Täielik Unibet Eesti arvustus – Mida oodata enne & pärast registreerumist?

Unibet on tegutsenud juba alates 1997. aastast ja sellele järgnenud ajastu käigus on pidevalt tehtud uuendusi kasutajakogemuse parendamiseks. Tegu pole sugugi väikese tegijaga. Neil on kõvasti üle tuhande töötaja ning kontorid nii Londonis kui Maltal.

Näita rohkem

Taoline taust võimaldab Unibet online kasiinol pakkuda kõrgel tasemel mänguvõimalust, kust ei puudu klassikalised kasiinomängud, pokker, spordiennustused ega bingo.

Unibeti tugevuste hulgas on soliidne boonuste valik, korralik mängude repertuaar ning võimalus enda mängimist vastutustundlikult juhtida. Professionaalse välimusega portaal sobib nii alles alustavatele mängijatele kui kogenud kasiinohuntidele. Loe edasi, et saada Unibet veebikasiino ülevaade.

Näita vähem
Тervitusboonus : 100 €
Unibet
4.3
  • Jackpot’i-slottidelt raha tagasi!
  • Mega Moolah slottidelt raha tagasi!
  • 450 € sõbrasoovitaja boonus
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 4.3
Väljavõtmiseks: 4.3
Sissemakse: 4.3
Kujundus: 4.2
Tarkvara: 4.5
Kasutusmugavus: 4.3
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Tegime läbi Unibet Eesti veebikasiino registreerumise...

Registreerimine
Unibet

Netikasiino registreerumise protsessid on väga erinevate ülesehitustega ning nõuavad kõikuvatel tasemetel ajalist investeeringut. Unibet registreerumine on keskmise pikkusega, ent kasutajale väiksema ajalise nõude näitamiseks on üks pikem ankeet mitmeks tükiks mitmele lehele lõigatud.

Loomulikult tegime online kasiino arvustamiseks registreerumise protseduurid ise läbi. Kõigepealt oli vaja sisestada üldised andmed: ees- ja perenimi, aadress ning kindlasti isikukood. Just viimast läheb vaja enda isiku tõendamiseks.

Registreerumise protsessi vältel on võimalik täpsustada, kas soovid pakkumisi saada neilt. Õnneks on pakkumiste saamisest keeldumine tehtud väga lihtsaks. Küll aga tuleb nõustuda kõikide nende poolt välja pandud reeglite ja tingimustega.

Positiivne on see, et Unibeti portaalis ei pea võtma ette täiendavaid samme, et oma isikusamasust kinnitada. See tähendab, et vaja pole ID-kaardiga kuhugi sisse logida ega kasutada Smart-ID teenust.

Ankeedi kõik osad on selge ülesehitusega ja koheselt on arusaadav, mida ja milleks on vaja täita. Kui kõik andmed on lisatud ja vajalikud linnukesed kirja saadud, siis viskabki pärast registreerumist kasutaja otse Unibeti esilehele.

Registreerumise lõpliku osana on võimalik teha sissemakse. Seejuures on äärmiselt positiivne, et sissemakse juures on antud ülevaade sellest, mis on tasud ning minimaalsed ja maksimaalsed sissemakse summad.

Uurisime, kuidas näeb välja sama registreerumise protseduur mobiilses seadmes. Selgus, et registreerumine on sama kiire, mugav ja hõlbus nagu tavalist arvutit kasutades sisenedes.

Kas Unibet Eesti portaalis on ahvatlevad boonused?

Тervitusboonus
Unibet

Boonuste seisukohast on Unibetis tasemel valik mitmesuguseid boonuseid. Vaadates jooksvalt korraldatavate kampaaniate repertuaari, siis on näha, et neil on alati midagi toimumas. Siia kõrvale antakse veebikasiinoga värsketele liitunutele juurde tervitusboonus, mis ei jää mitmetele teistele netikasiinodele sugugi alla. Väga positiivne on see, et erinevate rubriikide nagu pokkeri, spordiennustuste ja online kasiino vahel jaotuvad boonused ühtlaselt ära. See on üllataval moel vastukaal online kasiinode maailma tegijatele, kes suunavad kogu oma põhilise fookuse ühele või kahele rubriigile, jättes teised seejuures kõrvale.

Vaatame üle Unibet veebikasiino tervitusboonuse

Unibet Eesti tervitusboonus nende online kasiinoga liitujatele on täiesti korralik, ent mitte midagi väga üllatavat. Kõikidele esimese sissemakse teinud inimestele antakse 100% sissemakseboonust kuni 100 euro ulatuses. Lisaks sellele jagatakse viis tasuta spinni slotikas Starburst. Et saada pakkumist pole sugugi vaja kuhugi sisestada Unibet veebikasiino boonuskood.

Kui võrrelda Unibet registreeruge pakkumine teiste turu liidritega, siis ei saa sugugi öelda, et see oleks kuidagi silmapaistev pakkumine. Pigem on tegu hariliku tervitusboonusega, mis jääb tugevalt mõningatele konkurentidele alla.

Pealegi tuleb Unibeti tervitusboonusega kaasa küllaga erinevaid tingimusi. Kui oled tervitusboonuse saajaks registreerunud kasutaja tegemise protsessi käigus, siis tuleb sissemakse teha vaid ühe päeva jooksul.

Unibet sissemakseboonus nõuab vähemalt 10 euro suurust sissemakset. Läbi tuleb see boonusraha mängida 30 päeva jooksul. Kui ühe päeva jooksul sissemakse tegemine on üsna piirav nõue, siis 30-päevane läbimängimine on täiesti mõistlik.

Kindlasti pane tähele, et sa ei saa sissemakseboonust kasutada pokkeris. Küll aga saad seda teha live-kasiinos (30x), bingos (4x), tavalises kasiinos (25x) või spordiennustuste sektsioonis (25x).

Läbimängimis nõuded on üsna tavapärased, kuid võiksid siiski veidi madalamad olla. Sarnaselt ranged nõuded kehtivad tasute keerutuste kasutamisel. Nimelt loetakse tasuta spinnide kasutamise käigus saadud võite boonusrahaks, mis tuleb taaskord 25-kordselt läbi mängida.

Peab tunnistama, et kuigi Unibeti pakkumine pole kuigivõrd halb, siis tegu pole just parima tervitusboonusega tänasel online kasiinode maastikul. Suurema konkurentsi pakkumiseks peaks tervitusboonusega kaasnevaid nõudeid leevendama või sissemakseboonust ja spinnide arvu suurendama.

Kui tihti ja mis tasemega korraldatakse jooksvaid pakkumisi?

Kui tervitusboonuse osas võis välja tuua mõningaid pretensioone, siis seda ei saa sugugi korrata jooksvate kampaaniate osas. Nimelt on Unibet kasiino boonused stabiilselt korraldatavate pakkumiste osas kõrgel tasemel.

Jääb üle vaid heita üks pilk nende pakkumiste nimekirjale, et veenduda selles Unibet veebikasiino ülevaade raames. Kuid me läksime rohkem süvitsi, et olukorda analüüsida. Pakkumiste hulgas on lühiajalisi boonuseid, näiteks sularahakeerutuste Happy Hour, mis on ainult esmaspäeviti ja reedeti ajavahemikus 19:00-21:00.

Kuid Unibet kasiino pakkumised võivad olla ka suurejoonelisemad. Näiteks korraldatakse tihti slotikate turniire, mis on suurepärane viis lisada rullikute kerimise juurde küllaga põnevust.

Lisaks sellele valitakse välja kampaaniamänge. Kui mõni slotikas on sattunud kampaaniamänguks, siis tähendab see, et võida saada juhusliku rahasaju osaliseks või saada hoopiski üldvõite, mis 5000 euroni.

Väga huvitav jooksev pakkumine on seegi, kui saad 98% tagasimaksemäära nautida mitmetes mängudes. Nende slotikate hulka kuuluvad paljude lemmikud nagu Fruit Shop, Butterfly Staxx ja Twin Spin.

Lõpetuseks on neil püsivama iseloomuga kampaania, mis võimaldab kutsuda uusi inimesi Unibeti. Kui kutsud enda sõbra Unibeti, ja ta täidab kõik läbimängimise nõuded, siis saad selle eest lausa kuni 400 eurot boonusraha. Seda ei saa aga ühe sõbra eest, vaid see on viie sõbra kutsumise peale saadav kogusumma.

Miinusena saame siinkohal tuua välja selle, et Unibetil puudub sootuks lojaalsusprogramm või VIP-klubi. Taoline võimalus teeks asjad küllaga põnevamaks, sest see lisab hasarti ja avab värskeid võimalusi eksklusiivsete boonuste saamiseks. Loodetavasti Unibet muudab meelt ja avab selle funktsiooni.

Mida arvata Unibeti mängude ja tarkvara valikutest?

Unibeti mängude valik on esinduslik, kuna nad on välja pannud kodulehele enam kui 800 mängu. Tegu on äärmiselt kena valikuga, mille hulka mahuvad põnevad slotikad, peavõiduga keerutused, eksklusiivsed Unibeti mängud, videpokkeri ja palju muud.

Eriti põnev on asjaolu, et Unibetist leiab täiesti eksklusiivse iseloomuga mänge nagu Spartan Fire, Top Slam Arcade, Serpent Shrine ja Super Wild. Tegu on olulise müügiargumendiga ajastul, mil aina suurem arv online kasiinosid dubleerivad teineteise valikuid.

Jackpotiga slotikate hulgas on täiesti pööraseid mänge. Nii mõnegi peavõiduga slotika puhul ulatuvad suurimad võidud üle 10 miljoni euroni. Kuid lisaks eelnevatele on saadaval ohtralt kaardi- ja lauamänge.

Bingo mängud töötavad Unibet Eesti keskkonnas ööpäevaringselt. Neid võib nautida iga kell, kuna uued mängud algavad vaid mõneminutise vahepausiga. Seejuures saab ka bingomängude juures jälgida mõõdikut, mis piisava mängimise korral võimaldab sul õnnerattale mõne keerutuse anda.

Eraldiseisvalt vajab välja toomist Unibeti meisterlik pokkerituba. Kui paljude netikasiinode pokkeritoad näevad kuidagi sarnased välja, siis Unibeti puhul on tegu täiesti unikaalse lähenemisega. Nimelt on Unibeti keskkonda loodud pokkerivõimalused välja arendatud kodumaise ettevõtte Relax Gaming poolt.

Teine markantne asi on see, et mängijana ei saa sa teha valiku, mis lauda sa lõpuks maha istud. Laudadesse jaotamine toimub juhusliku algoritmi põhjal, rolli võib mängida vaid sisseostmise suurus.

Eriti äge on see, et Unibeti pokkerituba on saanud Innovatsiooni Auhinna rahvusvaheliselt tunnustatud eGaming Review poolt. Taoline auhind anti välja, kuna pokkeritoas saab profiili kõrgel määral isikupärastada ning võimalik on erinevaid taseme ja missioone saavutada.

Võttes ette Unibet kasiinomängud ja nende tarkvaraline pool, siis selgub, et esindatud on kõik põhilised tegijad. Need on sertifitseeritud ja tunnustatud tootjad, kelle mängude puhul saab olla kindel turvalisuse ja õiglases ülesehituses.

Unibet sloti ja muude mängude tootjate hulgast leiad sellised tegijad nagu NetEnt, Jadestone, Thunderkick, Microgaming, NYX ja Play'n GO. Kui lisada siia juurde Unibeti üldine usaldusväärsus ja turvalisus, siis taoliste tarkvaratootjate eelistamine loob mõnusalt kindlust andva harmoonia.

Live-kasiino on oluline komponent igale operaatorile

Unibet live-kasiino sektsioon oli aastaid tagasi üsna kehvas seisukorras. Seal oli vähe mänge, kuigi nende väheste mängude kvaliteet oli täiesti heal tasemel. Aga see kõik on nüüdseks muutunud, kuna tänase seisuga on võimalik nautida palju häid reaalajas kulgevaid mänge.

Nagu mitmetes teistes online kasiinodes on ka Unibeti live-kasiinos üks keskseid elemente Blackjack. Võid nautida Power, Free Bet, Salon Prive ja Infinite versioone sellest levinud kaardimängust.

Sama kehtib ruleti kohta, mis on Unibetis vägagi prominentsel kohal. Muuhulgas saad ruleti õnne proovida araabia stiilis ruletis, Double Ball, ja Speed Auto versioonis. Testides neid rulette selgus, et mängud toimivad nagu õlitatult.

Vägagi positiivne on mõnusa reaalajas kulgevate mängušõude olemasolu. Näiteks saad nautida live-versiooni populaarsest telemängust Deal or No Deal ning proovida oma kätte mitmetes õnnerataste mängudes.

Ka live-versioonid pokkerist ja bakaraast ei puudu sealt keskkonnast. Needki on läbi viidud kenade ja viisakate live-diilerite poolt, kelle valimisel on ilmselgelt vaeva nähtud. Tulemuseks on professionaalne ja visuaalselt nauditav live-kasiinomängude läbiviimine.

Kui vaatame minimaalseid ja maksimaalseid panuseid live-kasiinos, siis sõltuvad näitajad suuresti konkreetsest mängutüübist. Pokkeris jäävad vähimad panused enamasti 50 sendi kuni 1 euro ringi. Aga ruletis on vabalt võimalik teha panuseid juba 10-20 sendist alates.

Arvestades, et live-kasiino on aasta-aastalt aina populaarsust koguv võimalus veebikasiinodes, siis Unibeti puhul saab seda rubriiki positiivsest võtmes välja tuua. Nad on teinud head tööd funktsionaalsuse loomisel ning live-diilerite valimisel.

Siiski võib tuua väikese miinusena välja selle, et aeglasemate netiühenduste jaoks pole live-kasiino väga hästi optimeeritud. Mõned teised live-kasiinod on paremini hakkama saanud nii audio kui video kokku pakkimisega sellisel moel, et lõppkasutajani jõuaks kvaliteetsem ja väiksema viibega ülekanne.

Tahaks nutitelefoniga mängida, kas Unibetis saab?

Kõigepealt on meie lühike vastus sulle järgnev: jah, saab küll! Aga pikem vastus on see, et me testisime veebiportaali suutlikkust hakkama saada erinevate mobiilsete seadmetega, sh nutitelefonid ja tahvelarvutid.

Unibet mobiilikasiino ülevaade eksperimentide käigus selgus, et Unibet kohaldub kõikide erinevate ekraanisuurustega, mis tänapäevast nutitelefonide turgu iseloomustavad. Seejuures tuli Unibeti responsiivne veebileht vabalt toime tahvelarvutiga iPad.

Kusjuures üha enam online kasiinode külastajaid huvitab, kas konkreetne teenusepakkuja on avanud oma äpi. Nimelt võimaldavad äpid veelgi mugavamat ligipääsu oma lemmikmängudele. Kahjuks peame tõdema, et Unibet pole loonud mobiiliäppi oma veebikasiinole. Seevastu on Unibet aga turule paisanud kaks muud äppi. Üks neist on spordiennustuste jaoks ja teine Unibet kasiino app keskendub pokkerile.

Tavalise mobiilse versiooni kasutamisel ei paku Unibet ühtki eripakkumist ega boonust. Küll aga võid arvestada, et suurem osa mängudest ja muudest funktsioonidest on mugavalt saadaval.

Millisele tasemele liigituvad maksemeetodid ja rahakanded?

Maksed
Unibet

Online kasiino on lahutamatult seotud rahaga. Seepärast uurisime sulle välja, mis moel maksemeetodite teema Unibeti keskkonnas täpselt välja näeb. Selgus, et sissemakse võimalusi on laias laastus neli erinevat.

Esimene populaarne valik on krediitkaart: vali ise, kas Visa, Visa Electron, Mastercard või Maestro. Kõikide nende levinud kaartide puhul on vähim sissemakse 10 eurot ja maksimaalne 13 000 eurot.

Teine variant on NETELLER, mille puhul kasvab madalaima sissemakse summa 15 euroni. Maksimaalne summa on sama. Kolmandaks saad kasutada Trustly turvalist makseplatvormi, mis ühendab sinu kohaliku pangakonto Unibeti sissemaksukontoga.

Testi käigus sai kasutatud just nimelt Trustly makse võimalust ning peab tõdema, et see on kiire ja mugav lahendus. Raha kandumine ei võtnud sugugi kaua aega, see ilmus kontol vaid loetud minutite jooksul SEB pangaarvelt.

Ja viimaseks saad kasutada ka Skrilli, mis on levinud e-rahakott. Skrilli puhul on jällegi vähimaks sissemakseks 15 eurot. Kusjuures kõige kehvema maksimaalse sissemakse märke saab Trustly, kuna need kanded ei tohi ületada 6000 eurot.

Kui jutuks tulevad väljamaksed, siis oluline on meeles pidada, et minimaalne summa on 15 eurot. Kui soovid eriti kiireid väljamakseid, siis tasub kasutada NETELLERit ja Skrilli.

Kiiruselt järgmine lahendus on Trustly, kus võib teoreetiliselt raha väljamaksena jõuda juba samal tööpäeval, ent võib aega võtta kuni 3 tööpäeva. Kõige ajamahukam on väljamakse krediitkaardile, mispuhul tuleb oodata oma raha tervelt 3-5 tööpäeva.

Soovid teada turvalisuse kohta Unibet veebikasiinos?

Usaldusväärsuse ja turvalisuse osas ei pea Unibeti kasutades muretsema. Nimelt on Unibetile väljastatud Eestis kehtiv tegevusluba Maksu- ja Tolliameti poolt. Just see institutsioon reguleerib Eestis online kasiinode seadusejärgset tegutsemist. Nii et Unibet kasutaja turvalisus on maksimaalne.

Vastava litsentsi sai Unibet juba 2012. aastal ning vahepealsed aastad ei ole andnud põhjust selle ära võtmiseks. Kuid sellega asjad ei piirdu. Nimelt on neil täiesti saadaval EGBA, eCOGRA ja RGA organisatsioonide tunnustus ning sidemed.

Kuna Unibet on pühendunud ka vastutustundliku mängimise teemadele, siis seegi aspekt annab märku usaldusväärsest ja kvaliteetsel tasemel olevast firmast. Sa võid olla kindel, et Unibet hoolitseb ka sinu kui hasartsete mängude nautleja isiklikust turvalisusest.

Disain ei ole lihtsalt ilus, see on funktsionaalsuse aluseks

Unibeti disaini põhilised plussid on selgus ja lihtsus. Kohati saab aga miinusena välja tuua kategooriate "sota-pota". Näiteks avades live-kasiino rubriigi ja seejärel allapoole kerides tulevad ette ka mängud, mis ei kuulu tegelikult live-kasiino alla.

Kui kategoriseerimise kohatised küsitavused kõrvale jätta, siis on disain online kasiinos väga heale tasemele viidud. Sama kehtiv navigatsiooni kohta ning seda nii tavaversioonist kui ka mobiilis.

Unibeti-sugustes portaalides on võimalik liikuda ühest suurest sektsioonist teise, näiteks live-kasiinost spordiennustusteni. Testides taolist liikumist Unibetis tuli välja, et see on kiire ja mugav. Ebameeldivat ajakulu pole.

Kui tuleb probleeme ja küsimusi: klienditeeninduse tase

Enne klienditeeninduse testimist uurisime, mis tasemel on Unibeti abisektsioon. Peab tõdema, et tegu on lausa suurepärasel tasemel lähenemisega. Nende KKK tekstid on põhjalikud ning katavad väga laia küsimuste nimekirja.

Tõesti, Unibeti abimaterjalid on eeskujulikud! Seda eriti olukorras, kus leidub jätkuvalt online kasiinosid, mille portaalist ei leia isegi lihtsamal kujul korduma kippuvate küsimuste sektsiooni.

Nüüd on aga Unibetiga ühenduse saamiseks jäänud ainult kaks varianti. Nimelt on nende rahvusvaheline telefoniliin täiesti kinni pandud. Seega, jääb üle vaid vestlusakna kasutamiseks või e-kirja saatmiseks.

Testimise hetkel ei olnud eestikeelset kliendituge vestlusaknas saadaval, ent ingliskeelsed vastused saabusid vaid minuti jooksul. Kuivõrd eesti keelne tugi pole alati saadaval, siis seda võib lugeda oluliseks miinuseks.

Plusspoolelt saab aga välja tuua, et nende tugi on täiesti olemas 24/7. Seejuures on võimalik neile saata ka e-kiri. Katsetamise käigus saime e-kirja vastuse kolme tunni jooksul, mis on tunduvalt kiirem võrreldes nende väidetava keskmise reageerimise kiirusega, milleks on märgitud 8 tundi.

Abi- ja tugiteenuste osas võib kokkuvõtteks öelda, et pideva eestikeelse toe puudumist kompenseerib oluliselt väga ulatuslikud abimaterjalid, mis on täiesti eesti keeles kogu aeg saadaval.

unibet
Nimi
LEXBYTE DIGITAL LIMITED
Aadress
Level 6, The Center, Tigne Point, SLIEMA, TPO 0001, Malta
Asutatud
1997
Litsents
Olemas, HKL000274; HKL000273
Telefon
Puudub
E-post
info@unibetsupport.ee
Kontaktivorm
Puudub
Vestlusaken
Töötab
Sotsiaalmeedia
Instagram (piiratud riikides)
Klienditoe tööaeg
24/7 (nii e-post kui vestlusaken)
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

Korduma Kippuvad Küsimused Unibet kasiino kohta

Enne Unibetiga liitumist tasub meeles pidada, et tegu on mitmesuguseid teenuseid pakkuva portaaliga. Lisaks klassikalisele online kasiinole saad seal nautida ka spordiennustuste tegemist ning unikaalset pokkerituba. Samamoodi on saadaval ka live-kasiino. Unibeti tervitusboonuse saamiseks on vaja teha esimese sissemakse. Jooksvaid kampaaniaid ja hüvesid on Unibeti online kasiinos küllaga.

Unibeti kasutades on sul võimalik kasu lõigata tootepiirangutest, mida saad oma seadetest mugavalt muuta. See tähendab seda, et saad teatud tootele, näiteks pokkerile, seada piirangu kindlaks ajaperioodiks. Selle tulemusel saad nautida mõnda muud online kasiino toodet ilma selleta, et peaksid panema vastu tuttavatele kiusatustele. Lisaks pakub Unibet koode, mille abil saad paigaldada hasartmänge piiravaid tarkvarasid endale tasuta arvutisse.

Väljamakseid on võimalik teha isiklikule pangakontole, e-rahakottidesse nagu NETELLER ja Skrill ning sissemakseks kasutatud krediitkaardile. Seejuures erinevad väljamaksete tegemise ajad olulisel määral. E-rahakottidesse võib raha jõuda kohale juba esimese 12 tunni jooksul, ent krediit- ja deebetkaartide korral võib minna nii, et pead ootama oma rahasummat tervelt viis tööpäeva.

Unibet
open
Üles