FenixBet Veebikasiino Arvustus 2024 – Kõik Mida Vaja Teada

Fenikss ei aktsepteeri hetkel Eesti mängijaid!
Soovitame luua konto OlyBet juures!

Fenikss ehk Fenixbet (heal lapsel on mitu nime) opereerib Eesti netiavarustes uuema aja veebikasiinot. Kuigi esmapilgul on tegu n-ö uute tulijate sekka kuuluva firmaga, siis tegelikult on nad kodumaisel hasartmaastikul olnud juba aastast 1996.

Näita rohkem

Lihtsalt pikka aega on nad tegutsenud vaid füüsilise asukohaga Fenikss kasiinosid omades. Nüüd on aga kõik nende teadmised Novoloto OÜ alt realiseerunud veebis. Saad mängida kodumaises netikasiinos slotikaid, bingot ja klassikalisi kasiino lauamänge. Loe edasi, et saada teada kõikidele selle veebikasiino plusside ja miinuste kohta!

Näita vähem
Fenikss
1.0
  • Kingiaeg kõigile
  • Tee oma esimene sissemakse ja saa 100% sissemakseboonust!
  • Võida kuni 100€ rohkem!
Litsents
  • Maksed:
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Kuidas käib Fenikss registreerumine?

Registreerimine
Fenikss

FenixBet online kasiino registreerumine algab baasvormi täitmisest. Seal tuleb välja mõelda oma kasutajanimi ja parool ning lisada mobiilinumber. Seejärel on vaja ennast tuvastada, kas ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Kui kummalegi ligipääsu hetkel pole, siis saad hoopiski täita põhjaliku ankeedi enda isikuandmete kohta.

Isikuandmete ankeet on veidi tüütu, sest sinna on vaja üles laadida ID-kaardi või passi koopia. Leidub täiesti seaduslikke konkurente, kes toimivad niiviisi, et isikukoodi sisse toksimisest piisab. Kahjuks ei kehti see aga Fenix Eesti puhul. Muuhulgas tuleb panna kirja ka oma sünnikuupäev ja koduaadress. Kõik need nõuded on paigas pettuste ja rahapesu tõkestamiseks.

Eraldi küsitakse, kas oled nõus turunduse profileerimisega. Esmajärgus ei selgitata, mida see tähendab. Kui ütled ei, siis kuvatakse, millised hüved nõusolekuga võiksid kaasneda. Näiteks võimaldab nõustumine saada sünnipäeva boonust, isiklikke vautšereid, tasuta spinne ja sissemakseboonuse pakkumisi. Saad regamisel määrata ka kaotuse piiri ning pead täitma kindlasti turvaküsimuse ja -vastuse.

Kui oled kõik ära täitnud, siis jääbki üle vaid liikuda oma kirjakasti ja kinnitada oma e-posti aadress. Kui see on tehtud, siis saad sooritada oma esimese sissemakse. Soovitame registreerumisel vähegi võimaluse korral kasutada ID-kaardi või Mobiil-ID variante. Meie testid näitasid, et need pakuvad tunduvalt kiiremat Fenikss veebikasiino registratsiooni.

Kindlasti tasub arvestada tõigaga, et FenixBet võib rakendada sulle täiendavat kontrolli. Sel juhul on vaja valmis panna oma dokumendid ja täiendavad tõestused. Ilma nende esitamiseta võidakse 60 päeva jooksul konto kinni panna ning kõik võidud eemaldada. Kõigepealt on vaja esitada, kas ID-kaart, pass või juhiluba. Aga viimase korral on vaja meeles pidada, et kui toimub esimene isikutuvastus, siis juhiloast ei piisa. See vaid täiendava kontrolli meede.

Aga lisaks nende isikut tõendavate dokumentidega tuleb valida täiendav tõestusmaterjal enda isiku kohta. Sa pead valima ühe järgnevatest: eluaseme kindlustusdokument, viimatine kommunaalarve ja pangakaardi viimase kolme kuu väljavõte. Kusjuures veidi üllatav on see, et kui soovid arve näidata, siis mobiiliarve ei sobi selleks. Vaja lähebki reaalselt näiteks elektri- või veearvet.

Millised on Fenikss kasiino boonused?

Тervitusboonus
Fenikss

FenixBet kasiino boonused piirduvad tervitusboonusega, mis ei jää sugugi teistele tegijatele alla. Aga eraldiseisvad Fenikss kasiino pakkumised on alles tulemas. Sarnane muster on toiminud ka teiste värskemalt turule sisenenud kasiinode puhul. Alguses keskendutakse võimsale tervituspaketi avapaugule, misjärel hakkavad toimuma regulaarkampaaniad. Lojaalsusprogramm puudub sootuks.

Mida tasub oodata uutel liitujatel?

Kõikidele värsketele liitujatele jagatakse Fenikss registreeruge pakkumine. Seejuures on tegu vägagi klassikalise lähenemisega, mis tähendab, et sind ootab ees sissemakseboonus. Seda antakse 100% kuni 300 euro ulatuses. Kahjuks ei anta täiendavalt tasuta keerutusi või muid hüvesid. Samuti tasub arvestada, et tegu on lihtsakoelise pakkumisega. Sissemakseboonust pole ühelgi moel tasanditeks jaotatud.

Oluline on jälgida, et boonusraha aktiveerimise järel täidaksid läbimängimise nõuded seitsme päeva jooksul ning teeksid ka boonusraha konversiooni ära. sul pole võimalik boonust saada, kui teed oma sissemakse tavalise pangaülekandega. See on kahju, kuna sugugi mitte kõikidel Eesti pangakontode omanikel pole internetikõlbulikku pangakaarti ning sel juhul saavad otsemakse teha vaid SEB kliendid.

Küll aga on võimalik oma sissemakseboonus ikkagi saada, kui sa tegid oma esimese deposiidi mõne teise maksemeetodi abil. See on positiivne aspekt. Sul on alati võimalik ka boonus tühistada pärast selle saamist. Kindlasti jälgi, et prooviksid oma boonusraha läbi mängida ainult slotikatel. Teistes kasiinomängudes ei lähe läbimängimine arvesse.

Samamoodi ei saa oma tervitusboonuse kaudu saadud raha kasutada progresseeruva jackpotiga slotikates. Kõik tervituspaketi kaudu saadud boonusraha tuleb 35-kordselt läbi mängida. Näiteks kui sa oled saanud 100 eurot boonusraha, siis tuleb see 3500 euro väärtuses läbi panustada, et saaksid selle reaalselt välja võtta. Nende pakkumine ei allu kumulatiivsuse põhimõttele: teise või kolmanda kvalifitseeruva sissemaksega enam boonusraha ei lisandu.

Praktilistest oludest tervitusboonuse juures on veel oluline seegi, et panustamisnõuete täitmise järgselt toimub konversioon boonusest tavaliseks rahaks. Kui juhtus aga nii, et boonusrahast kadus mängu ajal vajalik summa panustamiseks, siis konverteerib FenixBet sinu allesjäänud krediidi jällegi rahaks, mille saad omakorda välja võtta.

Kuidas on lood jooksvate kampaaniate ja lojaalsusklubiga?

Fenikss kasiino pakkumised jäävad pidama tervitusboonuse juures. Pideva mängimise tulemusel pole võimalik teenida lojaalsuspunkte ega muid preemiaprogrammi hüvesid. Regulaarsete kampaaniate korraldamise asemel pannakse rõhku hoopiski soliidse tervitusboonuse pakkumisele online kasiino sektsioonis. Selgelt on näha, et veebikasiino panustab boonust asemel rohkem toote arendustegevusse tervikuna.

Millised on Fenix kasiinomängud?

Kui võtta ette FenixBet sloti ja muud mängud, siis on näha, et just nimelt keerutused on kõige prominentsemal kohal selles online kasiinos. Põhiline fookus on seejuures Novomatic mängudel. Nähtavasti on nad tugevalt eelistatud koostööpartner. Slotikate nimekiri on üsna pikk, kattes üle 150 individuaalse mänguautomaadi.

Kuigi Fenikss ise reklaamib enda veebilehte kui suurima slotikate valikuga netikasiinot, siis tegelikkuses ei vasta see tõele. Nende arvukus on küll korralik, ent see jääb mitmetele teistele Eestis tegutsevatele online kasiinodele tunduvalt alla. Siiski ei pea meelt heitma ja võime öelda, et nende mänguautomaatide valik on üsna lai.

See katab populaarseid lemmikuid nagu Starburst, Book of Ra ja Pay Day. Eraldiseisvalt on olemas bingo slotikad, näiteks Lucky Lady Bingo, Bruno Bingo ja 123 Bingo. Klassikaliste puuvilja keerutuste fännid ei pea üldsegi pettuma, sest saadaval on küllaga fruktide spinne. Muuhulgas saad retrohõngulisi keerutusi teha slotikates Plenty on Twenty, Fruitilicious ja Roaring Forties.

Kui slotikad kõrvale jätta, siis ei saaks öelda nagu kasiinomängude valik oleks meeletult lai. Baasmängud on küll kaetud, ent see pole eriti muljetavaldav. Olemas on pokker, Backjack ja rulett. Näiteks eestlaste hulgas pead tõstev Baccarat puudub sootuks. Seejuures on ruletist ja Blackjackist saadaval ainult käputäis erinevaid versioone.

Ruletist saad nautida Gloobuse ruletti, Lux ruletti ja kuninglikku Euroopa ruletti. Blackjacki mängudest näiteks Grand, Royal Crown ja Lux versioone. Arvestades, kui palju tegelikult on põnevaid lauamänge turul, siis antud valik on pigem kesine. Eriti üllatav on see, et pokkerist on vaid olemas üks kasiinotoode nimega American Poker II.

Kindlasti sobib Fenix Eesti mänguvalik neile, kes soovivad keskenduda väga tugevalt just nimelt Novomaticu kvaliteetsetele slotikatele ning tahavad seda teha mõnusalt sõbralikus online keskkonnas. Sama ei saa öelda nende kasiinohuntide kohta, kes otsivad mitmesuguseid lauamänge ja pidevat vaheldust. Piiratud muude kasiinomängude valik ei võimalda lihtsalt seda.

Puudu on ka FenixBet live-kasiino sektsioon. Kui selle rubriigi juurde lisada, siis tõuseks terve saidi väärtus ning meie Fenikss veebikasiino ülevaade hindaks palju elavamalt antud saiti. Lisaks võiks olla mängude hulgas ka kraapekaardid, bingo (mitte ainult slotika oma), loteriid ja igasugu erinevad pokkeri variandid.

Siin on sinu FenixBet mobiilikasiino ülevaade

Testisime ka seda, milline on Fenikss mobiilikasiino ülevaade. Selgus, et nende mobiilne versioon on kõrgel tasemel. Pole ju saladus, et mitte kõik Eestis tegutsevad ja litsentseeritud online kasiinod ei oma uusimatele standarditele vastavaid mobiililehti. Kuigi FenixBet kasiino app puudub täiesti, siis sellegipoolest on nende nutiseadme kasutuskogemus ideaalilähedane.

Täpsemalt väljendub see mobiilse saidi selges ja ülevaatlikus struktuuris. Kui tahad ühest kohast teise liikuda, siis on lehe allosas olev minimenüü selleks äärmiselt mugav. Testimise ajal ei tekkinud kordagi segast tunnet, et mingit olulist rubriiki või mängu poleks võimalik üles leida. Ka valitud ikoonid on asjakohased ja annavad selgema pildi lehel toimuva osas.

Proovisime siseneda mobiiliversiooni mitme erineva nutiseadmega. Seejuures ei valmistanud portaal mitte ühegi nutitelefoni ega tahvelarvutiga peavalu. Navigatsioon oli sujuv ka veidi vanema nutitelefoni versiooni korral. Leidsime, et see online kasiino on 100% responsiivne. See tähendab, et nende disain ja kõik mängud kohalduvad automaatselt mistahes ekraanisuurusega.

Siit tulevadki suured plusspunktid oma lubadustest kinni pidamise eest. Nad on mitmes kohas saidil toonitanud, et tegu on mobiilisõbraliku lehega ning seda kinnitavad ka meie eksperimendid. Siiski vajab mainimist see, et kuna tegu on lihtsakoelisema veebikasiinoga, siis erinevate alarubriikide vähese arvukuse poolest on neil võimalik ka lihtsamalt positiivset lõpptulemust saavutada.

Tõepoolest on tegu ühe online kasiinoga, mille puhul pole tajuda olulist vajadust iseseisva mobiiliäpi järele. Kui kõik niivõrd heal tasemel sujub, siis on raske ette kujutada, millist lisandväärtust saaks Fenikss kasiino app juurde anda. Lõpetuseks vajab mainimist, et neil pole eraldi pakkumisi või kampaaniaid mobiiliversiooni kasutajatele. Pole välistatud, et need lisanduvad tulevikus.

Milliste maksemeetoditega saab kasiinos tasuda?

Maksed
Fenikss

Maksevõimaluste valik on siin portaalis kesine. Ükski kasutaja ei tohiks Eestis otseselt hätta jääda, ent siiski võiks konkurentidega kõrvutades maksemeetodite nimekiri tunduvalt mitmekesisem olla. Pangakaartidest saad kasutada Visa ja Mastercardi. FenixBet kasutaja turvalisus on tagatud PCI-sertifikaadiga, kui teed oma deebet- või krediitkaardiga sissemakse.

Kaks rahvusvahelist e-rahakotti on NETELLER ja Skrill. Mõlemaid on võimalik osade pangakontodega liita ning sama kehtib ka teatud pangakaartide osas. Mõlemad on äärmiselt turvalised lahendused. Tänapäevased netimakse põhised lahendused nende nelja variandiga kahjuks piirduvadki. Lõpetuseks jääb alles ainult "vanakooli stiilis" pangaülekande tegemine.

Pangaülekande jaoks saad endale ligipääsu Fenix pangakonto rekvisiitidele. Seejärel saad juba teostada ülekande internetipangas või füüsilise asukohaga kontoris. Kusjuures see online kasiino palub pärast makse sooritamist neile e-postiga saata maksekinnituse. Väidetavalt kiirendab see raha ilmumist sinu kasutaja finantskontole. Nad kontrollivad ülekannete teostamist tööpäeviti ajavahemikus 09:00-17:00.

Äärmiselt positiivne on see, et ettevõtte on tasandanud minimaalsed ja maksimaalsed sissemaksed kõikide erinevate kandemeetodite vahel. See tähendab, et mis iganes maksevariandi sa valida, pead igal juhul arvestama minimaalselt 5-eurose sissemakse ning maksimaalselt 1000-eurose deposiidiga. Jääb ära tüütu võrdlemine ja arvutamine, et milline meetod ikkagi kõige mõttekam oleks.

FenixBetis võetakse väga tõsiselt rahapesu ja sarnase temaatikaga probleeme. Seepärast peavad alati klappima sinu kasutajakonto andmed konkreetse maksemeetodi detailidega. Kui soovid teha väljamakseid, siis pead kasutama sama viisi, mida sellele eelnenud sissemakse sooritamiseks rakendasid. Kusjuures pangakaardiga sissemakse tegemise puhul tehakse esmalt kaardile deposiidiga võrdne väljamakse ning ülejäänud raha kantakse tavalisele pangakontole.

Tavatingimustes väljamakseid täiendavalt ei tasustata. Aga kui soovid välja võtta alampiirist madalamat rahasummat, siis nad võivad oma äranägemise järgi võtta teenustasu vastavalt makseviisile. Samuti võivad rakenduda teenustasud, kui soovid teha väljamakse väljaspool SEPA-piirkonda asuvatele pangakontodele. Kuigi reeglites pole täpset selgitust, siis teada on see, et tasuta väljamaksete arvu on neil õigus periooditi piirata.

Väljamaksete puhul on minimaalne summa viis eurot. Kui sihid väljamaksega oma pangakaarti, siis pead arvestama minimaalseks summaks hoopiski 20 eurot. Veelgi rangem piirmäär on kehtestatud välismaksetele pangakontole, mille puhul tuleb minimaalseks summaks lugeda 50 eurot. Pankadesse edastatakse väljamaksed kord tööpäeva jooksul. Kui teed väljamakse reede õhtul, siis võid rahasummat oodata järgmisel esmaspäeval või teisipäeval sõltuvalt pangatoimingute kiirusest.

Mis moel toimib veebikasiino turvavõrgustik?

Fenikss online kasiino kasutaja turvalisuse temaatika algab sellest, et Eesti Maksu- ja Tolliamet on neile väljastanud hasartmängude korraldamiseks vajalikud load. Seejuures on nende juriidiline keha OÜ Novoloto ning EMTA on neile andnud nii õnnemängu kui ka toto organiseerimiseks vajalikud sertifikaadid. Siinkohal tasub meeles pidada, et neid lubasid ei anta kergekäeliselt. Järelikult on tegevus õiguspärane ja seadustele truu.

See asjaolu kaitseb ka kasutaja finantsilist turvalisust maksude aspektist. Kuivõrd nad on korralikult Eestis registreeritud, siis puudub vajadus tasuda oma võitude pealt täiendavalt tulumaksu. Selle asemel maksab FenixBet hoopiski hasartmängumaksu, mille pealt toetatakse kultuuri, sporti ja muid sotsiaalse tähtsusega valdkondi.

Sellel online kasiinol on olemas DigiCert valideering. Kõik ühendused on turvatud SSL-krüptsiooniga, mis kaitseb sinu isiklikke andmeid. Samuti on kontrollitud üle omanike taust, registratsioon ja aadressid. Lisaks sellele on kasutusel turvalised maksemeetodid ning sisse- ja väljamaksete võimaluste seas pole mitte ühtki kahtlase taustaga e-rahakotti ega makseplatvormi.

Kuna tegu on juba pikaajaliselt Eestis hasartmängude vallas toimetanud ettevõttega, siis on neil olemas ühendus Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusega. Vajaliku lingi leiad kodulehe alumisest sektsioonist. Millal iganes tunned, et Fenix keskkonnas läheb mängimine üle käte, siis saad tasuta teenuseid hankida, mis aitavad hasartmängusõltuvust seljatada.

Lisaks eelnevale on neil ka firmasiseselt töötatud välja mehhanismid, et aidata kasutajat sel juhul, kui mängimist on raske kontrolli alla saada. Nimelt on alati võimalik isikliku turvalisuse ja ohutuse tagamiseks firma poole pöörduda. Võid paluda, et konkreetne teenus saaks sinu isiku jaoks blokeeritud. Seda saab teha nii kindlaks määratud ajavahemikuks kui ka jäädava otsusena.

Vägagi positiivne on see, et nad võtavad hasartmängu mängimise piirangu nimekirja pandud isikute blokeerimist tõsiselt. Sa võid olla kindel, et kui oled e-MTA keskkonnas blokeeringu peale pannud, siis ei ole võimalik FenixBetis õnnemänge harrastada. Seegi lähenemine lisab antud online kasiinole usaldusväärsust, kuna nad ei pane tulu iga hinna eest esikohale.

Milline on üldine disainilahendus?

Uued ja korralikult rahastatud veebilehed on ilusad ning mugavad. FenixBet pole siinkohal mingi erand. Navigeeritavus on kõrgel tasemel, sest kõik alamjaotused ning mängud leiab hõlpsalt ülesse. Lehel ei esine ingliskeelseid tekstijuppe nagu mõnel konkurendil ning puuduvad katkised lingid või nupud. Uued kasutajad leiavad reeglid ja infomaterjalid mugavalt ja kiiresti. Navigeeritavuse ning disaini koha pealt pole ühtki halba sõna öelda.

Kuidas käituda probleemide korral ehk Fenikss klienditugi

Klienditoe tase on keskmine, sest neil puudub reaalajas töötav vestlusaken. Viimane on aga saanud tänapäevaseks standardiks, sest see pakub vahetut tasuta võimalust klienditeenindaja suhtlemiseks. Küsimuste ja murede korral saad kasutada selle asemel kahte varianti: infotelefonile helistamine ja e-kirja saatmine. Kumbki pole ideaalne variant, ent siiski ajab asja ära.

E-kirja teel saad vastuse tööajal maksimaalselt paari tunniga, kui pole just erilist koormust peal. Telefoni teel toimib asi loomulikult rutem, ent seejuures on tegu ikkagi tavatelefonile helistamisega. Kui sinu paketis pole piiramatut kõneaega, siis justkui tasuta varianti koheseks tagasisideks ja probleemi lahendamiseks polegi olemas.

Nende klienditeeninduse tööajad on samas väga mõistlikud. Saad abi küsida igapäevaselt kell 10:00-22:00. See annab jällegi plusspunkte teiste tegijate ees, kellele nii mõnelgi näiteks nädalavahetusel klienditugi ei töötagi. Samuti on tore see, et abi saab küsida eesti, inglise ja vene keeles.

Aga klienditoe osa pole ainult murde kurtmine. Ideaalis peaks olema online kasiino kodulehel täiendavaid abimaterjale, mis aitavad sul ise endale baasküsimused selgeks teha ning väljaspool klienditeeninduse tööaega põhilised vastused kätte saada. Kahjuks puudub FenixBet Eesti kodulehel abisektsioon, kus oleks näiteks KKK rubriik ja muud vajalikud abimaterjalid.

fenikss
Nimi
Novoloto OÜ
Aadress
J. Vilmsi tn 59, 10147 Tallinn Eesti
Asutatud
1996
Litsents
Olemas, 10159983
Telefon
+372 6116050
E-post
support@fenixbet.ee
Kontaktivorm
Olemas
Vestlusaken
Puudub
Sotsiaalmeedia
Puudub
Klienditoe tööaeg
Igapäevaselt 10:00-22:00
Mobiiliäpid
jah
Klienditeenindusega
positiivse kogemusega

KKK FenixBet kohta

Võid julgelt arvestada, et antud veebikasiinos ei ole vaja eraldiseisvat boonuskoodi. Kui soovid saada tervitusboonust, siis selleks ei pea lahtrisse koodi toksima. Selle asemel on vaja lihtsalt konto e-mail kinnitada ja seejärel sooritada oma esimene sissemakse. Sealt pealt saadki 300 euro ulatuses 100% sissemakseboonust.

Kuigi PayPal on eestlaste seas võrdlemisi populaarne, siis kahjuks pole võimalik PayPal Balance't kasutada sissemaksete tegemiseks. Selle asemel peaksid siduma oma PayPal finantskonto Visa või Mastercard pangakaardiga. Samuti on võimalik teha tasuta ülekanne PP'st oma pangakontole, misjärel saad sooritada juba sellega oma sissemakseid Fenix online kasiinosse.

Suurepärane disain kohtub kvaliteetsete Novomatic slotikatega - see oleks meie lühikokkuvõte. Pealegi on tegu täiesti kodumaise ettevõttega. Kui oled kasiinohunt, kes soovib oma slotikerimisi ja kaardipanuseid teha just eestimaises mängukohas, siis see on selleks paras paik. Kindlasti on tegu ka areneva ja laieneva portaaliga, kuhu lisandub jooksvalt võimalusi ja mänge juurde.

open
Üles