on üsna standardsed, mistõttu sellegipoolest pole mul otseselt kaebuseid. Sama kehtib kohaldatavate valuutade kohta. Mida olekski vaja peale eurode ja USA dollarite kodumaistes tingimustes?

Kas bet365 on korralikult litsentseeritud ja turvaline mängupaik?

Online kasiino bet365 jättis mulle litsentseeringu ja kasutusel olevate turvalahenduse poolest väga soliidse mulje. Ainuüksi juba see mängib rolli, et tegu on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud mängukohaga. See vähendab pettuste riski kõvasti, kui teemaks on kasutaja turvalisus.

Eestis annab teadupärast netikasiinodele tegutsemislubasid Eesti Maksu- ja Tolliamet. Läksin igaks juhuks nende vastavasse kodulehe rubriiki ja leidsin info, et antud portaal on korralikult registreeritud ja omab seega täielikku tegevusluba Eesti virtuaalsel territooriumil.

Leidsin saidilt märke ka sellest, et neil on kasutusel tasemel krüptsioon. See tagab, et isiklikud ega maksemeetodite andmed ei lähe vahepeal kuhugi kaotsi ega veebis tegutsevate kurjategijate kätte. Selle koha pealt võib bet365 online kasiinot täieliku meelerahuga kasutada.

KMillist sorti disaini ja funktsionaalsust pakub bet365 online kasiino?

Minu arvates on bet365 üks tugevamaid külgi nende kvaliteetne disainilahendus. Ühest küljest on tegu üsna standardse online kasiino ülesehitusega. Teisest küljest aga on see kasutusel hea põhjusega.

Ma leidsin bet365 Eesti keskkonnast ruttu üles oma lemmikmängud, sest navigatsioon suju probleemivabalt. Samuti sain kiiresti ligi muudele rubriikidele nagu live-kasiino ja pokker. Küll aga rabelesin veidi rohkem, kui eesmärgiks oli leida üles maksemeetodite võimalused. Need olid kuhugi lehe alla ära peidetud.

Kui jutuks tuleb disaini funktsionaalsus, siis minu arust on registreerumise ja kasutajatoe funktsioonid ühed eriti hästi lahendatud sektsioonid. Tunnetan kõrgel tasemel optimeerimist, mis viib kasutajakogemuse täiesti lakke.

Kas nende klienditugi annab adekvaatset abi?

Katsetasin selle arvustuse jaoks bet365 klienditeenindusega, et saada arusaam, mis tasemel nende abiteenindus ikkagi on. Selleks avasin vastava vestlusakna, mis võrreldes teiste online kasiinodega oli veidi rohkem "ära pandud" ehk seda oli raskem üles leida.

Vestlusakna kaudu vastati mu kahele test-küsimusele eesti keeles. Pidin aga vestluse algust ootama 2 ja pool minutit. Sellegipoolest oli tegu vaid positiivse kogemusega.

Lisaks sellele võtsin nendega ühendust e-kirja teel. Uurisin neilt eksperimenteerimise mõttes, milliste e-rahakottide tugi on neil olemas. Saatsin e-kirja kell 1 päeval ning juba poole tunni pärast oli viisakalt vormistatud vastus mulle ilusti ära laekunud.

Peale vestlusakna ja e-posti on neil olemas ka võimalus posti teel infot küsida. Aga see pole ilmselgetel põhjustel sugugi realistlik meetod. Kerge miinusena aga avastasin, et mul puudus võimalus bet365 esindajatega telefoni teel rääkida.

bet365
Nimi
Hillside (New Media Malta) PLC
Aadress
Office 1/2373, Level G, 75 Quantum House, Abate Rigord Street Ta Xbiex, XBX1120
Asutatud
2000
Litsents
Olemas, 60573690
Telefon
Puudub
E-post
support-est@customerservices365.com
Kontaktivorm
Puudub
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Facebook, Instagram
lienditoe tööaeg
11:00-00:00 (iga päev)
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

Korduma Kippuvad Küsimused bet365 kohta

Jah, minu hinnangul on bet365 täiesti turvaline veebikasiino. Põhjus on selles, et leidsin nende registratsiooni Eesti Maksu- ja Tolliameti ametlikult lehelt. See litsents näitab alati, et tegu on õiguslikult korrektse ning kõiki Eesti Vabariigi seaduseid järgiva mängukohaga. Lisaks sellele leidsin, et antud veebikasiinos on olemas kõik vajalikud krüptsioonid ning nad teevad koostööd ka mõningate kindlust tagavate organisatsioonidega nagu IBAS.

Minu kogemuse põhjal käib bet365 registreerumine hõlpsalt ja see ei nõua sugugi kaua aega. Lihtsalt pead kindlaks tegema, et sul on olemas isiku tõendamise võimalused ning pärast seda ka rahasumma esimese sissemakse tegemiseks. Enne esmase ülekande tegemist pole lihtsalt võimalik endale tervitusboonust saada ning muid hüvesid nautida.

Kui jälgin jooksvate kampaaniate valikut, siis jääb see nii mõnelegi konkurendile alla. Küll aga ei tasu sellepärast meelt heita, kuna bet365 "registreeruge pakkumine" on korralikul tasemel. Aeg-ajalt tehakse ka püsikundedele pakkumisi ja eriboonuseid.

bet365 näol on tegu ikkagi suurema portaaliga, mis tähendab, et seal leiab rohkem tegevusi kui vaid klassikalised kasiinomängud. Väga olulise osa bet365 poolt pakutavast hasartsest meelelahutusest moodustavad spordiennustused, millede sektsioon on Eestis tegutsevate portaalide seas üks parimaid. Lisaks sellele on bet365 saidil soliidne pokkerisektsioon kõikidele selle kavalust nõudva kaardimängu austajatele.

open
Üles