Optibet veebikasiino ülevaade - Miks tasub siin kasiinos mängida?

Optibet online kasiino nägi esmakordselt valgust lõunanaabrite juures. Seal pandi põhiline alus tänasele tuntud veebikasiinole. Aja möödudes aga soetas kasiino endale Rootsi ettevõte nimega Nordic Leisure.

Näita rohkem

Omaniku vahetus tõstis portaali taset ja usaldusväärsust võrreldes eelnevaga veelgi rohkem.

Optibet Eesti kasiino pakub küllaga meelelahutust ning seda mitmetes mängude kategooriates. Võrreldes laiema turuga, siis on neil välja pandud kindlasti üks kodumaises kontekstis parimaid tervitusboonusi. Samuti on neil tasemel turvalisus ja meeldiv klienditeenindus. Loe kohe edasi, et sellest kõigest lähemalt teada saada!

Näita vähem
Тervitusboonus : 1000 €
Optibet
4.5
  • Õnneredel on tagasi!
  • Mängi ja teeni 15% cashbacki!
  • 500 € Slingo Punktiralli
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 4.5
Väljavõtmiseks: 4.5
Sissemakse: 4.5
Kujundus: 4.5
Tarkvara: 4.5
Kasutusmugavus: 4.5
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Kuidas on lahendatud Optibet registreerimine?

Esimene asi veebikasiinos: tee endale kasutaja! Sul on selleks Optibet portaalis kolm viisi. Esimene neist on hariliku ankeedi täitmine ning kinnitamine. Teine kätkeb endas ID-kaardi kasutamist, et ennast tuvastada. Kolmandaks on võimalik rakendada Mobiil-ID teenust, et konto luua.

Olulise miinusena saab välja tuua Smart-ID võimaluse puudumise. Tegu on üha menukama viisiga, kuidas kasiinodes registreeruda ja seda võiks eesrindlik netikasiino siiski pakkuda. Meie kasutasime oma testi käigus standardse ankeedi, et hõlpsalt uus konto avada.

Registreerimine
Optibet

Ankeet algab baasküsimustega: ees- ja perenimi, kodune aadress, mobiiltelefoni number ning isikukood. Kui oled põhiandmed ära täitnud, siis on vajalik välja mõelda kasutajanimi ja parool. Kusjuures sellest ei piisa. Pead lisama edukaks ankeedi lisamiseks kontrollküsimuse ja vastuse. Seda saad kasutada, kui peaksid unustama oma parooli.

Optibet registreerumine on silmapaistev, sest juba ankeedis on võimalik sisestada ohutu mängimise limiite. See pole kohustuslik. Aga kui otsustad lisada limiidi, siis saad panna eurode summas nädala või kuu lõikes ülemise piiri kaotatud rahale. Meile avaldas see muljet, kuna tegu on pigem harukordse praktikaga.

Enne ankeedi kinnitust saad lisada oma boonuskoodi ja kinnitada, et oled reeglite ning tingimustega tutvunud. Täiesti vabatahtlik valik on see, kas tahad hakata e-posti või mobiili teel jooksvaid pakkumisi saama. Kui oled ankeedi kinnitanud, siis visatakse sind koheselt esilehele – kasutaja ongi valmis!

Meie hinnangul võiks registreerumise protsessi veidi kaasajastada: ankeet võiks olla lühem ning Smart-ID lisamine ei teeks paha. Küll aga ei võtnud ka praegused toimingud liialt aega. Positiivne on see, et puudub vajadus oma isikut täiendavalt kinnitada. Olgugi, et kasutusel pole Trustly kaudu identiteedi kinnitamist, siis piisab oma isikukoodi lisamiseks.

Optibet kasiino boonused ootavad kõiki kasutajaid

Optibet jääb positiivselt silma oma boonuspakkumiste ja kampaaniate poolest. See netikasiino pakub hüvesid ja preemiaid kõikidele kasutajatele, kes on otsustanud regulaarselt sisse logida ja kontrollida viimaseid kampaaniaid. Muuhulgas korraldatakse võimsas koguses slotikate kampaaniaid.

Äge on see, et nad pakuvad soliidset tervitusboonust. Samaaegselt on aeg-ajalt saadaval cashback variandid ja isegi megapopulaarne Õnneredeli kampaania. Üldjoontes ei jäta Optibet kasutajaid boonuste mitmekesisuse osas sugugi kuivale.

Kuidas haarata endale Optibet registreeruge pakkumine?

Tervitusboonused on ühed kõige ihaldusväärsemad boonused online kasiinode maailmas. Kõik Eesti mängijad, kes jahivad sisenemisboonuseid ja kaaluvad Optibetis registreerumist, ei pea pettuma. Optibetis on saadaval turu üks parimaid tervitusboonuseid, mis jätab mitmed konkurendid mutta maha!

Optibet tervitusboonuse kasutamise käigus on võimalik endale tasku pista kuni 1000 eurot deposiidi boonust. Küll aga tasub märgata, et see pole ühekordse sissemakse kaudu saadav summa. Tegelikult on vaja rohkem “võimelda”, et see kokku saada. Ent mitte liialt palju; pakkumine koosneb kolmest osast.

Тervitusboonus
Optibet

Kui teed oma esimese sissemakse, siis saad 100% Optibet sissemakseboonust ja seda kuni 500 euro täitumiseni. Tehes teise deposiidi saad sissemakseboonust kuni 300 eurot. Kui aga otsustad lükata raha kasiinosse kolmanda sissemaksega, siis annavad nad 50% deposiidi boonust 200 euroni.

Sissemaksete tegemise jaoks on kehtestatud minimaalne deponeerimise summa 20 eurot. Automaatselt boonus tööle ei lähe. Selle asemel on vaja sisestada Optibet veebikasiino boonuskood. Arvesta, et kasiino poolt jagatud boonusraha kehtib ainult seitse päeva. Pärast selle aja möödumist enam raha kasutada ei saa ning see eemaldatakse kontolt igaveseks.

Tervitusboonuse läbimängimisnõue on keskpärase tasemega, jäädes 30x kohustuse juurde. Vaadates laiemat pilti, asetub antud läbimängimiskohustus kuldse keskmiku hulka. Kui aga lisada juurde suure boonusraha saamise kontekst, siis on see täiesti normaalne läbimängimisnõue.

Millised on jooksvad Optibet kasiino pakkumised?

Jooksvate pakkumistega pole Optibet üldse kitsi. Erinevate tähtpäevade puhul pakuvad nad reload boonuseid, näiteks Lihavõtete või Must Reede deposiidi boonust. Sissemakseboonus võib olla 200% kuni 50 või 100 euro ulatuses. Üle selle pole Optibetis tavaliselt boonused olnud reloadide raames.

Äge on see, et nad pakuvad vahepeal tarkvarapõhiseid slotikate boonuseid. Levinud on missioonide ja žetoonide põhine lähenemine, kus pead koguma jooksvalt münte, et neid hiljem boonusmängude saamiseks lunastada. Samuti on võimalik koguda loosipileteid. Sellist tüüpi boonused on saadaval olnud juba aastaid.

Uus aasta ja jõulud tähendavad samuti kampaaniapakkumisi Optibet veebikasiinos. Priikeerutused ja boonusraha sajab tihti pühade ajal. Lisaks sellele võid avastada, et uue slotika või muu kasiinomängu tulekuga tehakse promotsiooni. Üldjuhul tähendab see jällegi tasuta keerutuste jagamist.

Live-kasiino rubriigi on kampaaniate korraldamine veidi leigem. Mõned üldised kampaaniad sobivad ka live-kasiino klientidele, mis puhul pole vahet, millises kasiino sektsioonis täpselt mängid. Enamasti on live-kasiino puhul käimas korraga üks spetsiifiline kampaania.

Optibet live-kasiino boonust korraldatakse tavapäraselt edetabeli vormis ning Evolution Gaming mängutootja põhiselt. Põhimõtteliselt pead mängima erinevaid EG mänge ja seeläbi endale punkte koguma. Kui oled rohkem punkte saanud, siis saad edetabelis tõusma hakata. Läbi aegadele on parimatele jagatud rahalisi auhindu ning tasuta keerutusi.

Tavaboonuste osas saab aga välja tuua kaks puudust. Esiteks pole Optibetil välja arendatud lojaalsusprogrammi. Mitmed konkurendid premeerivad püsikasutajaid VIP-klubi või mõne taolise programmi kaudu. Teiseks ei paku nad cashback ega mobiilipõhiseid boonuseid.

Kuidas võib rahule jääda mängude ja tarkvaraga?

Kõigepealt võtab sind Optibetis vastu laiapõhjaline tarkvarade valik, mis ületab Eesti kontekstis ootuseid. Esindatud on suured tegijad nagu NetEnt, Play’n GО, Microgaming ja Evolution Gaming. Kuid samal ajal saad nautida mänge väiksematelt tootjatelt, näiteks firmadelt GiG, Blueprint, AGS ja Scientific Games.

Põhifookus on Optibetis julgelt slotikatele suunatud. Tähelepanu on slotimängudel, sest need on Eestis üks populaarsemaid kasiinomängude vorme. Võid leida retro stiilis aegumatut klassikat, kuid samaaegselt on üles riputatud kõikidele tänapäevastele ootustele vastavaid slotimänge.

Jackpotiga slotikate valik on eeskujulik. Saad nautida selliseid suure potentsiaaliga mänge nagu Mega Moolah, Divine Fortune ja Hall of Gods. Kokku on saadaval portaalis mitukümmend peavõiduga mänguautomaati. Mõned neist on eksklusiivsed, mis tähendab, et saad neid mängida ainult Optibet Eesti kasiinos.

Kõige populaarsemate slotikate seas on Dead or Alive 2, Book of Cleopatra, Reactoonz 2, Book of Ra Deluxe ning Monopoly Megaways. Kokku leiad Optibet sloti repertuaarist sadu ja sadu erinevaid mänge, mida saad veebikasiinos ööpäevaringselt kerida.

Klassikalised lauamängud on selles netikasiinos täiesti olemas. Muuhulgas on võimalik panuseid heita ruletti, pokkerit, bakaraad ja blackjacki. Igasugu erinevaid kaardi- ja täringumängude versioone jagub veebikasiinos küllaga. Deuces Wild, All Aces, Aces and Faces ja Double Joker on siinkohal ainult mõned näited.

Mida aga pole Optibetis? Lotomänge, sest saadaval on vaid üksainus bingomäng. See-eest on portaal võtnud südameasjaks pakkuda ühte parimat kraapekaartide valikut, mida Eesti kasiinodest on võimalik leida. Kraapepiletite hinnad algavad ainult 25 sendist, kuid õnne on võimalik proovida kuni 5-euroste piletitega.

Pidevalt lisandub Optibeti mänguvalikusse uusi slotikaid. Kaardi- ja täringumängude osas on veidi vaiksem olukord. Värskeid lauamänge leiab portaalist pigem paar korda aastas, kui sedagi. Samas on see ootuspärane, kuna Eesti kasiinohundid armastavad kõige enam mänguautomaate!

Optibet live-kasiino meelitab Evolution Gaming mängudega

Optibet on suunanud päris palju ressurssi oma live-kasiino konkurentsivõimeliseks tegemisse. Tänapäeval suudab nende reaalajas toimivate kasiinomängude kollektsioon võistelda kõikide teiste tegijatega turul. Vinge on see, et neil on mõnus segu kahest suurest tegijast – Authentic ja Evolution Gaming – ning nende kõrval Authentic Gamingust.

Kõik põhilised live-kasiino mängud on kenasti olemas. Näiteks saad mängida live-diileriga ruletti, blackjacki, pokkerit, bakaraad ja sic bo-d. Traditsiooniliste valikute kõrval figureerivad mõnusad alternatiivsemad reaalajas töötavad mängud. Nõnda saad nautida Lightning Dice ja Deal or No Deal live-mänge.

Parim valik on ruleti ja telemängu-stiilis meelelahutust. Madalaimad panused on saadaval ainult 10 sendist alates. Kuid kui pead end high roller’iks, siis saad vabalt osaleda ka kõrgema tasemega tubades. Seal võivad alata panused 25 eurost, nii on see näiteks VIP Blackjack mängulaua puhul.

Iseenesest saaks nende live-kasiino võimaluste valik veelgi kirjum olla. Aga olemasolev katab kõikide mängijate baasvajadused. Mängud ise on kõrge kvaliteediga: professionaalsed diilerid ja usaldusväärne tarkvara. Optibet live-kasiino on kasiino osa, mis tõstab portaali kui terviku taset küllaga.

Optibet mobiilikasiino ülevaade on väga positiivne

Kahjuks peab esimese asjana tõdema, et Optibet pole välja arendanud mobiiliäppi. Iseenesest pole see laiemat konteksti arvestades oluline miinus. Väga vähestel Eestis tegutsevatel veebikasiinodel on oma äpp olemas. Seepärast ongi mobiilne kogemus tervikuna Optibetis väga positiivne.

Nimelt on Optibet kasiinomängud ja terve portaal optimeeritud mobiilseks kasutuseks. Kui veebilehe struktuur tervikuna on nutiseadmete kasutuseks valmis, siis tuleb siiski valmis olla, et mitte 100% mängudest pole mobiilis saadaval. Kõik uuemad on, aga arvestatav osa vanimatest kasiinopelidest pole nuti-valmis.

Põhimõtteliselt pole vahet, kas liigud Optibet portaali Android või iOS op-süsteemi kandva telefoniga. Ka tahvelarvutites toimib kasiino laitmatult. Mobiilikasiino elemendid kohanduvad automaatselt sinu ekraani suurusega. Ainsaks eelduseks on see, et sul peaks olema kaasaegne veebisirvija. Aegunud brauserid ei pruugi lugeda responsiivsuseks vajalikke koodijuppe.

Loomulikult testisime ise Optibet saidi mitmete nutiseadmetega läbi. Leidsime, et kasutus oli probleemivaba ka neli aastat vana telefoniga. Uuemad slotikad toimisid hästi. Aga selgelt oli näha, et mitte sugugi kõik Optibet kasiinomängud polnud mobiiltelefoniga kasutades saadaval.

Mõned kasiinod pakuvad mobiilikasutajatele eraldiseisvaid boonuseid. Seda ei saa Optibeti puhul öelda. Vaadates nende viimaste aastate praktikat, siis enam nutiseadmete kasutajatele unikaalseid pakkumisi ei tea. Põhjus on lihtne: suur osa mängimisest on igal juhul mobiili kolinud. Puudub vajadus seda täiendavalt premeerida.

Konkreetse netikasiino puhul on positiivne, et mobiilse versiooni kasutamiseks pole vaja eraldi kasutajanime ega parooli. Saad täpselt samamoodi sisse logida nagu oma tavaarvutit kasutades. Praktiliselt on tegu sama saidiga, lahendus puudutab pigem disainielemente ja nende kokku pressimist.

Kuidas raha sisse ja välja maksta?

Maksed
Optibet

Iga põhjalik Optibet veebikasiino ülevaade sisaldab infot rahamaksete kohta. Selles veebikasiinos on sisse- ja väljamaksete tegemisega head lood. Saadaval on paljude Eesti kasiinomängijate lemmikvõimalused ehk kodupankade makselingid. Saad teha makseid LHV, SEB, COOP Pank, Luminor Nordea ja Swedbanki kaudu.

Pankade makselinkide abil rahakannete teostamise puhul tuleb arvestada, et minimaalne deposiidi suurus on 10 eurot. Kui tahad aga teha eriti suure sissemakse, siis tuleb meeles pidada, et maksimaalne deposiit on 5000 eurot. Olukorras, kus sul pole Eesti pangakontot, ei ole sugugi põhjust muretseda.

Pangakaardid Mastercardilt ja Visa-lt kehtivad samuti Optibeti online kasiinos. Kasutades krediit- või deebetkaarti tuleb silmas pidada vähima sissemakse reeglit, milleks on kehtestatud 7 eurot. Suurte maksete puhul on kohalike pangalinkidega võrreldes limiit kaks korda väiksem ehk 2500 eurot.

E-rahakottidest on saadaval nii Skrill kui ka NETELLER. Seejuures on MIN/MAX deposiitide limiidid täpselt samasugused nagu pangalinkide puhul. Kui eelmistest pangandusvõimalustest veel ei piisanud, siis võid hingata kergendatult: lisaks kõigele on võimalik sooritada makseid Paysera abil.

Väljamaksete juures kehtib üsna universaalne poliitika: saad teha väljakande ainult sellisele kontole, mida varasemalt oma deposiidi tegemiseks rakendasid. Siinkohal on veebikasiino eesmärk võidelda netikuritegevusega. Samuti tasub jälgida, et makselinkide (v.a. Swedbank), Paysera ja pangakaartide väljakannete korral võib võtta toiming aega 1-3 tööpäeva.

Swedbanki makselingi kaudu tehtavad väljamaksed on üsna kiired. Samuti on kiired maksed, kui otsustad need lõpule viia NETELLERi või Skrilli kaudu. Tavapäraselt toimuvad nende maksemeetodite kasutamisel väljakanded vaid loetud minutite jooksul. Venimine võib tekkida vaid siis, kui kannad välja suuri rahasummasid ning netikasiino peab veidi sinu isikut identifitseerima.

Maksevõimaluste valik on korralik. Ent puudu on mitmed Eestis kasvava populaarsusega maksemeetodid, sh Inbank makselink, krüptovaluutad (Ethereum, Bitcoin jt) ning Trustly makseplatvorm. Väga positiivne on aga see, et mõni alternatiivne pank on olemas, näiteks COOP Pank.

Optibet is pole minevikus olnud erilisi kampaaniaid, mis oleksid suunatud ühe konkreetse makseviisi populariseerimisele. Kuid pole välistatud, et tulevikus näiteks Trustly platvormi lisamisega seoses võiksid nad hakata pakkuma konkreetset maksemeetodit eelistavatele kasutajatele deposiidi boonust ja muid hüvesid nagu konkurendid seda teevad.

Kontrollime, kas Optibet vastab turvalisuse nõuetele

Online kasiinode tähtsaim omadus on tegelikult turvalisus. Mängud ja boonused ei mängi mingit rolli, kui jääd oma rahast ilma. Meil on häid uudiseid: Optibet vastab rangeimatele turvalisuse ja ohutuse kriteeriumitele. Selge signaali annab sellest juba see, et Optibet on registreeritud Eestis Maksu- ja Tolliameti poolt.

Optibeti kaughasartmängude korraldamise tegevusluba on kehtiv. Seda ei anta kergekäeliselt. Firma peab olema näidanud, et toimib legaalselt ja vastab kõikidele ootustele turvalisuse seisukohast. Tegevusloa väljastamine ja selle jätkuv omamine näitab, et Optibet täidab oma kohustusi mängijate ja riigi ees.

Veelgi enam on positiivne see, et Optibet on loonud koostöö mitmete oluliste ettevõtete ja organisatsioonidega. Näiteks on nad seotud Sectigo ja eCOGRA ühendustega. Selliste embleemide saamine tõestab, et see on avatud veebikasiino ning turvalisust tagav ettevõte. Optibet kasutaja turvalisus on tagatud, sest isegi sõltumatud hindajad kinnitavad usaldusväärsust.

Täiendava turvakihina on kasutusele võetud SSL-krüptsioon. See on saanud tänapäevasel veebikasiinode turul täielikuks standardiks. Sama turvaprotokolli rakendatakse ka e-poodides. SSL tagab, et sinu isiklikud andmed liiguvad krüpteeritult – ükski võõras silm ei tohiks neile ligi pääseda.

Tervikuna turvalisust tagavate meetmete kimpu vaadates võid olla täiesti julge Optibet Eesti netikasiinot külastades. Pealegi on täieliku litsentseerituse juures veel üks suurepärane aspekt. Näiteks slotikate või kaardimängude abil saadud võitude pealt ei ole vaja Eestis eraisiku tulumaksu tasuda.

Kas Optibeti disain ja funktsionaalsus püüab pilku?

Netikasiinod ei panusta tänapäeval ainult mängudesse. Kuivõrd liigume veebis ringi aina rohkemate seadmetega, muutub kasutaja teekonna disainimine tähtsamaks. Testisime ringi liikumise mugavust Optibeti lehel. Leidsime kergesti ülesse erinevad mängud ja boonuste ülevaadete rubriigid.

Meile jäi silma veel üks asi. Optibet on multiportaal: saad liikuda kasiino, live-kasiino, pokkeri ja spordiennustuste vahel. Nad on loonud tervikliku kogemuse. Äärmiselt lihtne ja mugav on liikuda ühest portaali sektsioonist teise. Sama kehtib oma tegevustest ülevaate omamise kohta, sh raha kulutamine.

Mida teha, kui kasiinos tekib probleeme?

Probleemide korral saad kasiinoga suhelda kolmel erineval viisil. See on Eesti kasiinode seas üsna standardseks kujunenud. Kuid Optibetil on väike eelis. Neile saab helistada kasutades kohalikku lauatelefoni numbrit! Eestlaste jaoks on see suurepärane uudis.

Klienditeenindusega saab suhelda lisaks telefonile ka live-vestlusakna ja e-kirja. Ja täielikult eesti keeles! Kui tahad oma küsimustele kiiresti vastuseid saada, siis eelista vestlusakent. Testisime ise chat-akna teenust ning saime kellegi vastama ainult 34 sekundiga. Täiendavad plusspunktid tulevad Optibetile selle eest, et neil on põhjalikud abitekstid kodulehel olemas.

optibet
Nimi
Optiwin OÜ
Aadress
Lõõtsa tn 2a, 11415 Tallinn Eesti
Asutatud
2013 (Eesti juriidiline keha)
Litsents
Olemas, 12418087
Telefon
668 0309
E-post
support@optibet.ee
Kontaktivorm
Puudub
Vestlusaken
Olemas
Sotsiaalmeedia
Instagram, Facebook, Twitter, YouTube
Klienditoe tööaeg
09:00-21:00, iga päev
Mobiiliäpid
Ei
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

KKK

Kõigepealt võta vastu Optibet registreeruge pakkumine, mis on turu üks kopsakamaid. Arvesta, et see jõuab sinuni mitmes osas. Et see toimima panna, läheb käiku Optibet veebikasiino boonuskood. Seejärel kiika nende püsikampaaniate ja -pakkumiste rubriiki. Sealt leiad täiendavaid võimalusi, kuidas endale regulaarselt erinevaid boonuseid põue pista. Proovi erinevaid mänge ja mängukategooriaid. Võid avastada endale uusi ning huvitavaid võimalus. Optibet kasiinomängud pakuvad laia valikut variante.

Optibet registreerimine ei ole pikk protsess. Saad endale kasutaja tehtud vähem kui kümne minutiga. Kahjuks pole saadaval Smart-ID registreerumine, mis oleks veelgi kiirem. Kuid ankeet pole meeletult pikk ja sa ei pea saatma tülikat infot, näiteks oma viimast elektriarvet, mida mõningad kasiinod ikka veel nõuda võivad. Pärast registreerumist saad teha oma esimese deposiidi ning seegi käib kiirelt ja hõlpsalt.

Jah, nende sait on täielikult optimeeritud kõikvõimalike tänapäevaste veebilehitsejatega kasutamiseks. Pole mingit probleemi siseneda kasiinoportaali kõikide modernsete veebisirvijatega. Küll aga tasub arvestada, et puudub Optibet kasiino app. Samuti pole osa vanematest mängudest saadaval mobiilis mängimiseks.

Optibet kasutaja turvalisust kinnitab põhiliste punktide kontrollnimekiri. Esiteks on litsentsi väljastanud Eesti Maksu- ja Tolliamet. Teiseks on sait krüpteeritud SSL-protokolliga. Kolmandaks on neil olemas partnerlus oluliste sõltumatute ühendustega nagu eCOGRA. Lõpetuseks on veebikasiino maksemeetodid tunnustatud ja turvalised.

Ei ole, Optibetis puudub eraldiseisev PayPal Balance maksevõimalus. Aga eestlasena on sul alati võimalus luua ühendus oma PP konto ning tavalise pangakonto vahel. Kanna raha oma PP kontolt tavakontole ning seejärel saad kasutada maksemeetodeid nagu pangalink või pangakaart. Kokkuvõttes saad ikkagi oma deposiidid ja väljamaksed sujuvalt tehtud!

Optibet
open
Üles